Filmowy przewodnik weekendowy

Brak planów na sobotę i niedzielę? W takim razie mamy dla Ciebie kilka filmowych propozycji!
Filmowy przewodnik weekendowy
18.08.2012

Sobota, TVP1, 20:20, U pana Boga za piecem, komedia

Autokar pełen handlarzy zza Buga, udających się na przygraniczny bazar, przekracza wschodnią granicę. W lesie autobus zostaje napadnięty. Przestępcy zmuszają handlarzy do złożenia haraczu. Wśród pokrzywdzonych jest młoda dziewczyna, Marusia. Jako jedyna decyduje się zawiadomić policję. Najbliżej ma do komisariatu w Królowym Moście. Proboszcz, faktycznie osoba numer jeden w okolicy, umieszcza ją w domu młodego organisty. Urocza dziewczyna od razu wpada chłopakowi w oko.

Sobota, TVP2, 22:20, I uderzył grom, thriller

Rok 2055. Dzięki wehikułowi czasu skonstruowanemu przez Sonię Rand firma Time Safari Incorporation umożliwia bogatym ludziom polowania na dinozaury. Chętni, których przewodnikiem jest Travis Ryer, przenoszą się do czasów mezozoiku. Podczas wyprawy niczego nie wolno zabierać w przyszłość ani zostawiać w przeszłości. Poluje się na gatunki, które wyginęły w drodze ewolucji. Kiedy w trakcie jednej z wycieczek zostaje zabity motyl, dochodzi do aktywowania reakcji \"powodzi czasowej\". Travis i Sonia udają się w przeszłość, by ocalić teraźniejszość.

Sobota, TVN, 20:00, Legalna blondynka II, komedia

Przebojowa Elle Woods ukończyła studia na Harvardzie i pracuje w prestiżowej kancelarii prawniczej, gdzie wróży jej się błyskotliwą karierę. Gdy jednak Elle dowiaduje się, że jeden z czołowych klientów wykorzystuje członków rodziny jej ukochanego psa, Bruisera, do testowania kosmetyków. Wyraża stanowczy sprzeciw i... zostaje wyrzucona z pracy. Oburzona wyrusza do Waszyngtonu, by walczyć o prawa zwierząt.

Niedziela, TVP1, 23:50, Jack i Jill kontra reszta świata, komedia romantyczna

Jack to trzydziestokilkuletni menedżer w jednej z nowojorskich agencji reklamowych. Mimo sukcesów zawodowych jest znudzony życiem i marzy o odrobinie adrenaliny. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje Jill, radosną i romantyczną kobietę, która jest jego przeciwieństwem. Postanawiają być razem. Tworzą listę reguł do przestrzegania, na której najważniejsza jest szczerość. Po pewnym czasie Jill znika bez wyjaśnienia. Jack odnajduje ją i dowiaduje się, że jest chora. Wściekły zarzuca kobiecie kłamstwo i zrywa znajomość.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Polscy nauczyciele pracują NAJKRÓCEJ na świecie! Dlatego odbiorą im wakacje oraz...

Przywileje, którymi do tej pory cieszyli się pedagodzy, zostaną zlikwidowane.

Sosnowiec: 16-latka URODZIŁA dziecko w domku na działce. Poród odbierał jej chłopak!

Dlaczego dziewczyna nie zgłosiła się do szpitala?

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2012 19:48
oglądałam legalna blondynke II i super film;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2012 10:31
ale legalna blondynka byla kiedys sliczna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2012 00:16
Nic ciekawego. Standardem tvp stał się film U pana Boga za piecem który puszczają regularnie co 2 - 3 miesiące i w święta. No ile można ! Dajcie nam coś innego , jest tyle świetnych starych filmów a oni sie usrali na tych kila komedii. Tak jak tvn.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2012 00:16
Nic ciekawego. Standardem tvn stał się film U pana Boga za piecem który puszczają regularnie co 2 - 3 miesiące i w święta. No ile można ! Dajcie nam coś innego , jest tyle świetnych starych filmów a oni sie usrali na tych kila komedii. Tak jak tvn.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo