Co dziś w serialach?

Bolesne rozstania, gorące uczucia, wielkie tajemnice… Zobacz, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
13.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5674

Brooke przekonuje Forresterów do koncepcji Billa. Sama jednak ma własny pomysł - Katie zostanie dyrektorem, ale tylko na papierze. W rzeczywistości Ridge i Eryk będą podejmowali decyzje. Każde posunięcie Katie ma być konsultowane z resztą rodziny. Młodsza siostra zgadza się na rolę figurantki. Forresterowie podpisują umowę z Billem Spencerem.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2320

Czesia nie zgadza się, aby Darek zaciągał jakiekolwiek zobowiązania finansowe na potrzeby firmy Karoliny. Kasia próbuje uzyskać zgodę matki na uczestniczenie w próbie nagrania teledysku Korbasa. Chciałaby zdobyć autograf idola, aby zaimponować koleżankom w nowej szkole. Krystyna odwiedza w szpitalu dyrektora instytutu, który niedawno przebył udar mózgu. Przeglądając korespondencję nieobecnego dyrektora, Deptuła dochodzi do wniosku, że instytut wkrótce czeka restrukturyzacja.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 779

Dawid sprawia wrażenie, jakby się nie przejmował aferą narkotykową i zatrzymaniem przez policję. Wściekła Blanka ma dość jego egoizmu i nieodpowiedzialności. Żąda, aby natychmiast się wyprowadził. Waleria zwierza się Stefanowi, że czuje się samotna i zazdrości mu związku z Oksaną. Wkrótce Jaworski zaczyna ją adorować. Oksana i Saszka wracają z Ukrainy. Zaskoczona obecnością Walerii Górkowa jest wyraźnie zazdrosna o Stefana. Dawid przeprasza Huberta. Pyrka traktuje go chłodno i prosi, żeby zerwał kontakty z Patrycją.

TVN, 17:25, Julia, odc. 121

Janek, wiedziony poczuciem winy, zamierza przyznać się do błędu w sztuce chirurgicznej. Odwiedza pacjentkę w szpitalu, by ją przeprosić. Tadeusz nie akceptuje decyzji syna. Jakkolwiek przyjaciele starają się wspierać chirurga. Tymczasem w klinice pojawiają się dziennikarze, w obecności których Janek wygłasza oficjalne oświadczenie.

Hotel 52

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1630

Wbrew prośbom syna Ludwika odwiedza go w ośrodku uzależnień. Kiertyczak stara się ją przekonać, by pozwoliła synowi podejmować decyzje. Maks zwołuje naradę zarządu Bud-Maksu. Oznajmia, że zamierza wybudować osiedle domów pod Warszawą w oparciu o technologie ekologiczne. Kiedy Michał ostro się sprzeciwia, Maks mówi wprost, że jego zdanie w tej sprawie jest bez znaczenia. Renata pozwala Dominikowi i Darii wybrać się do lasu. Niestety, dzieci gubią drogę. Sławek powiadamia policję. Rozpoczynają się poszukiwania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1543

Jagna romansuje z Wojtkiem. Podczas pobytu we Wrocławiu Daga zwraca się do Igora z prośbą o poradę prawną. Sabina jest bardzo niezadowolona z tego faktu. Ewa wraz z Błażejem udają przed matką dziewczyny, że nadal są parą. Ewa zastanawia się, czy wycofać oskarżenie, które złożyła na dr. Turczyka.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 2 (sezon 6)

W hotelu odbywa się konferencja prasowa przed walką bokserską - na ringu spotkają się Rafał Małek i Adam Kulig, którego, bardziej niż kontuzja barku, załamuje wiadomość o bracie trenującym jego przeciwnika. Kuba niechcący podsłuchuje rozmowę Marty i Roberta, który gratuluje dziewczynie zaręczyn. Artur prosi Andrzeja o pomoc w znalezieniu domu dla niego i Natalii. Wysocki ma jednak inny problem - narastający konflikt z byłą żoną, Beatą.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 2

Inga nadal bardzo przeżywa odejście męża do innej kobiety. Kompletnie załamuje ją wizyta Andrzeja, który pojawia się z nową partnerką, Dorotą. Przed zbliżającą się rocznicą ślubu Anka kłóci się z Pawłem. Mąż nie jest w stanie pomóc jej w przygotowaniach do przyjęcia, ponieważ najbliższe popołudnie chce spędzić w pracy. W galerii Inga nawiązuje znajomość z intrygującym mężczyzną, który następnego dnia pojawia się na rocznicowej imprezie u Anki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co to znaczy `idealna kochanka`? Obliczono, z iloma facetami musiała być wcześniej!

Kiedy przekroczysz limit, zostaniesz uznana za puszczalską.

Przepis na aksamitny, czekoladowy SERNIK ♥ Wygląda pięknie i rozpływa się w ustach!

Niebezpiecznie czekoladowy sernik, który podbije serca wszystkich łasuchów!

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2012 10:05
ktoś oglądał pierwszy odcinek przyjaciółek? Warto się w ten serial wciągać czy nie bardzo? :)
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo