Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
14.07.2012

Sobota, TVP 1, 20:20, Wróg publiczny, thriller polityczny

W ciągu jednego dnia ustabilizowane i pełne sukcesów życie młodego prawnika Roberta Deana rozpada się. Przypadkowe spotkanie z kolegą ze studiów sprawia, że staje się ofiarą spisku przygotowanego przez skorumpowanego urzędnika Thomasa Reynoldsa. Dean zostaje głównym podejrzanym o brutalne morderstwo, wszystkie dowody świadczą przeciwko niemu. Jedyną osobą, która może mu pomóc, jest tajemniczy Brill - były pracownik służb wywiadowczych.

Sobota, TVN, 20:00, Okrucieństwo nie do przyjęcia, komedia romantyczna

Pewna piękna kobieta utrzymuje się z ...rozwodów, ma już ich kilka na swoim koncie. Niestety ostatnią sprawę rozwodową prawnik przeprowadził na jej niekorzyść. Marylin Rexroth (Catherine Zeta-Jones) postanawia zemścić się na zdolnym adwokacie. Planuje go omotać, potem wyjść za niego i w końcu rozwieść się, na bardzo niekorzystnych dla niego warunkach.

Sobota, Polsat, 15:50, Supertata, komedia

Sonny Koufax mimo trzydziestki na karku nadal zachowuje się jak nastolatek. Jego brak dojrzałości przejawia się praktycznie na każdym kroku, o czym zdążyli się już wielokrotnie przekonać jego najbliżsi przyjaciele i dziewczyna. Pewnego dnia do drzwi mieszkania Sonny`ego puka pięcioletni chłopczyk, który podaje się za syna współlokatora Koufaksa, Kevina. A ponieważ ten wyjechał do Chin, Sonny`emu nie pozostaje nic innego, jak tylko zająć się małym, co w praktyce okazuje się najtrudniejszym zadaniem w jego życiu.

Sobota, Polsat, 20:00, Jak ugryźć 10 milionów II, komedia sensacyjna

Jimmy Tudeski, uważany niegdyś za jednego z najgroźniejszych przestępców Ameryki, przeistoczył się w gospodynię domową, a do ulubionych zajęć zalicza odkurzanie i hodowlę kurczaków. Jego niegdysiejszy wspólnik, Nicholas "Oz" Oseransky, żyje w ciągłym strachu, czekając na zemstę bandytów, którym kilka lat wcześniej ukradli miliony dolarów. Wkrótce sprawdzają się jego obawy. Z więzienia wychodzi mafioso obwiniający Tulipana o śmierć syna, a jego ludzie porywają żonę Oza. Ten udaje się po pomoc do Jimmy`ego, doprowadzając do niego gangsterów.

Filmy

Niedziela, TVP 1, 16:00, Bananowy doktor, serial komediowy

Hank wybiera się do Nowego Jorku, by pomóc Borysowi. Ten ujawnia, że Gardnerowie naciskają władze stanowe, by nie pozwoliły doktorowi Lawsonowi na kontynuowanie praktyki. Hank chce sam zająć się tą sprawą. Borys zleca ją swoim adwokatom i prosi Lawsona o pomoc w zwalczeniu swojej choroby. Hank zgadza się, jeśli Borys nie będzie miał przed nim tajemnic. W klinice Hanka pojawia się bardzo bogaty klient, który stara się zachować tożsamość w sekrecie. Evan i Divya dowiadują się, że mężczyzna jest związanym z Wall Street hochsztaplerem.

Niedziela, TVP 1, 20:20, Smaki lipca, melodramat

Ben Wainwright przyjmuje pod swój dach młodą kobietę, Izabellę. Dziewczyna została uwiedziona i porzucona przez kochanka. Jeden z synów Bena, Jedd, wyraźnie interesuje się Bellą, ale ta odrzuca jego awanse. Także młodsi bracia Wainwrightowie Con i Matty, zaczynają zabiegać o jej względy. Ich rywalizacja powoduje napiętą atmosferę w domu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy były kochanek dziewczyny pojawia się w miasteczku. Bella opowiada Conowi swoją historię, co prowadzi do tragedii.

Niedziela, TVN, 16:15, Akademia Policyjna III, komedia

Akademii policyjnej zagraża konkurencja. W mieście powstała druga, o wiele nowocześniejsza uczelnia dla policjantów. Jedna ze szkół musi zostać zamknięta. Komendant starej akademii, Lassard, zwraca się do wychowanków, by zdyskredytowali konkurencyjną placówkę. Sytuacja pogarsza się, gdy okazuje się, że w klasyfikacji uczniowie Lassarda wypadają fatalnie. Ostatnią szansą dla nich jest zapewnienie ochrony gubernatorowi w czasie uroczystych regat. Podczas imprezy urzędnik zostaje porwany. Podopieczni Lassarda ruszają w pogoń.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Podrabiane szpilki od Loubotina: Obciachowy DIY czy sposób na modny wygląd za grosze?

Malowanie podeszew tanich butów za pomocą czerwonej farby to nowy trend wśród Brytyjek.

Plażowy HIT LATA 2012: Nylonowa maska na głowę - Wygląda śmiesznie, ale podobno jest praktyczna…

Na tak dziwaczny wynalazek mogli wpaść tylko Chińczycy.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2012 17:37
Smaki lipca brzmi ciekawie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2012 12:34
Szukasz dobrych kosmetyków? A może ręcznie robionej biżuterii? To zapraszam na kambreeze.oz.pl gdzie za grosze znajdziesz kosmetyki najdroższych firm takich jak dior, lancome czy yves saint loren!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo