Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
04.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5667

Brooke przyjeżdża do domu na plaży, gdzie zastaje Billa z Katie. Domyśla się, że to Spencer kupił dom. Steffy i Owen postanawiają popływać. Katie ogląda film z płyty, którą Bill dostał od ojca. Okazuje się, że tuż przed śmiercią ojciec ukochanego zażądał od syna, by ten zemścił się na Eryku. Oburzona Katie pyta Billa, czy była dla niego tylko środkiem do spełnienia woli ojca. On zaprzecza i prosi, żeby mu uwierzyła.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2313

Kamila jest zła na Błażeja z powodu jego decyzji o podjęciu studiów w Szkocji. Tymczasem chłopak informuje Koziełłę o swoich planach. Obaj obawiają się reakcji Surmaczowej. Maciek i Martyna dowiadują się o kolejnych formalnych przeszkodach stojących na drodze do ich szczęścia. Po powrocie z pracy Michał zastaje teściów opiekujących się Stefankiem. Okazuje się, że Zyta wyszła na spotkanie towarzyskie.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 772

Sara jest nadal oschła w stosunku do Adama, na nic nie zdają się zapewnienia chłopaka, że nadal ją kocha i że zniknął, bo chciał ją chronić. 1Q9Załamany Jakubik, który wrócił do Polski tylko ze względu na dziewczynę i dziecko, postanawia wyjechać do Nowej Zelandii. Tymczasem Sara rozpacza, że przez swoje niezdecydowanie i zwlekanie z decyzją o przeprowadzce na zawsze straciła Boba. Dziewczynę pociesza Kasia.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 925

Małgosia proponuje bratu rozkręcenie wspólnego biznesu. Marek jest sceptyczny wobec jej pomysłu. Po przeczytaniu artykułu o funduszach unijnych zmienia nastawienie. Kinga wybiera się na koncert charytatywny, aby przeprowadzić wywiad ze znanym kierowcą rajdowym. Odbywa się sprawa rozwodowa Zduńskich. Maria i Laura przychodzą do sądu. Ignorują Joannę, chcąc wesprzeć Pawła, ale on woli być sam. Po rozprawie Piotrek zabiera brata na obiad. Marek chce zawieźć Ulę do domu, ale ona upiera się, by zostać na stałe w Warszawie.

TVN, 17:25, Julia, odc. 114

Janek wyznaje Igorowi, że zerwał z Moniką. Tymczasem kosmetyczka robi wszystko, aby uwieść Janka. Agnieszka rozmawia z Julią w klinice. Sławek jest na nią zły, gdyż nie powinna zwracać na siebie uwagi. Julia wyznaje Kasi, że ma wrażenie, jakby zdradzała Janka.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1624

Marta nie może pogodzić się z faktem, że śledztwo w sprawie zabójstwa Janusza zostało zakończone, a kierowca TIR-a nie poniesie kary. Do Sławka przyjeżdża jego córka - Daria. Matka przywiozła ją do Polski na dłużej, gdyż ma zamiar rozwieść się z obecnym mężem. Sławek stara się pocieszyć Marzenę, za co ta jest mu wdzięczna. Monika przeprasza Żanetę za awanturę. Uważa jednak, że Damian powinien ją zwolnić.

Julia TVN

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 1 (sezon 2)

Ojciec Agaty oskarżony został o podanie zawodnikowi nielegalnego dopingu. O pomoc zwraca się do Dębskiego, aby nie niepokoić Agaty. Ta decyduje się pomóc im i jedzie z nimi do Bydgoszczy. Proces jest trudny. Jeden z zawodników, wyraźnie podburzony przez swojego ojca, twierdzi, że Andrzej specjalnie podał mu doping, aby uniknąć transferu piłkarza za granicę. Zarówno Agata, jak i Marek robią co w ich mocy, aby rozwiązać sprawę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1536

Dochodzi do ostrej wymiany zdań pomiędzy Jagną i Marianem, który otwarcie broni honoru córki. Podczas wesela Jagna wywołuje skandal, upijając się, a następnie wychodząc w towarzystwie Wojtka. Ewa proponuje Błażejowi przyjaźń. Dragonowi udaje się zdobyć nowy adres Radka

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

12-latki piją i palą, każdy zna jakiegoś dealera marihuany, czyli witaj szkoło po wakacjach!

Przyswajanie wiedzy to w szkole zajęcie drugorzędne.

Chrystus, Jan Chrzciciel i św. Paweł mieli… chorobę psychiczną?! NOWE ANALIZY BIBLII

Tak przynajmniej twierdzi część duchownych.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2012 07:42
a kiedy przepis na zycie
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2012 02:26
pierwsza no lify!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo