Jesienna ramówka telewizyjna: Nowe seriale na TVP, TVN i w Polsacie - będą dobre?

Co ciekawego będzie można obejrzeć w telewizji po wakacjach?
Jesienna ramówka telewizyjna: Nowe seriale na TVP, TVN i w Polsacie - będą dobre?
28.08.2012

W tegoroczne wakacje telewizja zbytnio nas nie rozpieszczała. Ciągłe powtórki seriali i filmów nie zachęcały do spędzania czasu przed telewizorem.

Na szczęście, wraz z końcem lata, największe stacje telewizyjne znów rozpoczęły walkę o widza. Tegoroczna jesienna ramówka zapowiada się bardzo imponująco. Oto, czego możemy się spodziewać:

TVP stawia na seriale

Na antenę „Jedynki” i „Dwójki” powrócą tej jesieni bardzo dobrze znane widzom produkcje. Pojawi się oczywiście kolejna odsłona kultowego już „Klanu”, serialu „M jak miłość”, czy „Barw szczęścia”. Spać spokojnie mogą również fani „Rodzinki.pl” i „Czasu honoru”.

Telewizja publiczna przygotowała dla nas także zupełnie nowe propozycje. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:15 na antenie TVP1 będziemy mogli oglądać serial „Wszystko przed nami” (produkcja podejmuje temat powrotu młodych ludzi z zagranicy do kraju). Nowością będzie także serial kryminalny TVP2 pt. „Paradoks” z Bogusławem Lindą w roli głównej. Wielbicieli komediowych klimatów powinna zainteresować „Siła wyższa” – to nowa produkcja TVP 1, której akcja toczy się w... klasztorze.

Jesień w Telewizji Publicznej upłynie również pod hasłem muzyki. Już od września osiem nowych gwiazd i ich drużyny stoczą bój w „Bitwie na głosy”.

Lekarze, TVN

Nowe hity TVN-u

„Lekarze” z Magdaleną Różczką w roli głównej to nowa jesienna propozycja TVN-u. Serial opowiada o młodej, ambitnej pani chirurg, w której życiu nie brakuje zawirowań. TVN stawia również na sprawdzone już produkcje – powracają między innymi „Na Wspólnej”, „Julia”, „Kuba Wojewódzki” oraz „Prawo Agaty”. Niestety, musimy zmartwić wszystkich fanów „Przepisu na życie”. Nowe odcinki tego serialu pojawią się dopiero na wiosnę.

Jesień w telewizji TVN upłynie również pod znakiem gotowania. Na antenę powraca nowa, trzecia już edycja reality show – „Ugotowani”. Będzie to zarazem trzeci program o tematyce kulinarnej w jesiennej ofercie TVN-u obok „Rewolucji kuchennych” oraz nowego reality show „MasterChef”.

Lekarze, TVN

Co nowego w Polsacie?

Oprócz znanych już formuł, Polsat proponuje swoim widzom kilka nowości. Pojawi się nowy serial obyczajowy pt. „Przyjaciółki” opowiadający o czterech kobietach, które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów. W rolę tytułowych „Przyjaciółek” wcielą się Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska.

Na antenie Polsatu obejrzeć będziemy mogli szósty już sezon „Hotelu 52” oraz nowe odcinki „Pierwszej miłości”. Będzie również coś dla wielbicieli serialów paradokumentalnych. Stacja proponuje nową produkcję pt. „Nieprawdopodobne, a jednak”.

Od 8 września będziemy mogli również oglądać czwartą już edycję programu „Tylko muzyka. Must be the music”. Pojawi się też druga odsłona talent-show pt. „Tylko taniec. Got to dance”.

Co sądzicie o tegorocznej jesiennej ramówce? Która nowa produkcja zaciekawiła Was najbardziej?

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Solarium TYLKO dla dorosych

Właściciele salonów kosmetycznych prawdopodobnie za chwilę stracą miliony klientów.

PIWO POD CHMURKĄ: Czy picie alkoholu na ławce w parku itp. słusznie jest zakazane?

Posłowie poważnie rozważają zmianę prawa.

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 23:18
Najbardziej czekam na Must be the music. Ale myślę, że bd oglądała także M jak miłość nadal (tak z sentymentu, szkoda skończyć), MasterChef i może czasem Kubę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 23:06
Nieprawdopodobne, a jednak moim faworytem!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 22:36
Prawo Agaty, MasterChef, Ugotowani i Czas Honoru :) zabrakło tylko Przepisu na życie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 22:33
W końcu Czas Honoru!!!!!!!!!!! Love
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 12:38
czas honoru! w końcu nowe odcinki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo