Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, co najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują na sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
15.09.2012

Sobota, TVP1, 21:25, U Pana Boga za miedzą, komedia

W Królowym Moście czas biegnie wolniej. Wyznaczają go pory roku i kolejne święta. Czasami tylko naturalny rytm, nad którym czuwa ksiądz proboszcz, zaburzają niespodziewane wypadki. Tym razem do Królowego Mostu wraca Staś Niemotko po dwudziestu latach spędzonych na emigracji, na komendzie policji pojawia się przysłana z komendy głównej doświadczona policjantka Marina, a burmistrz i lokalny biznesmen przygotowują się do kolejnych wyborów. Jednak tym razem nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Sobota, TVP2, 22:05, 24 godziny, thriller

Zamożna rodzina Jenningsów pada ofiarą trójki oszustów specjalizujących się w wyłudzaniu pieniędzy. Joe i Cheryl Hickey oraz ich krewny Marvin działają według sprawdzonej metody: porywają dzieci bogatych rodziców, a następnie żądają okupu. Są przy tym na tyle sprytni, że ich ofiary nie zawiadamiają policji. Gdy dr Will Jennings wyjeżdża służbowo do Seattle, pozostawiając w domu żonę i córkę, przestępcze trio natychmiast wkracza do akcji. Porywają 6-letnią Abby, a pani Jennings zostaje uwięziona. Okup ma zostać wypłacony w ciągu 24 godzin.

Sobota, TVN, 21:40, Jak w niebie, komedia romantyczna

Młoda lekarka, Elizabeth, po 24 godzinach pracy w szpitalu wybiera się na randkę, na którą umówiła ją siostra. Niestety, nie dociera na miejsce. Zostaje ranna w wypadku i zapada w śpiączkę. Duch kobiety wędruje do jej mieszkania, które, jak się okazuje, jest już zajęte. Zajmuje je David, mający nadzieję, że przeprowadzka pomoże mu uporać się z cierpieniem po stracie żony. Niebawem mężczyzna i duch Elizabeth dochodzą do wniosku, że są dla siebie stworzeni. Tymczasem siostra lekarki rozważa odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie.

Sobota, Polsat, 21:45, Hannibal , thriller

Milioner Mason Verger informuje FBI, że chce przekazać na ręce Clarice Starling materiały, które mogą pomóc w schwytaniu Hannibala Lectera. Przed laty Verger został przez niego potwornie okaleczony. Teraz żyje tylko chęcią krwawego odwetu na doktorze. Agentka Starling ma posłużyć do wywabienia Lectera z kryjówki. Inspektor Pazzi wpada na trop Hannibala. Funkcjonariusz postanawia sprzedać tę informację Vergerowi. Ten stawia jednak warunek - Pazzi dostanie 3 miliony dolarów, jeśli dostarczy odcisk palca domniemanego Lectera.

Nigdy w życiu

Niedziela, TVP1, 21:20, Nigdy w życiu!, komedia romantyczna

Po kilkunastu latach zgodnego pożycia mąż oznajmia Judycie Kozłowskiej, że odchodzi do innej. Kobieta musi zacząć życie od nowa. Nie jest to łatwe, ponieważ współpracując z popularnym pismem kobiecym, w którym odpowiada na listy czytelniczek, nigdy nie zarabiała dużych pieniędzy. Judyta wraz z dorastającą córką Tosią przeprowadza się pod Warszawę. Postanawia zbudować własny dom. Parę miesięcy później urządza parapetówkę. Na przyjęciu pojawia się towarzyszący koleżance przystojny Adam.

Niedziela, TVP2, 21:15, Czas honoru, odc. 55, sezon 5

Janek i Bolek docierają do Radzymina, rodzinnego miasta Bolka, gdzie czekają na niego żona i syn. Helena zgłasza się do urzędu miejskiego, w którym Kazimierz piastuje wysokie stanowisko. Ten wręcza jej nominację na urzędnika, ponawia prośbę o kontakt z Wandą. Michał odwiedza Celinę. Ruda planuje wyjazd z kraju. Karol zauważa plakat zapowiadający wystawienie "Ślubów panieńskich", widnieje na nim nazwisko Wandy. Zaczyna śledzić byłą żonę. Janek dociera do Warszawy. Na praskim murze znajduje kartkę od Romka. Rainer zdradza informację o archiwum.

Niedziela, TVN, 23:10, Gra o przeżycie, film sensacyjny

Mason jest włóczęgą, nie ma domu, rodziny. Żyje na ulicy, żywi się odpadkami wygrzebanymi z pojemników na śmieci. Gdy traci dwie najbliższe mu istoty, załamuje się. Nie widzi już sensu życia, nie ma żadnej nadziei na lepszą przyszłość. Nie zależy mu na niczym, woli umrzeć. Idąc bez celu ulicami miasta, nieomal wpada pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Nieznajomy ratuje go w ostatniej chwili. Mason otrzymuje od niego wizytówkę z nazwiskiem człowieka, który może zapewnić mu dobrze płatną pracę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co to znaczy `idealna kochanka`? Obliczono, z iloma facetami musiała być wcześniej!

Kiedy przekroczysz limit, zostaniesz uznana za puszczalską.

Przepis na aksamitny, czekoladowy SERNIK ♥ Wygląda pięknie i rozpływa się w ustach!

Niebezpiecznie czekoladowy sernik, który podbije serca wszystkich łasuchów!

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2012 12:07
właśnie niedawno miałam odświeżyć Nigdy w życiu! bo dawno tego nie oglądałam, a jest to jeden z moich ulubionych filmów. a tu proszę! :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2012 12:00
nic ciekawego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2012 11:11
jak w niebie... super):):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2012 10:41
stare pierdoły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2012 10:18
nigdy w zyciu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo