Co dziś w serialach?

Już dzisiaj Telewizyjna Dwójka wyemituje dwa nowe odcinki Rodzinkipl. Będziecie oglądać?
Co dziś w serialach?
07.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5670

Jackie tłumaczy Owenowi, że nie chce mieć kolejnego dziecka. On obiecuje, iż weźmie na siebie większość obowiązków, ale to niewiele daje. Stephanie oznajmia Nickowi i Owenowi, że odchodzi z Jackie M.. Pam odprowadza siostrę do domu Taylor. Mówi jej o odejściu Stephanie z pracy. Taylor oświadcza, że skoro Stephanie tyle razy jej pomogła, teraz ona postara się odpłacić tym samym.

TVP1, 17:45, Klan, odc. 2316

Elżbieta i jej najbliżsi chcą uczcić osiemdziesiąte urodziny Stanisławy. Planują huczne przyjęcie. Feliks pracuje w restauracji na stanowisku intendenta, ale myśli o innym zajęciu. Postanawia zająć się transferem zawodników. Zmartwiona Henia ciągle poszukuje zaginionego męża. Podejrzewa, że opuścił ją dla innej kobiety. Bolek tymczasem odnajduje się w pokoju hotelowym w Berlinie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 775

Marlena rozpoczyna dzień próbny w kawiarni Basi i Róży. Załamana tym, że przypadkowo wylała na Zenka koktajl, jest pewna, że nie dostanie pracy. W związku z finansowymi problemami rodziny Małgorzata postanawia zrezygnować ze studiów. Gdy Bogdan się o tym dowiaduje, idzie do Marczaka i informuje go, że zdecydował się przyjąć ofertę pracy. Hubert i Patrycja kłócą się. Dziewczyna wypomina mu spotkania z Klarą, a Hubert ma jej za złe bliską relację z Dawidem. Scena zazdrości zamienia się w wybuch namiętności.

Rodzinka pl

TVP2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 53

Tomek przekona się, że związek to nie tylko miłe słówka, ale także namiętność. Kuba, chcąc znaleźć dziewczynę, będzie wymyślał coraz bardziej szalone sposoby na podryw. Kacper za sprawą koleżanki, Zosi, przejdzie trening przygotowujący do pierwszego pocałunku.

TVN, 17:25, Julia, odc. 117

Julia i Sławek postanawiają pozostać przyjaciółmi. Tymczasem Janek zaprasza Julię na kolację. Kobieta jest szczęśliwa. Agnieszka zgłasza się na zabieg, podczas którego dochodzi do komplikacji. Operacja zostaje przerwana, a Agnieszka trafia na intensywną terapię.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1539

Marek przekazuje Błażejowi informację o kłamstwie Ewy i jej udawanej ciąży. Dr Turczyk ma kłopoty z powodu niedotrzymania tajemnicy lekarskiej. Grażyna wraz z Izabelą podejmują próbę uratowania oddziału onkologicznego. Marysia oczekuje wizyty Jana i Antoniego. Wieczorem w mieszkaniu zjawia się sam ojciec.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

12-latki piją i palą, każdy zna jakiegoś dealera marihuany, czyli witaj szkoło po wakacjach!

Przyswajanie wiedzy to w szkole zajęcie drugorzędne.

Chrystus, Jan Chrzciciel i św. Paweł mieli… chorobę psychiczną?! NOWE ANALIZY BIBLII

Tak przynajmniej twierdzi część duchownych.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 13:43
Jeej, lubie jak powracają seriale ; )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 12:42
pierwsza milosc najlepszy film jak dla mnie :) relaks o godz 18 z kawką sie należy po calym dniu gonitwy
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 10:46
Ile ma być odcinków Julii?? Ktoś wie ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 09:33
ooo super już nie mogłam doczekać się na Rodzinkę!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo