Filmowy przewodnik weekendowy: Kultowa komedia z Julią Roberts już dziś na TVN!

Zobacz, co oprócz meczów Euro przygotowały dla nas największe stacje telewizyjne.
Filmowy przewodnik weekendowy: Kultowa komedia z Julią Roberts już dziś na TVN!
16.06.2012

Sobota, TVN, 20:00, Uciekająca panna młoda, komedia

Maggie Carpenter już trzy razy uciekała sprzed ołtarza. Dziennikarz Ike Graham przypadkowo dowiaduje się o kobiecie i postanawia napisać o niej felieton. Gdy do rąk Maggie trafia artykuł na jej temat, ona, oburzona zawartymi tam nieprawdziwymi informacjami, wysyła do redakcji list z żądaniem zamieszczenia sprostowania i zwolnienia nierzetelnego dziennikarza. Ike udaje się do rodzinnego miasteczka Maggie, gdzie obserwuje przygotowania do jej kolejnego ślubu.

Sobota, TVN, 22:20, Dziewczyna mojego kumpla, komedia romantyczna

Przystojny Sherman "Tank" Turner dorabia, pomagając porzuconym mężczyznom w odzyskaniu partnerek. W tym celu umawia się z ich byłymi dziewczynami i zdobywa ich zaufanie, po czym staje się arogancki. Po takich randkach kobiety w pośpiechu wracają w objęcia dawnych partnerów. Pewnego dnia z jego usług postanawia skorzystać niezaradny współlokator. Dustin ma nadzieję na zyskanie zainteresowania koleżanki z pracy. Tank stara się wykonać zadanie jak najlepiej, szybko jednak staje przed dylematem, czy pozostać lojalnym, czy pójść za głosem serca.

Sobota, Polsat, 20:00, Kto pierwszy, ten lepszy, komedia romantyczna

Joe Tyler był niegdyś wziętym adwokatem. Obecnie zajmuje się dostarczaniem dokumentów procesowych osobom, które nie spieszą się z ich odebraniem. Szef zleca mu zawiezienie papierów rozwodowych Sarze Moore, żonie i wspólniczce teksaskiego bogacza. Operacja przebiega pomyślnie. Choć piękna pani Moore dokumenty odbiera, nie zamierza dzielić się z "przyszłym byłym" wspólnie zarobioną fortuną. Składa Joemu ofertę: jeśli uznają dostarczenie dokumentów za niebyłe i Sara będzie mogła pierwsza wystąpić o rozwód, on dostanie milion dolarów.

Uciekająca panna młoda

Niedziela, Polsat, 12:45, Dzień ojca, komedia romantyczna

Szesnastoletni Scott jest nieprzytomnie zakochany w pewnej dziewczynie, która bardzo nie podoba się jego ojcu. W końcu dochodzi między nimi do sprzeczki, po której chłopiec ucieka z domu. Jego matka, Colette, wpada w rozpacz. Za wszelką cenę pragnie odzyskać syna. Potrzebny jest jej ktoś, kto pomoże go odnaleźć. Zwraca się o pomoc w odnalezieniu uciekiniera do dawnych kochanków. Każdemu przedstawia zaginionego chłopca jako owoc minionej miłości.

Niedziela, Polsat, 14:45, Królestwo niebieskie, komedia

Woodrow, głowa rodziny Slocumbów, umiera na zawał. Na pogrzebie zjawiają się członkowie familii: Charisse, znosząca ze stoickim spokojem niewierność męża, Juniora, Marguerite, znająca na pamięć Pismo Święte. Są także odpowiedzialna za spokój w rodzinie Lucille i jej mąż Ray Bud. Podczas sprzeczki o wygląd uroczystości pogrzebowej Slocumbowie przekonają się, że zanim ciało Woodrowa spocznie w grobie, on udzieli im jeszcze jednej, bardzo ważnej lekcji.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Mamy ZDJĘCIA dziewczyn, narzeczonych i żon chłopaków z REPREZENTACJI! (ŁADNE?)

To one spotykają się z polskimi piłkarzami. POZAZDROŚCIĆ!

Egoiści z Polski rodem

Kompletnie nie potrafią dogadać się z rówieśnikami.

Uciekająca panna młoda

Sobota, Polsat, 22:05, Donnie Brasco, dramat kryminalny

Donnie Brasco to pseudonim agenta FBI Joe`go Pistone, który w latach 70., w uwieńczonej sukcesem ściśle tajnej operacji, infiltrował środowisko mafijne. Musiał grać wiele ról. W domu był mężem i ojcem, w życiu zawodowym, na co dzień agentem federalnym, na sekretnych ścieżkach mafii przyszło mu udawać gangstera. Sytuacje, w których nie mógł sprostać sprzecznym oczekiwaniom rodziny, przełożonych i mafii, nie należały do rzadkości. W dodatku podczas swej misji zaprzyjaźnił się z gangsterem Leftym-Lewusem Ruggiero, którego miał unieszkodliwić.

Niedziela, TVP1, Bananowy doktor, 15:55, serial komediowy

Hank pomaga ustalić przyczynę nagłych omdleń młodej tancerki, Tess. Zaprzyjaźnia się z chorym na hemofilię nastolatkiem, Tuckerem. Tymczasem Jill, szefowa szpitala w Hamptons, próbuje zgromadzić fundusze na uruchomienie nowej kliniki.

Niedziela, TVN, 20:00, Gruby i chudszy II, komedia

Korpulentny i nieśmiały profesor Sherman Klump spotkał prawdziwą miłość i postanowił się ożenić. Jego wybranką jest Denise Gaines, koleżanka z pracy. Miłą i spokojną atmosferę przerywa niespodziewany powrót alter ego profesora - Buddy'ego Love'a. Zdesperowany wykładowca postanawia raz na zawsze rozprawić się ze złą stroną swojej osobowości. Wykorzystując badania nad DNA przyszłej żony, ma zamiar wyeliminować kod genetyczny Buddy'ego ze swojego organizmu. Ten łatwo nie daje za wygraną.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2012 17:31
20:45 POLSKA-Czechy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2012 10:49
i tak tego nikt nie obejrzy bo co jest ?! MECZ I WALKA ADAMKA !!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2012 04:00
DARMOWE_KOSMETYKI_NA_shinybox.pl/?ref=fa8c6b7_POLECAM!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2012 00:52
sza fa.pl/profil/zuzanna_haa/sprzedaje_lub_wymieniam usun spacje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo