Co dziś w serialach?

Streszczenia Twoich ulubionych seriali. Zobacz, co wydarzy się w życiu Julii i lekarzy z Leśnej Góry.
Co dziś w serialach?
19.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5678

Brooke wypomina Billowi, że to nie Ridge objął stanowisko dyrektora generalnego firmy. Obawia się, iż w tej sytuacji chlubne tradycje Domu Mody Forrester i jego wypracowany styl zostaną zaprzepaszczone. Bill zapewnia jednak, że Katie świetnie sobie poradzi. Jackie wyjaśnia Owenowi, dlaczego podjęła decyzję o rozstaniu z nim. Według niej mąż powinien związać się ze Steffy. Młoda kobieta umożliwi mu spełnienie marzeń o założeniu rodziny. Owen tłumaczy żonie, iż bez niej byłby nieszczęśliwy.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2324

Czesia staje się coraz bardziej podejrzliwa w stosunku do męża. Karolina wywiera na nim presję, wypytując o kredyt. Kurzawski potrzebuje jeszcze tylko podpisu żony. Stara się przekonać Czesię, aby wyraziła zgodę. Feliks wraz Moniką towarzyszą Halszce podczas przesłuchania w sądzie. Kobieta obawia się, że po złożeniu zeznań nie będzie już potrzebna Monice i zostanie zwolniona z Rosso. Zyta i jej koleżanki wspólnie rejestrują "Akademię niemowlaka".

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 783

Adam na stałe wyjeżdża do Nowej Zelandii. Basia jest załamana. Ma za złe Sarze, że nie starała się zatrzymać chłopaka. Od powrotu z urlopu między Hubertem i Patrycją ustawicznie wybuchają kłótnie. Chłopak żali się Klarze na dziewczynę. Śliwińskiej z coraz większym trudem przychodzi udawanie, że darzy Huberta tylko przyjaźnią. Anna i Halina martwią się, że po odstawieniu leków u Malwiny nasilą się objawy choroby. Dziewczyna ma dosyć nadopiekuńczości rodziny i tego, że krewni nieustannie starają się ją kontrolować.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 491

Przemek ląduje w Izraelu. Z lotniska odbiera go siostra Hany, Miri. W klinice dowiadują się, że profesor może przyjąć Przemka najwcześniej za trzy miesiące. Miri przygotowuje się do występu, lecz gitarzysta odwołuje udział w koncercie. Przemek zgadza się go zastąpić. Michał ma zdecydować, kto poleci do Stanów Zjednoczonych na prestiżowe szkolenie. Pacjent Piotra w ciężkim stanie trafia do szpitala. Policjant, który przyszedł sprawdzić stan anonimowego pacjenta, zauważa na jego palcu obrączkę z inicjałami. Piotr pomieszkuje u Hany.

Julia TVN

TVN, 17:25, Julia, odc. 125

Sławek zdradza Julii i Maćkowi swoją historię. Janicki planuje sprawdzić, czy to, co mówi mężczyzna, jest prawdą. Tymczasem Bożena składa Darkowi propozycję nie do odrzucenia. Julia i Maciek wyznają Jankowi prawdę o Sławku.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1633

Renata nie może wybaczyć Sławkowi tego, że oskarżył ją i Dominika o bezmyślność. Mężczyzna tłumaczy, że to przez stres związany z zaginięciem dzieci. Daniel sporo czasu poświęca pracy w pubie, dzięki niemu staje się on punktem informującym o wszystkich imprezach w mieście. Szymek wpada na pomysł założenia strony internetowej dla studentów lubiących imprezować. Marta udaje się na grób Janusza. Spotyka tam kierowcę, który jej zdaniem jest winny śmierci ukochanego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1547

Uszczęśliwiona Daga zostaje zaproszona przez Oskara na kolejną imprezę. Patrycja chce przedstawić Radkowi Michała. Jacek pojawia się w Wadlewie. Bartek usiłuje wymóc na ojcu namówienie Jagny do powrotu do Gdańska. Jacek wysłuchuje porad Wojtka odnośnie dobrych relacji w związku.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

<==Tak wyglądał pierwszy McDonald`s na świecie! (Mamy FOTO sprzed, uwaga, 70 lat!)

Popularność fast food`u nie słabnie już niemal od wieku. W czym tkwi jego fenomen?

12-latki piją i palą, każdy zna jakiegoś dealera marihuany, czyli witaj szkoło po wakacjach!

Przyswajanie wiedzy to w szkole zajęcie drugorzędne.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2012 14:17
Tutaj wpisz treść komentarza do Co dziś w serialach?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2012 12:24
boshee te reklamy są dobijające -.-
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2012 10:02
da się samodzielnie uczesać w taki warkocz jak ma Julka na zdjęciu?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo