Co dziś w serialach?

Dziś pierwszy odcinek nowego serialu `Przyjaciółki`. Zachęcamy do oglądania!
Co dziś w serialach?
06.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5669

Thomas uważa, że Steffy nie powinna się interesować Owenem. Dziewczyna tłumaczy, iż chodzi jej tylko o jego szczęście, a nie jest pewna, czy Jackie może mu je dać. Pam chce pomóc Stephanie odzyskać sprawność po udarze mózgu. Według niej siostra powinna powiedzieć prawdę przyjaciołom. Owen i Jackie zamierzają zjeść kolację we dwoje. Wtem pojawia się Andrea, pracownica Centrum Macierzyństwa Zastępczego, z którą Owen się umówił bez wiedzy żony. Andrea zostawia małżonkom listę kandydatek na matki zastępcze.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2315

Krystyna ma dużo pracy na uczelni. Paweł sugeruje, aby zwróciła się do Deptuły o pomoc. Bolek wraz z żoną przyjeżdżają do Warszawy na kongres hodowców drobiu. Surmaczowa rozpacza z powodu decyzji Błażeja o wyjeździe. Obawia się, że straci go na zawsze. Kamila również z trudem znosi myśl o długiej rozłące z ukochanym. Błażej zapewnia o swoim uczuciu i obiecuje, że będzie ją często odwiedzał.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 774

Maria spędza noc poza domem. Struzikowie zaczynają domyślać się, że ich córka się z kimś spotyka. Tymczasem Maria odkrywa, że Marek chce wyjechać na Wielkanoc za granicę. Jest rozczarowana, bo miała nadzieję, że w święta przedstawi go rodzinie. Zenek, po usłyszeniu fragmentu rozmowy telefonicznej Adama z kobietą o imieniu Susan, zaczyna podejrzewać, że chłopak znów okłamuje bliskich. Majewski informuje Martę, że ma zostać redaktorką nowego tabloidu. Walawska nie chce się zgodzić. Piotr grozi jej, że jeśli będzie sprawiać problemy, straci pracę.

Julia TVN

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1538

Grażyna dowiaduje się od Ewy o problemach finansowych oddziału onkologicznego, który prawdopodobnie zostanie zamknięty. Doktor Turczyk opowiada Markowi, że Ewa wcale nie jest w ciąży. Dragon planuje kradzież w mieszkaniu Grażyny Weksler. Namawia Radka do pomocy w przestępstwie.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 1 (sezon 6)

Natalia Lipska stara się reaktywować działalność hotelu po pożarze, który miał miejsce pół roku wcześniej. Artur oraz Iwona i Andrzej jej pomagają. Iwona tęskni za Igorem, który razem z Marzeną i dzieckiem przebywa w Hanowerze. W hotelu następują zmiany - Beata zostaje szefową sali, a Sara rozpoczęła pracę w recepcji. W hotelu pojawia się niezwykły gość - panna młoda, która uciekła narzeczonemu sprzed ołtarza.

Polsat, 22:00, Przyjaciółki, odc. 1

Historia wieloletniej przyjaźni czterech kobiet - fryzjerki Patrycji, porzuconej przez męża i wychowującej 6-letnią córkę Ingi, Anki - niespełnionej gospodyni domowej, i Zuzy - samotnej bizneswoman. Spotykają się one w salonie fryzjerskim Patrycji, gdzie omawiają szczegóły zbliżającego się zjazdu klasowego. Wizja spotkania po latach z kolegami z liceum nieco je stresuje. Ostatecznie decydują się iść na spotkanie z klasą. Podczas imprezy okazuje się, że Anka zniknęła.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nie taka szkoła straszna! Sprawdź, ile będzie wolnych dni w tym roku (Więcej niż zwykle!)

Polscy uczniowie nie mają powodów do narzekań.

<==Tak wyglądał pierwszy McDonald`s na świecie! (Mamy FOTO sprzed, uwaga, 70 lat!)

Popularność fast food`u nie słabnie już niemal od wieku. W czym tkwi jego fenomen?

Julia TVN

TVP2, 21:05, Paradoks, odc. 1

Marek Kaszowski jest inspektorem Komendy Głównej Policji. Do jego zespołu dołącza podkomisarz Joanna Majewska, funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej. Kobieta ma przeprowadzić śledztwo dotyczące inspektora. Na początku Majewska szuka seryjnego zabójcy młodych kobiet, ale akta sprawy są niepełne, a Kaszowski i jego współpracownicy nie mówią jej wszystkiego.

TVN, 17:25, Julia, odc. 116

Julia postanawia powiedzieć Sławkowi, że między nimi nic nie będzie. Tymczasem Janek chce się z nią spotkać i wyznać jej miłość. Monika robi wszystko, aby do tego nie dopuścić. Sławek zaprasza Julię na kolację. W tej samej restauracji pojawia się Janek i widzi Sławka całującego jego ukochaną.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1626

Kinga jest zdenerwowana przed spotkaniem ze Smolnym. Widząc mężczyznę, ma wrażenie, że jej koszmar powraca. Sławek proponuje Renacie, aby razem z Darią wyjechali na urlop. Kraszewska chce, żeby zabrali także Dominika. Kiedy pyta jego siostrę o zgodę, dziewczyna wykazuje się brakiem troski. Przypomina to Renacie o zmarłych synach. Postanawia więc opowiedzieć o nich Sławkowi. Aby nie zwariować, Marta wraca do pracy. Nie jest jednak w stanie na niczym się skupić.

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2012 09:23
a wgl co z tą ANką wkoncu sie stalo, umarla czy nie?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2012 08:35
juz mam dosc tych niby-ciaz w pierwszej milosci - najpierw anna, potem daga, teraz ewa.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie