Filmowy przewodnik weekendowy

W sobotę i niedzielę warto zaprosić na seans filmowy zarówno przyjaciółkę, jak i ukochanego – każdy znajdzie coś dla siebie!
Filmowy przewodnik weekendowy
25.08.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Szósty zmysł, thriller

Bruce Willis w roli psychologa odkrywającego, że jeden z jego pacjentów, ośmioletni chłopiec, posiadł niezwykły dar, który pozwala mu komunikować się z umarłymi. Jak się wkrótce okaże, nie każdy dar natury jest błogosławieństwem.

Sobota, TVN, 20:00, Czego pragną kobiety, komedia

Nick Marshall za wszelką cenę chce awansować na dyrektora agencji reklamowej. Zarząd jednak znalazł na to miejsce lepszego kandydata - kobietę. Nick coraz częściej zaczyna sięgać po alkohol. Przydarza mu się nieszczęśliwy wypadek, którego skutkiem ubocznym jest szczególna zdolność poznawania myśli kobiet. Najpierw jest trochę przerażony nowym darem, ale z czasem zaczyna robić z niego użytek. Teraz Nick rozpoczyna walkę o wymarzone stanowisko.

Sobota, TVN, 22:30, 40-letni prawiczek, komedia romantyczna

40-letni Andy pracuje w sklepie ze sprzętem elektronicznym, ma przytulne mieszkanie i kolekcję komiksowych figurek, które maluje w sobotnie wieczory. Nigdy nie miał dziewczyny. Kiedy koledzy z pracy się o tym dowiadują, postanawiają zainteresować Andy'ego kobietami. Niestety, w tej kwestii mają niewielkie doświadczenie, a opowiadane przez nich pikantne historyjki to najczęściej wytwór wyobraźni. Kiedy wydaje się, że nie ma już sposobu na to, by życie Andy'ego wzbogaciło się o doświadczenia seksualne, pojawia się sympatyczna Trish.

What Women Want

Niedziela, TVN, 15:50, Krucjata w dżinsach, przygodowy

15-letni Dolf nie może pogodzić się z porażką swojej drużyny piłkarskiej, do której doszło z jego winy. Za pomocą prototypu maszyny czasu postanawia cofnąć się do chwili, kiedy popełnił błąd, i naprawić go. Chwila nieuwagi i Dolf, zamiast na murawę boiska, przenosi się do czasów średniowiecza, gdzie bierze udział w dziecięcej krucjacie do Jerozolimy.

Niedziela, TVN, 20:00, Happy Feet: Tupot małych stóp, animowany

Pingwinek Mambo urodził się w krainie, która słynie z tego, że zamieszkujące ją pingwiny zostały obdarzone talentem wokalnym. Śpiew zapewnia im poczucie wspólnoty i cementuje związki. Mambo wyraźnie odstaje od reszty, co szczególnie martwi jego rodziców, którzy zdają sobie sprawę, że bez pieśni serca ich syn być może nigdy nie znajdzie pokrewnej duszy. Maluch ma jednak inny cenny dar - potrafi wspaniale stepować. Ta umiejętność pozwoli mu przeżyć wiele niezapomnianych przygód i poznać nowych przyjaciół.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Barbie - DRAG QUEEN. Mattel znowu szokuje! Już za 400 złotych lalka może być Twoja...

Nowy model zabawki ma być wierną kopią projektanta Phillipe Blonda.

Pomidory nie mają genów, a wirusy leczy się... antybiotykami. Oj, Polacy się nie uczyli!

Badanie poziomu wiedzy Polaków ujawniło przykrą prawdę.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 03:55
Film z tym psycholem Melem Gibsonem? Nie ma mowy. Od samego patrzenia na niego robi mi się wręcz niedobrze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2012 11:05
''Czego pragna kobiety'' Nie można przepuścić :) Super film .
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo