Filmowy przewodnik weekendowy

Po aktywnym tygodniu każdemu należy się chwila relaksu przed telewizorem. Mamy kilka filmowych propozycji.
Filmowy przewodnik weekendowy
07.07.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Miasto śmierci, thriller

Dziennikarka Lauren Adrian zajmuje się sprawą morderstw dokonywanych na młodych kobietach w meksykańskim mieście Juarez. Spotyka redaktora lokalnej gazety Alfonsa Diaza, byłego narzeczonego i współpracownika. Oboje angażują się w śledztwo. Kobieta poznaje Evę, pracownicę fabryki wykorzystującej tanią siłę roboczą. Dziewczyna zostaje napadnięta i zgwałcona, ale udaje jej się przeżyć. Z pomocą dziennikarzy próbuje odszukać napastników. W dotarciu do prawdy przeszkadzają im policja, prawnicy i mieszkańcy miasteczka.

Sobota, TVP2, 23:25, Wizerunek mordercy, thriller

W Seattle dochodzi do zabójstw młodych kobiet. Zeznania świadków wskazują, że ofiary przed śmiercią były widziane w towarzystwie starszego mężczyzny. Głównym podejrzanym jest bywalec klubów nocnych, Adrian Cross, prawnik i biznesmen, z łatwością nawiązujący kontakty z młodymi kobietami. Cross zostaje aresztowany. Do śledztwa włącza się dr Hanna Carras, ekspert w dziedzinie psychologii kryminalnej, która ma sporządzić portret psychologiczny zabójcy. Jej wizyty w areszcie budzą fascynację osobą oskarżonego.

Sobota, TVN, 20:00, Ogłaszam was Chuckiem i Larrym, komedia

Dwaj nowojorscy strażacy Chuck i Larry są serdecznymi przyjaciółmi. Larry kiedyś uratował życie Chuckowi, a teraz Chuck ma okazję, by mu się odwdzięczyć. Z powodu skomplikowanych procedur Larry nie może zapisać polisy ubezpieczeniowej dzieciom, może natomiast to zrobić na rzecz partnera życiowego. Aby zabezpieczyć dzieci Larry`ego, mężczyźni postanawiają zawrzeć fikcyjny związek małżeński. Kłopoty zaczynają się, gdy urzędnicy ubezpieczeniowi sprawdzają, jak się małżeństwu wiedzie. Mężczyźni muszą udowodnić im, że nie są oszustami.

Film

Niedziela, TVP1, 20:00, Piękna i szalona, film obyczajowy

Rozpuszczona, ale cierpiąca na niedostatek uczuć córka znanego kongresmana, mieszka z nim oraz jego drugą żoną w luksusowej rezydencji w Los Angeles. Nastolatka sprawia poważne kłopoty wychowawcze: pije, narkotyzuje się, zna dobrze okoliczne areszty - zawsze może jednak liczyć, że wpływowy tata wyciągnie ją z tarapatów. Pewnego dnia, podczas wykonywania pracy społecznej na rzecz miasta, poznaje przystojnego młodzieńca.

Niedziela, TVP2, 20:05, Nieśmiertelny II. Nowe życie, film SF

Rok 2025. Warstwa ozonowa chroniąca Ziemię zostaje zniszczona. Kilka lat wcześniej Connor McLeod stworzył specjalną tarczę, która, zapobiegając szkodliwym działaniom słońca, jednocześnie pogrążyła planetę w ciemnościach. Pozbawiony nieśmiertelności jest stary i schorowany. Odzyskuje młodość i nieśmiertelność, zabijając morderców z planety Zeist. Wkrótce poznaje Louise Marcus, która uważa, że warstwa ozonowa odrodziła się, a tarcza nie jest już potrzebna. Kontrolę nad tarczą i Ziemią sprawują politycy, którzy nie chcą zrezygnować z przywilejów.

Niedziela, TVN, 20:00, Vabank, komedia kryminalna

Warszawa, lata trzydzieste XX wieku. Henryk Kwinto, doświadczony kasiarz, a w wolnych chwilach muzyk, po wyjściu z więzienia mści się na Kramerze, właścicielu banku. Przed laty bankier brał udział w prowokacji, dzięki której policja aresztowała Kwintę. Kramer odpowiedzialny jest też za śmierć przyjaciela kasiarza. Dyrektor banku prowadzi wystawne, obfitujące w uciechy życie, po staremu nie stroniąc od łotrostw, dbając przy tym o własne alibi. Z pomocą Duńczyka Kwinto organizuje napad na bank Kramera.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

EXCLUSIVE: Spowiedź sprzątaczki

Czy Magdzie uda się raz na zawsze obalić niechlubny stereotyp dotyczący tego zawodu?

PSYCHOTEST: Na ile % nadajesz się na żonę?

Sprawdź, czy jesteś dobrym materiałem na towarzyszkę życia!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2012 19:17
Kiedy przestaje Ci zależeć dostajesz wszystko.Lalka Chacky,Lalka Chacky,Lalka Chacky.Jeśli to przeczytałeś przeszła na Ciebie klątwa.Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chacky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy!!!! Fakty.Zgineło już 200 dziewczynek i 100 chłopcówTutaj wpisz treść komentarza do Filmowy przewodnik weekendowy...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2012 11:11
Piękna i szalona... kocham ten film :-) ;D;***
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo