Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji w sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
28.07.2012

Sobota, TVN, 20:00, Francuski pocałunek, komedia romantyczna

Kate nienawidzi latania samolotem, ale kiedy człowiek, którego gotowa była poślubić, podczas podróży służbowej do Paryża zakochuje się w innej kobiecie, przełamuje lęk. Lot przez Atlantyk wcale nie musi być taki straszny, kiedy na miejscu obok siedzi sympatyczny Francuz. I szkoda tylko, że Luc okazuje się złodziejem, ściganym przez policję za przemyt, a spotkanie z nim ściągnie na Kate same kłopoty. Ale nadejdzie chwila, kiedy dziewczyna doceni jego niezwykły urok, a on dostrzeże w niej swoją życiową szansę.

Sobota, Polsat, 20:05, Dwóch gniewnych ludzi, komedia

Dave Buznik jest spokojnym, nieśmiałym młodzieńcem, który zajmuje się projektowaniem ubranek dla kotów. W wyniku fatalnego splotu okoliczności zostaje oskarżony o poturbowanie stewardesy i uznany za furiata. Na nic zdają się wszelkie tłumaczenia - sąd kieruje chłopaka na przymusową terapię kontroli gniewu. Leczenie prowadzi dr Rydell, człowiek wysoce ekscentryczny i nieobliczalny. Jakby tego było mało, sąd wydaje postanowienie, że na czas terapii doktor ma zamieszkać u Dave\'a.

Niedziela, TVN, 20:00, Kłamca, kłamca, komedia

Fletcher Reede jest świetnym prawnikiem i notorycznym kłamcą. Mówi nieprawdę przy każdej okazji, w pracy - żeby wygrać sprawę, w domu - aby usprawiedliwić się przed rodziną, którą ciągle zaniedbuje. Wszyscy mają dość tego, a najbardziej jego syn Max. Za sprawą chłopca pewnego dnia Fletcher zaczyna mówić wyłącznie prawdę. Chociaż stara się kłamać jak dawnej, tajemnicza siła sprawia, że mężczyzna nie może mówić nieprawdy. Z tego powodu Fletcher ma coraz więcej kłopotów.

Niedziela, Polsat, 10:30, Obudzony duch, komedia

Kilkunastoletnia Amelia wraz z owdowiałym ojcem oraz jej przyjaciel Mark z matką mieszkają w amerykańskim miasteczku. Dzieci postanawiają wyswatać rodziców. Na pomoc wzywają ducha szamana.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Sztuka uwodzenia: 5 komplementów, które działają na każdego faceta - oni to lubią!

Oto słowa, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć z kobiecych ust!

Robi karierę jako piosenkarka, choć od lat nie wychodzi z domu (Posłuchajcie, jak śpiewa!)

W dobie YouTube`a nawet lęk przed wyjściem z mieszkania nie zamyka drogi do sławy!

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo