Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w `Lekarzach`, `Pierwszej miłości` i innych serialach!
Co dziś w serialach?
17.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5676

Bill i Katie jadą do domu mody. To pierwszy dzień pracy Katie na stanowisku dyrektora generalnego. W firmie para oznajmia Ridge'owi i Brooke, że są zaręczeni. Zaniepokojona siostra pyta Katie, czy rodzina nadal może liczyć na jej lojalność. Owen szykuje kolację dla Jackie. Kolejny raz próbuje przekonać ją, iż powinni mieć dziecko.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2322

Stasia i Jeremiasz bezskutecznie próbują uruchomić zmywarkę, którą otrzymali z okazji urodzin. Jasiek przychodzi z pomocą. W Rosso pojawia się dawny kucharz z nadzieją na powrót do pracy. Zadowolona z dotychczasowej pracy Halszki Monika proponuje mu zatrudnienie na pół etatu przy obsłudze cateringu dla firm. Kasia ma pretensje do matki, że uniemożliwiła jej zdobycie autografu, przez co nastolatka straciła autorytet w oczach koleżanek. Na uczelni planowana jest akcja protestacyjna przeciwko likwidacji instytutu.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 781

Marek przychodzi do Pyrków na śniadanie wielkanocne. Pierwsze spotkanie mężczyzny z rodziną Marii upływa w nerwowej atmosferze. Adam zabiera Sarę na wycieczkę za miasto. Proponuje dziewczynie, aby razem wyjechali z Polski. Michał żali się Kostkowi, bo, mimo jego starań, Dorota nadal jest zdecydowana na rozwód. Jeleniowa zwierza się Ludmile, że nie kocha męża. Nowożeńcom, Kostkowi i Ludmile, nie jest dane długo cieszyć się szczęściem. Ludka uderza głową w ścianę. Uraz ma daleko idące skutki dla jej zdrowia.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 928

Z pomocą Pawła Madzia próbuje spotkać się z najważniejszym sponsorem fundacji, dla której pracuje. Chce go przekonać, żeby nie wycofywał się ze współpracy. Gdy Magda jest sama, do mieszkania wchodzi Joanna. Między dziewczynami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Po emisji wywiadu z Kajetanowiczem Kinga zostaje wezwana do prezesa. Okazuje się, że dostała propozycję prowadzenia cyklicznego programu. Madzia zabiera Pawła na kawę do lokalu, w którym za barem stoi Janek. Zawadzki oznajmia, że to ich nowa kawiarnia. Na Deszczowej wybucha pożar.

Julia TVN

TVN, 17:25, Julia, odc. 123

Maciek wyrzuca z kliniki Pawła, który przyszedł odwiedzić Anitę. Julia realizuje plan, mający pomóc Jankowi. Pojawiwszy się w szpitalu, pewna pacjentka rozpoznała w Sławku znajomego. Janek decyduje się na rozmowę z Julią. Jest ona poważna i bardzo przykra dla kobiety.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1631

Nadal trwają poszukiwania Darii i Dominika. Sławek ma pretensje do Renaty, że zostawiła jego córkę bez opieki. Olę odwiedza jej chłopak - Boro. Dziewczyna czuje od niego alkohol. Po chwili do mieszkania wpadają jego koledzy. Zachowują się w prostacki sposób. Agnieszka opuszcza ośrodek uzależnień. Pierwsze kroki kieruje do baru.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 3

Daniel oskarża Alicję o faworyzowanie niektórych pacjentów. Chodzi o sprawę chłopca po przeszczepie. Nie chce on brać leków, aby odciążyć rodzinę, spędzając czas w szpitalu. Do kliniki przyjęty zostaje więzień. Cierpienie spowodowane nowotworem sprawiło, że mężczyzna połknął kotwice, żeby trafić na oddział. Krzysztof przyjeżdża do Torunia. Oferuje Alicji staż w Warszawie. Ma nadzieję, że dzięki temu kobieta wróci. Tymczasem Maksowi podstępem udaje się umówić z Alicją.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1545

Malwina żąda od Jagny, aby zostawiła Wojtka i wróciła do Gdańska. Marysi udaje się w końcu odnaleźć dziadka we wrocławskim schronisku dla bezdomnych. Kaśka przeznacza pieniądze z napiwków na zakup wymarzonego pojazdu, ale pierwszego dnia powoduje kolizję, w której poszkodowaną jest Gabrysia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co to znaczy `idealna kochanka`? Obliczono, z iloma facetami musiała być wcześniej!

Kiedy przekroczysz limit, zostaniesz uznana za puszczalską.

Przepis na aksamitny, czekoladowy SERNIK ♥ Wygląda pięknie i rozpływa się w ustach!

Niebezpiecznie czekoladowy sernik, który podbije serca wszystkich łasuchów!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2012 20:13
aaa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2012 07:09
hcemy choroskop :D:D:D:D:D:D:D:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2012 00:21
chcemy horoskop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2012 00:16
mam gdzies seriale !!!! dajcie natychmiast HOROSKOP !!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo