Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
10.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5671

Stephanie jest przygnębiona chorobą. Chce wyprowadzić się od Taylor. Rezygnuje z pracy u Jackie. Jednak ona nie może się z tym pogodzić. Błaga Stephanie o ponowne przemyślenie decyzji. Taylor mówi Jackie o udarze mózgu, który przeszła Stephanie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2317

Po ostatnich wydarzeniach Bolek obawia się spotkania z żoną. Nie wie, jak zareaguje na jego alkoholowe wybryki. Oskar przypomina mu o ubitym interesie. Surmaczowa obiecuje Błażejowi opiekować się jego przyrodnim rodzeństwem. Problemy pojawiają się już na początku roku szkolnego. Dzieci nie zjawiają się w szkole i zajmują się podejrzaną działalnością.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 776

Sabina zrywa znajomość z Mietkiem, ale martwi się, że jest już za późno, by wszystko naprawić. Bogumił nieoczekiwanie ją odwiedza. Wyznaje Sabinie miłość i prosi ją o rękę. Anna odkrywa, że Malwina jest w ciąży. Ma żal do córki, że o niczym jej nie powiedziała. Marczakowie martwią się, że leki, które zażywa Malwina, mogą być szkodliwe dla dziecka, jednak ich odstawienie rodzi niebezpieczeństwo nawrotu choroby. Po koncercie Hubert, Patrycja i Dawid zostają zatrzymani przez policję pod zarzutem posiadania narkotyków.

Lekarze TVN

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 2

Alicja Szymańska zostaje przyjęta do pracy w toruńskim szpitalu miejskim Copernicus. Wynajmuje pokój u Sylwii Matysik. O miejsce na stażu specjalizacyjnym z transplantologii będzie musiała rywalizować z chirurgiem Danielem Ordą. Alicja nie czuje się jeszcze na siłach, aby skonfrontować się z Krzysztofem. Prosi go tylko o przesłanie jej rzeczy do Torunia, co ten czyni. O względy Alicji walczy chirurg Maks Keller. Dziewczyna budzi też zainteresowanie Piotra Wanata, ginekologa położnika.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1540

Daga stara się wyperswadować Ewie wniesienie oskarżenia przeciwko dr. Turczykowi. Marysia i Jan bezskutecznie poszukują Antoniego. Najbliżsi oferują Radoszom pomoc w poszukiwaniach. Grażyna planuje założyć wraz z Izą spółkę, której zadaniem byłoby sprywatyzowanie oddziału onkologicznego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

12-latki piją i palą, każdy zna jakiegoś dealera marihuany, czyli witaj szkoło po wakacjach!

Przyswajanie wiedzy to w szkole zajęcie drugorzędne.

Chrystus, Jan Chrzciciel i św. Paweł mieli… chorobę psychiczną?! NOWE ANALIZY BIBLII

Tak przynajmniej twierdzi część duchownych.

Lekarze TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 926

Paweł zgadza się na sprzedaż i przekazanie Joannie połowy wartości mieszkania. Niespodziewanie, po zeznaniach Jana sąd orzeka rozwód z winy Joanny. Kinga przeprowadza wywiad z kierowcą rajdowym, Kajetanem Kajetanowiczem. Paweł zastaje pod drzwiami mieszkania Madzię, która przyjechała do Polski załatwić pewną sprawę i chciałaby u niego nocować. Przyjaciele uzgadniają, że wezmą ślub, jeśli po czterdziestce wciąż nie będą w szczęśliwych związkach. Marek dowiaduje się, że Ula została zawieszona w prawach ucznia.

TVN, 17:25, Julia, odc. 118

Julia jest przekonana, że Janek ją lekceważy, ponieważ nie przyszedł na spotkanie. Tymczasem powodem nieobecności Janickiego jest zły stan Agnieszki. Wszystko wskazuje na to, że chirurg popełnił błąd. Rodzina wspiera go w trudnych chwilach. Julia, nie znając sytuacji, urządza Jankowi awanturę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1627

Danka zapisuje się na kurs tanga. Nauczyciel już podczas pierwszej lekcji ją adoruje. Wojtek walczy o miłość Żanety. Zaprasza ją do siebie na obiad, podczas którego uroczyście wręcza jej ozdobne puzderko. Marta prosi Filipa, żeby zostawił u niej Ksawerego. Twierdzi, że jest już w stanie zająć się synkiem. Niestety, okazuje się, że Konarska nie panuje nad reakcjami. Widząc to, Roman przekonuje córkę, by spotkała się z psychologiem. Na szpitalnym korytarzu Marta spotyka pacjenta, któremu przeszczepiono serce Janusza.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2012 13:17
Małżeństwo Madzi i Pawła to pomysł ściągnięty z HIMYM. Robin i Ted mają taka umowę. ;)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2012 12:36
Lekarze super serial :) dzis juz na tvn player bede ogladac 3 odcinek :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2012 10:07
podobał wam się 1 odcienek lekarzy?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo