Co dziś w serialach?

W serialach akcja nabiera coraz szybszego tempa! Przeczytaj koniecznie streszczenia!
Co dziś w serialach?
20.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5679

Katie i Bill odpowiadają na pytania dziennikarzy. Brooke potwierdza, że ona i Donna będą wspierały siostrę. Ridge bardzo przeżywa przejęcie firmy przez Spencera. Steffy i Thomas starają się go pocieszyć. Ani on, ani Eryk nie przychodzą na konferencję prasową, nie pojawiają się też na późnijeszej sesji zdjęciowej. Ridge oświadcza Brooke, iż nie jest w stanie pracować dla Billa Spencera.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2325

Paweł próbuje zasięgnąć informacji na temat inwestycji, która ma powstać w pobliżu El-Medu, niestety bezskutecznie. Michał jest przeciwny działalności żony w "Akademii niemowlaka". Uważa, że cały swój czas powinna poświęcić Stefankowi. Czesia i Darek udają się do banku w celu podpisania umowy kredytowej. Przypadkowo spotykają Karolinę, która dziękuje Czesi, że zgodziła się pomóc. W instytucie Krystyny sprawy komplikują się coraz bardziej. Surmaczowa spotyka się z nowym agentem ubezpieczeniowym, którym okazuje się być Jacek Borecki.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 784

Ludmiła ukrywa przed Kostkiem, że leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów - drugie oko również jest zagrożone. W tajemnicy planuje wyjazd do specjalisty, do Lwowa. Tomek wraca z rocznego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Proponuje Magdzie, by wynajęli mieszkanie. Wkrótce Rysiek składa im wizytę. Informuje Magdę, że zmarła babcia Gniewosza. Ku niezadowoleniu Tomka dziewczyna postanawia wywiązać się z danej staruszce obietnicy i zająć się chłopcem. Maria martwi się, że po rodzinnym spotkaniu Marek nie będzie chciał kontynuować ich znajomości.

Julia TVN

TVP2, 21:05, Paradoks, odc. 3

Na zamkniętym oddziale dla szczególnie niebezpiecznych pacjentów szpitala psychiatrycznego dochodzi do zamordowania jednego z chorych. Okoliczności zbrodni wskazują, że sprawcą jest mężczyzna, który trafił do placówki po zamordowaniu w stanie niepoczytalności żony i syna. Tymczasem partnerujący Kaszowskiemu Młody - aspirant Jacek Czerwiński, przypadkowo spotyka panią komisarz Majewską. Kobietę ktoś śledzi.

TVN, 17:25, Julia, odc. 126

Janek uważa Sławka za oszusta. Tymczasem Bożena rozpoczyna metamorfozę Darka. Ma mu ona ułatwić zdobycie Moniki. Agnieszka wychodzi z kliniki na własne żądanie. Julia próbuje przekonać Sławka, aby wyznał prawdę Tadeuszowi i Hannie.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1634

Marta wraca do pracy. Podczas nagrania przerywa wywiad i prosi, aby ją zastąpiono. Udaje się do szpitala na spotkanie z psychologiem. Spotyka tam Pawła, na którym robi duże wrażenie. Maks jest wściekły na matkę, że nie poparła go na spotkaniu zarządu Bud-Maksu. Weronika proponuje siostrze pracę w kancelarii. Ada miałaby tam sprzątać. Dziewczyna jest oburzona taką propozycją.

Julia TVN

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1548

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu Ola i Błażej organizują Grzegorzowi i Renacie przyjęcie, ale Grzegorza bardziej absorbują pogarszające się relacje z żoną. Za wszelką cenę stara się je naprawić. Z kolei Renata zwierza się Marysi. Dragon przeprasza Pati i w końcu spotyka się z jej bratem. Po powrocie do domu Kinga znajduje w pokoju ubrania Anety.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 3 (sezon 6)

Niezapowiedziane odwiedziny Igora z synem poprawiają nastrój zestresowanej Iwony. Lucy podejrzewa, że zdenerwowanie szefowej to wina byłej żony Andrzeja, Beaty. W hotelu W hotelowej restauracji spotykają się Sylwia Pochwalska i Tomasz Waszkiewicz. Para, która poznała się przez Internet, jest sobą zauroczona, dopóki nie okaże się, że autorką listów do Tomka była siostra Sylwii.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 3

Przyjaciółki decydują się na wspólne uprawianie porannego joggingu. Tajemniczy wielbiciel nadal obsypuje Zuzę prezentami. Weterynarza Rafała wyraźnie zainteresowała wiadomość dotycząca rozwodu Ingi, przekazana przez Ankę. Tymczasem Dorota na dobre rozgościła się w domu Ingi. Zaproponowała nawet, aby Hania przez pewien czas zamieszkała z nią i Andrzejem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

TEST: Na ile % Twoje piersi są sexy?

Sprawdź, co o twoim biuście myśli większość facetów! Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań i podsumujesz punkty.

Ile można zarobić, udzielając korepetycji?

Stawki są coraz wyższe. Taki biznes naprawdę się opłaca.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2012 11:37
ooo Kinga wraca do Pierwszej Miłości nareszcie ! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2012 06:14
:/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo