Co dziś w serialach?

Serial `Na dobre i na złe` zmienia porę emisji!
Co dziś w serialach?
05.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5668

Bill zapewnia Katie, że nie wykorzystuje jej, by zniszczyć Eryka. Owen ratuje Steffy życie. Jackie czeka w firmie na męża, rozmawiając z Nickiem. Mówi mu, że Steffy interesuje się Owenem. Wkrótce ukochany Jackie wraca i oznajmia jej, że żałuje, iż roztrząsał sprawy z przeszłości. Zapewnia, że bardzo ją kocha.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2314

Zyta opowiada matce o spotkaniu z koleżankami. Zdradza jej też pomysł na biznes. Podczas powitalnego obiadu przygotowanego z okazji powrotu Anny ze spa Koziełło informuje ją o planach Błażeja. Annie trudno przyjąć do wiadomości perspektywę długiej rozłąki z podopiecznym. Krystyna zmuszona jest tymczasowo przejąć obowiązki dyrektora instytutu na uczelni.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 773

Przeddzień wyjazdu do Włoch Justyna i Norbert kłócą się. Ich małżeństwo przechodzi kryzys. Marek zaprasza Marię na romantyczny wieczór. Kobieta ma coraz więcej wątpliwości dotyczących ich związku, ale przyjmuje zaproszenie. Po kolacji pyta Marka, dlaczego chce z nią być. Alina i Waldemar postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę i po sprzedaniu domu zacząć nowe życie.

TVP2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 489

Falkowicz przebywa na oddziale kardiochirurgii. Hana dziękuje mu za uratowanie życia. Okazuje się, że firma Wywrockiego zbankrutowała. Celina zastanawia się, czy po jej śmierci biznesmen odzyska pieniądze. Wywrocki namawia ją, by walczyła o życie. Gdy stan Celiny pogarsza się, Piotr, mimo ryzyka, podejmuje decyzję o operacji. Tretter zleca dodatkowe badania pacjentów Falkowicza. Przemek czeka na odpowiedź w sprawie leczenia Ludmiły. Do szpitala trafia mężczyzna, który został wyrzucony z pociągu. Wieczorem Piotr odwiedza Hanę.

Julia TVN

TVN, 17:25, Julia, odc. 115

Maciek wpada w kłopoty. Julia i Janek pomagają mu wyjść na prostą. Monika chce zawrzeć sojusz ze Sławkiem. Janek dowiaduje się, że Malicki wyznał Julii miłość. Chirurg zamierza walczyć o ukochaną. Ta dowiaduje się, że Janek rzucił Monikę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1625

Zimińska coraz częściej myśli o tym, aby zapisać się na kurs tanga. Iza wraz z Andrzejem i Michałem dyskutują o kredycie dla firmy. Maks odradza im to posunięcie. Po południu spotyka się ze Zdybicką - chce odkupić od niej udziały Bud-Maksu. Igor został zawieszony w pracy. Załamany chłopak całymi dniami gra na komputerze. Magda z córeczką niespodziewanie go odwiedzają. Magda zaplanowała wspólne zakupy i obiad, czym stawia Igora na nogi.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1537

Bartek i Jacek są zszokowani zachowaniem Jagny podczas wesela. Dochodzi do bójki pomiędzy Bartkiem i Wojtkiem. Błażej nie może pogodzić się z myślą, że zostanie ojcem. Grzegorz informuje Olę, że będzie miał wnuka. Mikser dowiaduje się od Radka o powrocie Dragona.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

<==Tak wyglądał pierwszy McDonald`s na świecie! (Mamy FOTO sprzed, uwaga, 70 lat!)

Popularność fast food`u nie słabnie już niemal od wieku. W czym tkwi jego fenomen?

12-latki piją i palą, każdy zna jakiegoś dealera marihuany, czyli witaj szkoło po wakacjach!

Przyswajanie wiedzy to w szkole zajęcie drugorzędne.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2012 13:02
a Blazej z kim ma to dziecko?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2012 09:46
Żmuda jest śliczna
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo