Na co warto wybrać się dziś do kina? Różne gatunki filmowe, znajdziesz coś dla siebie!

Oto najciekawsze propozycje filmowe na najbliższe dni!
Na co warto wybrać się dziś do kina? Różne gatunki filmowe, znajdziesz coś dla siebie!
29.07.2012

Zamiast spędzać dzisiejszy dzień na kanapie, wyciągnij znajomych lub swojego faceta do kina. Na kolejnych podstronach znajdziesz przegląd najciekawszego repertuaru, który z pewnością przypadnie wam do gustu.

Miłego seansu!

A Few Best Men

Kochanie, poznaj moich kumpli (A Few Best Men), reż. Stephan Elliott, komedia

Obsada: Xavier Samuel, Kris Marshall, Olivia Newton-John, Kevin Bishop, Laura Brent

David po powrocie z wakacji informuje swoich przyjaciół, że… wkrótce bierze ślub. Koledzy nie są tym pomysłem zachwyceni, jednak zgadzają się być jego drużbami. Początkowo wieczorek zapoznawczy przebiega bez większych komplikacji, jednak w dniu ślubu niespodziewanie problemy zaczynają mnożyć się jak grzyby po deszczu. Czy Panna Młoda będzie w stanie przymknąć na pewne rzeczy oko?

Magic Mike

Magic Mike, reż. Steven Soderbergh, komedia

Obsada: Matthew McConaughey, Alex Pettyfer, Channing Tatum, Matt Bomer

Magic Mike to lider gorącego męskiego zespołu tancerzy erotycznych, który od lat rozgrzewa do białości scenę klubu Xquisite. Oryginalny styl i nieamowite popisy choreograficzne sprawiają, że coraz większe rzesze kobiet go kochają i wydają coraz większe sumy pieniędzy, a szczęście właściciela klubu Dallasa rośnie z każdym dniem.

Mike bierze pod swoje skrzydła dziewiętnastoletniego chłopaka o pseudonimie Kid (Alex Pettyfer), w którym dostrzega potencjał. Uczy go jak tańczyć, imprezować, podrywać laski i zarabiać łatwe pieniądze. Niedługo potem świeży nabytek w zespole robi furorę i zdobywa własnych fanów. Nadchodzi lato, a wraz z nim czas radości, przyjaźni i szlonych imprez do rana.

Mroczny Rycerz powstaje

Mroczny Rycerz powstaje (The Dark Knight Rises), reż. Christopher Nolan, film SF

Obsada: Christian Bale, Michael Caine, Morgan Freeman, Gary Oldman, Anne Hathaway

Osiem lat po wydarzeniach z Mrocznego Rycerza Gotham znowu staje w ogniu. Batman musi powrócić, aby zapobiec zagładzie miasta. Na jego drodze stanie jednak nowy przeciwnik - demoniczny Bane, który chce tylko i wyłącznie śmierci rycerza Gotham...

Step Up 4

Step Up 4 Revolution 3D, reż. Scott Speer, melodramat

Obsada: Stephen Boss, Ryan Guzman, Kathryn McCormick

Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się The Mob. Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych - dzielnica członków The Mob zagrożona jest wyburzeniem. Jeżeli tancerze nie zaczną działać, to ich rodzinne strony już nigdy nie będą takie jak dawniej. To nie jest tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją. O marzenia warto walczyć za wszelką cenę.

Poleca Maja Zielińska

Zobacz także:

Przetrzymujesz książki z biblioteki? Uważaj, możesz być ścigana przez WINDYKATORA!

Rekordzista, który nie oddawał wypożyczonych książek przez kilkanaście lat, musiał zapłacić prawie 14 tys. zł kary.

Książki z HAPPY ENDEM, czyli wartościowe i przyjemne lektury na wakacyjne wojaże!

Co się źle zaczyna, wcale nie musi się tak samo skończyć!

Prometeusz 3D

Prometeusz 3D (Prometheus), reż. Ridley Scott, horror

Obsada: Noomi Rapace, Michael Fassbender, Charlize Theron

Na pokładzie statku kosmicznego Prometeusz, ekipa badaczy przemierza najmroczniejsze zakątki wszechświata w poszukiwaniu odpowiedzi na ważne egzystencjalne pytania, próbując dociec genezy ludzkiego gatunku. Wyprawą kieruje dwoje wybitnych naukowców: Shaw i Holloway. Ona jest człowiekiem wiary i pragnie poznać bogów. On to człowiek nauki i podchodzi do ekspedycji na chłodno. Są archeologami i po odkryciu piktogramów, które są według nich dziełem starożytnej cywilizacji, postanawiają dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Namawiają korporację Welland Industries na sfinansowanie drogiej wyprawy. Nikt nie mógł przewidzieć, że ekspedycja zamieni się w horror.

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2012 19:51
PROMETEUSZ ZAJEBISTY! POLECAM SERDECZNIE! SZCZEGOLNIE W 3D!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2012 15:50
Kochanie, poznaj moich kumpli - nie polecam, denna komedia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2012 14:25
step up 4 przynajmniej dla mnie był meganudny, chyba najgorsza z części, na cały film podobały mi się może 2 sceny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2012 18:38
szkoda, ze teraz wszystko musi być w 3D.. mam to na co dzień, poco przepłacać? poza tym nienawidze okularów. ogólnie 3d to dno. no nic, czekam na madagaskar 3.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2012 16:28
Step Up 4 !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo