Co dziś w serialach?

Twoje ulubione seriale wracają po wakacjach! Sprawdź, co nowego się w nich wydarzy!
Co dziś w serialach?
03.09.2012

TVP1, 16:30, Moda na sukces, odc. 5666

Eryk, Brooke i Rick żałują, że muszą sprzedać dom na plaży. Eryk podpisuje akt sprzedaży. Bill mówi Katie, iż ma dla niej niespodziankę. Zabiera ją do domu na plaży i oznajmia, że go kupił. Katie jest oburzona. Steffy mówi Owenowi, że pragnie jego szczęścia.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2312

Maciek i Martyna w towarzystwie matek udają się do urzędu stanu cywilnego w celu załatwienia formalności ślubnych. Okazuje się, że muszą uzyskać zgodę sądu rodzinnego, wymaganą do zawarcia małżeństwa przez osoby niepełnosprawne. Bożenka, świeżo upieczona studentka AWF, wyjeżdża na obóz integracyjny. Kamila nie przeszła pomyślnie rekrutacji na wymarzony kierunek studiów i postanawia podjąć pracę. Chciałaby też wyjechać z Błażejem na wakacje. Tymczasem chłopak dostaje propozycję studiowania w Szkocji.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 771

Natalia ma wyrzuty sumienia, że przez Ksawerego zaniedbała ojca i zbagatelizowała jego problemy. Postanawia zerwać z chłopakiem. Jola odwiedza Basię i Różę w kawiarni i zgłasza swoją kandydaturę na menedżera. Wkrótce w lokalu zjawiają się inspektorzy z sanepidu. Zdzisio sądzi, że Jaworski ich nasłał. Sławek próbuje dać Kasi do zrozumienia, że nie powinna tak się angażować w sprawy Marleny.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 924

Paweł mówi Kindze, że wniósł pozew o rozwód. Jan namawia Joannę, żeby żądała orzeczenia o winie i połowy mieszkania. Po spotkaniu z żoną Paweł prosi Piotrka o kontakt do dobrego adwokata. Marta mówi Andrzejowi, że Anię znowu bolał brzuch. Budzyński proponuje wizytę u cenionego immunologa w Gdańsku, a przy okazji wspólne wakacje. Później Marta spotyka Wiktora i rozmawia z nim o wspólnym wyjeździe nad morze.

Julia TVN

TVN, 17:25, Julia, odc. 113

Janek rozstaje się z Moniką i ma zamiar walczyć o uczucie Julii. Monika jest wściekła. Julia zastanawia się nad daniem szansy Sławkowi. Janek informuje rodziców o rozstaniu z Moniką. Tadeusz nie ukrywa zadowolenia z tego faktu. Agnieszka odwiedza Janka i przedstawia mu plan działania. Monika prosi byłego chłopaka, aby nie mówił innym o ich rozstaniu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1623

Tuż przed pogrzebem Janusza Marta znika. Kamil odnajduje ją w mieszkaniu Gajewskiego. Zabiera zrozpaczoną siostrę na ceremonię pogrzebową. W trakcie uroczystości Marta widzi człowieka, który zabił jej ukochanego. W prasie ukazuje się zdjęcie Żanety całującej Damiana. Podpis sugeruje, że są kochankami. Żaneta uważa, że to sprawka Michalika. Kiedy Monika dowiaduje się o wszystkim, wpada w szał i robi awanturę narzeczonemu i Żanecie.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 1

Ordynator warszawskiego szpitala - profesor Krzysztof Florczyk jedzie z asystentką, chirurgiem naczyniowym Alicją Szymańską, do Torunia. Celem podróży jest usunięcie tętniaka matce Elżbiety Bosak, która jest dyrektorką toruńskiego szpitala miejskiego Copernicus. Operacja się udaje, a szefowa szpitala oferuje Alicji pracę i staż. W drodze powrotnej Krzysztof oświadcza się Alicji. Kobieta jest zaskoczona, gdyż nigdy nie rozmawiali o zalegalizowaniu związku, a Krzysztof nie chciał mieć dzieci.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1535

Mieszkańcy Wadlewa przygotowują się do uroczystości zaślubin Emilki z Bartkiem i Wiktorii z Ryśkiem. Jagna jest nieprzychylnie usposobiona do przyszłej synowej. Krytykuje syna za wybór kandydatki na żonę. Pawłowi wydaje się, że alkohol i imprezy pomogą mu zapomnieć o rozstaniu z Anną. Patrycja decyduje się na powrót do Wrocławia. Chce zamieszkać u brata.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak dobrze być singielką!

Życie bez faceta u boku ma mnóstwo zalet.

LIST: Mam 27 lat i nieudane małżeństwo za sobą. Rozwód w moim wieku to porażka...

Ania zaczęła spotykać się ze swoim byłym mężem w ósmej klasie.

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2012 14:18
też wlasnie się dziwiłam, że m jak milosc ma tak malo odcinków ale w sumie ten serial leci tylko dwa razy w tygodniu a pierwsza milosc az piec razy ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2012 12:32
Jak to po "rozstaniu z Anką" ??? To Anka nie zginęła???
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2012 11:35
JULIA JESZCZE LECI W TV ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2012 10:28
w końcu Julia !!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2012 08:38
prosze, tylko nie ta patrycja w pierwszej milosci...dziala mi na nerwy
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie