Filmowy przewodnik weekendowy

Brak planów na sobotę i niedzielę? W takim razie mamy dla Ciebie kilka filmowych propozycji!
Filmowy przewodnik weekendowy
21.07.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Asterix na olimpiadzie, komedia

Czasy starożytne. Zbliżają się igrzyska olimpijskie, w których po raz pierwszy w historii będą startować Rzymianie. Zwycięzca otrzyma rękę pięknej Iriny, córki greckiego króla Irytosa. Przybrany syn Cezara, Brutus, chcąc zdobyć księżniczkę, posyła na igrzyska najlepszych rzymskich sportowców. Uczucie do Iriny żywi także Gal Romantix, który od dawna śle do niej miłosne listy. Wie, że musi przystąpić do zawodów i wygrać, w przeciwnym razie jego marzenia legną w gruzach. Na pomoc spieszą mu przyjaciele, Asterix i Obelix.

Sobota, TVP2, 23:10, W przebraniu mordercy, thriller

Pewna kobieta spotyka się z tajemniczym mężczyzną, który okazuje się być niebezpiecznym maniakiem. Ciało zostaje znalezione przez prostytutkę. Kobieta wraz z synem ofiary postanawia wytropić mordercę.

Sobota, TVN, 22:10, Co z oczu, to z serca, komedia kryminalna

Złodziej Jack Foley ma na koncie włamania do ponad 200 banków. Sukcesy zawdzięcza sprytowi i urokowi osobistemu. Podczas jednej z akcji zostaje złapany i skazany na 30 lat więzienia. Jack postanawia dokonać ostatniego skoku i przejść na emeryturę. Kolega Buddy ma go ukryć w bagażniku samochodu, ale okoliczności powodują, że umieszcza tam także Karen Sisco, agentkę FBI. W trakcie zmiany samochodu kobieta ucieka. FBI odnajduje zbiega, któremu udaje się wymknąć. On i Buddy jadą do Detroit, gdzie mają wykraść diamenty z rezydencji Ripleya.

Co z oczu to z serca

Niedziela, TVP1, 20:15, Szesnastoletnia mama, dramat obyczajowy

Szesnastoletnia Jacey urodziła dziecko. Jej matka utrzymuje ten fakt w tajemnicy. Ojcem chłopca jest osiemnastolatek Brad. Wszyscy sądzą, że malec jest synem Terry. Rodzina przeprowadza się do innego miasta. Jacey trafia do nowego liceum. Czuje się tam wyobcowana. Wkrótce postanawia wyznać prawdę nauczycielce Donnie, która nie może zajść w ciążę. Gdy tajemnica Jacey wychodzi na jaw, klasa zaczyna naśmiewać się z nastolatki. Koleżanki odsuwają się od niej, nie chcąc przyjaźnić się z ladacznicą. Donna broni dziewczyny przed atakami uczniów.

Niedziela, TVP2, 20:05, Air Force One, film sensacyjny

Air Force One z prezydentem Jamesem Marshallem, jego rodziną i świtą na pokładzie zostaje porwany przez rosyjskich ekstremistów. Porywacze żądają uwolnienia nacjonalisty, generała Radka. W przypadku niespełnienia żądań grożą wymordowaniem zakładników. Marshallowi udało się ukryć w zamieszaniu, lecz stanął przed podjęciem poważnej decyzji. W czasie wizyty w Moskwie opowiedział się publicznie przeciwko jakimkolwiek negocjacjom z terrorystami. Teraz musi wybierać między życiem rodziny i załogi a wiernością złożonym obietnicom.

Niedziela, TVN, 20:00, Sknerus, komedia

Stary bezdzietny skąpiec szuka wśród spadkobierców kogoś, kto zasługuje na fortunę po nim. Jego rodzina nie może doczekać się wieści o jego śmierci. Ale oficjalnie, podczas wizyt w jego rezydencji prześcigają w się w dowodach miłości. Gdy jednak są już pewni wygranej, w otoczeniu ich dziadka pojawia się w charakterze pielęgniarki młoda Molly. Wszelkie znaki wskazują, że to ona odziedziczy fortunę. Aby temu zapobiec, rodzina postanawia znaleźć kogoś, kto pokrzyżuje jej szyki. Wybór pada na rodzinną czarną owcę, Daniela.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

LIST: Ksiądz odmówił mi rozgrzeszenia, bo mieszkam z chłopakiem bez ślubu. GŁUPOTA!

Marlena nie jest jeszcze gotowa na sakrament małżeństwa. Boi się jednak, że gdy przestanie współżyć z ukochanym wszystko się rozpadnie...

PSYCHOTEST: Czy masz obsesję na punkcie swojego wyglądu? (10 pytań, 3 typy kobiet)

Zdrowe podejście do swojej urody to rzadkość.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2012 16:43
mam taką ochotę obejrzeć dramat....chyba się nie oprę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo