Filmowy przewodnik weekendowy

Zobacz, co oprócz transmisji finału Euro przygotowały dla nas największe stacje telewizyjne.
Filmowy przewodnik weekendowy
30.06.2012

Sobota, TVP1, 15:55, Bananowy doktor, odc. 7, serial komediowy

Hank i Jill zaczynają się spotykać. Zostają zaproszeni na przyjęcie w domu pacjentki Hanka, pani Newberg. W czasie przygotowań do przyjęcia domownicy i pracownicy pani Newberg zaczynają chorować. Dzięki pomysłowości Hanka udaje się zdiagnozować chorobę i zapobiec epidemii.

Sobota, TVN, 20:00, Pamiętnik, melodramat

Stary mężczyzna czyta chorej na alzheimera kobiecie pamiętnik, którego treścią są dzieje niezwykłej miłości. Opowieść zaczyna się w Północnej Karolinie w latach 40. XX w. Do miasteczka Seabrook przyjeżdża na wakacje pochodząca z zamożnej rodziny 17-letnia Allie Hamilton. Poznaje Noaha Calhouna, który pracuje w miejscowej fabryce. Choć pochodzą z różnych światów, zakochują się w sobie. Sprzeciw rodziców Allie i wybuch wojny stają się przyczyną ich rozstania. Po latach znowu się spotkają.

Sobota, TVN, 22:30, Podróż przedślubna, komedia romantyczna

Ben wybierał się do Savannah, by poślubić ukochaną Bridget Cahill. Samolot, którym miał lecieć, rozbił się na lotnisku. Udało mu się wyjść cało z opresji i przy okazji uratować jedną z pasażerek, Sarę. W dalszą drogę wyruszyli razem, nie korzystając z linii lotniczych. Wydaje się, że wszystko ich dzieli. On jest zorganizowanym pracownikiem agencji reklamowej, ona była hostessą, tancerką i sprzedawczynią. Podróż z Sarą okaże się jednak największym życiowym wyzwaniem mężczyzny i postawi pod znakiem zapytania jego małżeństwo.

Sobota, Polsat, 20:00, Rycerze z Szanghaju, komedia sensacyjna

Chon Wang i Roy O`Bannonidąc śladami mordercy ojca Chona, trafiają do wiktoriańskiej Anglii, gdzie odkrywają spisek, mający na celu uśmiercenie całej rodziny królewskiej. Próbują zapobiec przewidywanym zamachom, a przy okazji dokonać prywatnej zemsty na mordercach. W poszukiwaniach bardzo pomocna okazuje się siostra Chona - Lin.

TV

Niedziela, TVP2, 20:05, Bez pamięci, komedia romantyczna

Amanda Pierce należy do nowojorskiego high life\'u. Uwielbia swoją pracę konserwatorki dzieł sztuki w Metroploitan Museum, jest też zadowolona z mieszkania - luksusowego apartamentu, który dzieli z czterema supermodelkami. Jedyne, czego brakuje w jej życiu to prawdziwa miłość - Amanda czeka na tego, kto będzie ją kochał i nigdy nie okłamie. Pewnego dnia spotyka mężczyznę - Jima Winstona, który wydaje się być tym wybranym.

Niedziela, TVN, 20:00, Seksmisja, komedia

W sierpniu 1991 roku telewizja transmituje relację z epokowego eksperymentu. Maks i Albert, dwaj śmiałkowie, dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się dopiero w roku 2044. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu wybuchła na Ziemi wojna nuklearna. Jednym z jej skutków było zniszczenie genów męskich, w związku z czym są obecnie jedynymi mężczyznami na planecie.

Niedziela, Polsat, 10:45, Błękitna laguna, film przygodowy

Historia dwójki dzieci, które cudem uchodzą z katastrofy morskiej. Oprócz nich na brzeg pięknej tropikalnej, ale bezludnej wyspy dostaje się tylko kucharz okrętowy. Kucharz wkrótce umiera i małe dzieci: Emmeline i Richard muszą, zdane tylko na siebie, walczyć o przetrwanie wśród pięknej, ale obcej i często groźnej przyrody. Przeżywają też wiele rozterek związanych z okresem dojrzewania, a w końcu dziecięca przyjaźń i fascynacja odrębną płcią przeradzają się w głębokie uczucie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Bieda oczami Polaków. Ubogi tzn. jaki? Na co nam brakuje? Czy będzie jeszcze gorzej?

Kto uważa, że jest biedny?

Oto najbrzydsze psy świata. Ale maszkary! (Anty-wybory wygrał pupil o imieniu Mugly)

Chociaż nie są zbyt urodziwe, ich właściciele kochają je nad życie.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2012 09:50
na Pamiętniku płakałam jak bóbr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2012 01:26
Pamiętnik :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2012 10:25
zdecydowanie Pamiętnik :))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie