Filmowy przewodnik weekendowy

Po aktywnym tygodniu każdemu należy się chwila relaksu przed telewizorem. Mamy kilka filmowych propozycji.
Filmowy przewodnik weekendowy
23.06.2012

Sobota, TVP1, 20:20, Armageddon, film katastroficzny

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, równa powierzchnią Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry\'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.

Sobota, TVN, 20:00, Wredne dziewczyny, komedia

16-letnia Cady całe dotychczasowe życie spędziła w Afryce. Teraz państwo Heron przeprowadzają się do Ameryki, do miasteczka niedaleko Chicago. Cady przekonuje się, że w tutejszej szkole panują nie mniej bezwzględne zasady niż w afrykańskiej dżungli. Królową szkolnych korytarzy jest Regina George, przewodząca grupie dziewczyn mających największe powodzenie. Przynależność do elity jest marzeniem każdej nastolatki. Cady nie zamierza poddawać się presji otoczenia. W konflikt między Reginą i jej rywalką angażuje się cała szkoła.

Sobota, TVN, 22:00, Honey, komedia romantyczna

Honey Daniels czekała całe życie, aby móc pokazać światu swój talent. Wszystko o czym marzyła jest na wyciągnięcie ręki. Przez lata jej odwaga i ambicja torowały tancerce i początkującej choreografce drogę do kariery, nawet wtedy kiedy jej najbliżsi wątpili w jej sukces.A ten kosztował ją wiele wyrzeczeń i ciężkiej pracy. W dzień uczyła tańca dzieci, w nocy pracowała jako barmanka. I w końcu zdarza się szansa „jedna na milion” w postaci wpływowego magnata muzycznego...

Sobota, Polsat, Ja, szpieg, film sensacyjny

Tajny rządowy samolot, niewykrywalny dla radarów, zostaje skradziony przez handlarza bronią. Narodowe Biuro Bezpieczeństwa powierza misję jego odzyskania agentowi Aleksowi Scottowi. W akcji ma wziąć udział wielokrotny mistrz wagi ciężkiej, Kelly Robinson. Bokser jest zachwycony nową rolą, zupełnie jednak nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń, jakie niesie powierzone mu zadanie. Jego niefrasobliwość jest dla odpowiedzialnego Scotta nie do zniesienia.

Pod słońcem Toskanii

Niedziela, TVP2, 20:05, Pod słońcem Toskanii, komedia

Pisarka Frances w czasie sprawy rozwodowej traci ukochany dom na rzecz byłego męża. Aby nie poddać się depresji, wyjeżdża z San Francisco na wycieczkę do Włoch. Pod wpływem nagłego impulsu kupuje dom w malowniczej miejscowości pod Cortoną. Marzy o przywróceniu dawnej świetności zapuszczonej posiadłości. Zatrudnia robotników z Polski, którzy mają tego dokonać. Świat małego miasteczka okazuje się lekarstwem na zbolałą duszę kobiety. Amerykanka czuje, że w Toskanii znalazła swoje miejsce na ziemi.

Niedziela, TVN, 20:00, Gliniarz z Beverly Hills III, komedia

Podczas śledzwa w sprawie kradzierzy samochodów Axel Foley trafia na trop większej afery. Ślad prowadzi do wesołego miasteczka w Los Angeles.

Niedziela, Polsat, 00:00, Jesse Stone: Przemiana, film kryminalny

Jesse Stone obawia się, że z powodu problemów z byłą żoną znowu zacznie pić. Skupia się na pracy, by nie myśleć o problemach osobistych. Angażuje się w śledztwo w sprawie morderstwa dokonanego podczas napadu na bank. Równocześnie Stone prowadzi dochodzenie w sprawie gwałtu. Prowadzi to do konfliktu z radnymi, którzy obawiają się, że nagłośnienie sprawy nadszarpnie wizerunek miasta.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

EXCLUSIVE: Spowiedź sex-asystentki. Judyta opowiedziała nam, jak dostała pracę i co robi

Poszukiwana bardzo osobista asystentka dyrektora.

Celebrytki BEZ STANIKA. Ale im sterczą sutki! JENNIFER, KENDRA, LINDSAY, PARIS & INNE

Wyglądają seksownie czy raczej niechlujnie? Oceńcie!

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2012 09:55
Zawsze płaczę na Under the tuscan sun.Główna bohaterka w końcu odnalazła szczęście,ale nie jak to zwykle bywa miłość w NYC tylko radość życia i wspaniałych ludzi w miejscu,w którym by się tego nigdy nie spodziewała..
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2012 08:51
po co nam filmy, skoro codziennie żyjemy under the TUSKan sun...?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2012 02:51
Wredne dziewczyny !
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo