Co dziś w serialach?

Jesteś ciekawa, co wydarzy się w Twoim ulubionym serialu? Nie czekaj do wieczora i już teraz zajrzyj do naszego przewodnika!
Co dziś w serialach?
11.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5672

Brooke i Donna kolejny raz próbują przekonać Katie, że Bill Spencer wykorzystuje ją, by zemścić się na Eryku. Katie nie słucha argumentów sióstr. Jackie i jej zespół zapewniają Stephanie, iż może na nich liczyć. Kobieta postanawia wrócić do pracy.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2318

Surmaczowa poznaje pana Tomka, któremu Mateusz i Marylka pomagali w remoncie domu. Mężczyzna potwierdza, że dzieci chciały zarobić pieniądze. Zapewnia, iż następnego dnia przyjdą do szkoły. Skruszony Bolek tłumaczy się przed żoną z ostatnich wybryków i obiecuje poprawę. Dzięki wypożyczonemu od Pawełka świerszczowi Miłosz dostaje posadę asystenta znanego reżysera.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 777

W brukowcu ukazuje się artykuł o zatrzymaniu Huberta. Informacja szybko dociera na Zaciszną. Maria, która nie może dodzwonić się do syna, martwi się, że chłopak spędził noc w areszcie. Blanka czeka na powrót Dawida. Nieoczekiwanie do drzwi dzwonią policjanci z nakazem przeszukania mieszkania. Po nieudanej próbie naprawienia relacji z Sarą Adam zaczyna planować podróż za granicę. Sara chce wyjechać na Jamajkę. Basia, nieświadoma sytuacji, ma nadzieję, że młodzi się pogodzą.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 927

Marta jest zmartwiona stanem zdrowia Ani. Wiktor proponuje, żeby jego kolega, znany lekarz Kazan, zbadał dziecko. Rezonans wykrywa u Ani guza przysadki mózgowej. Budzyński wraca do Polski i wspiera Martę. Agnieszka zostawia Izę z opiekunką, Nadią. W pracy zwierza się Tomkowi, że żyje w niepewności. Wieczorem Ewa przychodzi do Olszewskiej, ale ona mówi, że nie odda Izy. Sąd zdecyduje, komu przyznać opiekę. Tomek wpada w złość, gdy widzi Marcina całującego rudowłosą kobietę. Marcin chce znowu zamieszkać u Chodakowskich. Łukasz spędza czas z Zuzą.

Prawo Agaty

TVN, 17:25, Julia, odc. 119

Julia źle się czuje ze świadomością, że bezpodstawnie wywołała awanturę z Jankiem. W klinice odbywa się narada rodzinna. Janek nie może poradzić sobie z poczuciem winy. Nadużywa alkoholu i traci kontakt z rzeczywistością. Monika zawozi nieprzytomnego Janka do mieszkania i kładzie we własnym łóżku. Tymczasem Sławek otrzymuje wiadomość o poprawie stanu Agnieszki.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1628

Kinga każe sprawdzić wszystkie breloczki, które firma otrzymała od Graph-Artu. Nie wierzy w uczciwość Smolnego. Niespodziewanie Brzozowska zastaje byłego szefa w swoim gabinecie. Warzywniak Honoraty stał się nieopłacalny. Roman wspiera ukochaną. Młodzi Leśniewscy starają się pocieszyć mamę. Maks okazuje Andrzejowi i Michałowi poświadczenie wykupu udziałów Bud-Maksu. Bracia Brzozowscy są zaskoczeni. Maks wyjaśnia, że odkupił udziały od Zdybickiej i tym sposobem stał się współwłaścicielem firmy. Michał czuje się oszukany.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 2

Człowiek, który podawał się za znajomego Huberta, składa Agacie kontrowersyjną propozycję współpracy. Ta wyprasza go z gabinetu. Dopiero po jakimś czasie orientuje się, że na jej biurku została teczka z znaczną kwotą pieniędzy. Tymczasem Agata reprezentuje parę narzeczonych pokrzywdzoną przez właściciela domu weselnego. Sprawnie znajduje wyjście z sytuacji. Kłopoty zaczynają się, gdy okazuje się, że przyszły pan młody formalnie wciąż jest żonaty. Dorota prowadzi sprawę sąsiada samotnie wychowującego syna.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1541

Marysia jest załamana z powodu zaginięcia dziadka. Dzięki Anecie w telewizji wyemitowany zostaje komunikat dotyczący poszukiwań Antoniego. Dragon ponownie umawia się z Patrycją w parku. Dziewczyna jest nim oczarowana. Wiktoria i Rysiek przeżywają pierwszy małżeński kryzys.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Ani be, ani me: Polscy uczniowie zamieniają się w analfabetów!

Nie potrafią nawet zrozumieć ulotki z lekami, nie mówiąc już o interpretacji bardziej skomplikowanego tekstu.

Zarwałam kontakty z rodziną

Czasem więzy rodzinne nie wytrzymują próby czasu i tracimy kontakt z bliskimi. Z różnych powodów.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2012 10:38
a ja mam pytanie, co stało się z Anką? byl jakiś pogrzeb, coś pokazane o niej?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2012 10:04
mam pytanie do ogladajacych pierwsza milosc. ta malwina jest w koncu corka mariana?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2012 09:51
prawo Agaty! Uwielbiam ten serial!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo