Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
18.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5677

Owen cieszy się, że Jackie zgodziła się na dziecko. Ona przyznaje, iż zrobiła to tylko dla niego. Rozpoczyna się konferencja prasowa Billa i Katie. Dziennikarze pytają Katie, dlaczego właśnie ona została dyrektorem generalnym, a nie Eryk albo Ridge. Katie i Bill oznajmiają, że się zaręczyli. Dziennikarze chcą wiedzieć, czy w razie konfliktu Katie stanie po stronie rodziny, czy męża.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2323

Krystyna, która pełni tymczasowo obowiązki dyrektora instytutu, ma dylemat, jakie stanowisko powinna zająć w obliczu grożącej akcji protestacyjnej. Próbuje przekonać współpracowników do zaniechania wszelkich działań. Alicja jest zawiedziona postawą przyjaciółki. Zaniepokojona Czesia zwierza się Kazi z problemów małżeńskich. Podejrzewa, że Darek ponownie wplątał się w romans. Tymczasem Kurzawski załatwia kredyt dla Karoliny.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 782

Po wypadku Ludmiła gorzej widzi. Okulista stwierdza odwarstwienie siatkówki. Kobieta jest załamana perspektywą utraty wzroku. Kasia próbuje zachować dystans wobec Sławka, bo nie potrafi w pełni zaufać kolejnemu mężczyźnie. Wolski czuje się urażony. Marlena podejrzewa, że jej obecność w mieszkaniu Kasi źle wpływa na związek dziewczyny i Sławka. Konstancja proponuje Jankowi powrót do pracy i przygotowanie Eleonory na wystawę. Wiąże się to z oszustwem, w którym Kozłowski musiałby wziąć udział.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 929

Pożar na Deszczowej został ugaszony. Elka składa zeznania obciążające Domina. Na czas remontu Zduńscy wprowadzają się do Pawła. Tomek dowiaduje się, że Marcin został wyrzucony z klubu bokserskiego za udział w nielegalnych walkach. Profesor Kazan informuje Martę o konieczności operowania Ani. Wojciechowska poznaje córkę Wiktora, Karolinę. Paweł nie chce sprzedawać mieszkania, przez adwokata prosi Joannę, by poczekała, aż będzie mógł ją spłacić. Z rozmowy telefonicznej Magdy wynika, że Michał jest żonaty.

TVN, 17:25, Julia, odc. 124

Julia jest załamana po rozmowie z Jankiem. Tadeusz mianuje Sławka nowym szefem kliniki. Rosnowska jest na niego zła, że przyjął propozycję Tadeusza. Jednocześnie wypytuje o niego pacjentkę, która go rozpoznała. Julia i Maciek rozmawiają ze Sławkiem. Mężczyzna wyznaje im szokującą prawdę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1632

Rafał przyjeżdża do ośrodka terapii uzależnień, aby porozmawiać z Agnieszką. Kiedy okazuje się, że kobieta już skończyła terapię, ma pretensję do Kiertyczaka. Jego zdaniem Agnieszka nie była jeszcze na to gotowa i w każdej chwili może powrócić do nałogu. Nicole przekonuje Honoratę, aby ta otworzyła własny second-hand. Maks ma za złe matce, że nie chce poprzeć jego projektu budowy domów ekologicznych. Kobieta zastanawia się, dlaczego jej syn myśli tylko o pieniądzach.

Julia TVN

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 3 (sezon 2)

Agata pracuje nad sprawą Leny, studentki, która została zgwałcona przez wykładowcę. Szybko okazuje się, że Agata będzie musiała współpracować z Okońską. Chociaż ciężko jest się im porozumieć, Agata stara się, jak może, dla dobra Leny. Pomiędzy Marią a Markiem dochodzi do pierwszych kłótni związanych ze wspólnym mieszkaniem. Mężczyzna stara się to ukryć, lecz jest spięty faktem, że kobiety ze sobą pracują.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1546

Gabrysia rozpoczyna pracę barmanki w Barbarianie. Nieustannie dochodzi do nieporozumień pomiędzy nią a Kaśką. Marysia i Bartek organizują najlepszą opiekę medyczną dla Antoniego. Daga i Mikser, dzięki przypadkowo znalezionym zaproszeniom, uczestniczą w pokazie mody, podczas którego poznają samego Oskara Billa.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dlaczego warto być kobietą? 20 czarujących powodów! Niech faceci nam zazdroszczą :-)

Nasza płeć ma wielkie powody do zadowolenia!

Espresso zamknięte w pysznych muffinkach (+ czekoladowy krem). CUDOWNY smak!

Jeśli lubisz kawę & czekoladę ten przepis jest dla Ciebie! Łatwy i szybki, a smak babeczek - niepowtarzalny...

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2012 14:49
Nie wiem czy dobrze mi się wydaje, ale czy Gabrysie z Pierwszej miłości gra ta sama dziewczyna co grała Milenę w Galeriankach?Czy to tylko podobna dziewczyna?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2012 05:15
pierwsza!!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie