Filmowy przewodnik weekendowy

W sobotę i niedzielę warto zaprosić na seans filmowy zarówno przyjaciółkę, jak i ukochanego – każdy znajdzie coś dla siebie!
Filmowy przewodnik weekendowy
09.06.2012

Sobota, TVP2, 22:30, Randki na zlecenie, komedia romantyczna

Początkująca dziennikarka marzy o karierze w świecie mody i o wielkiej miłości. Jej życie nabiera barw, gdy incognito zatrudnia się w banku, aby napisać dla Cosmo artykuł o miłości w sferach biznesu. Młoda, atrakcyjna kobieta ma nadzieję, że wśród przystojnych mężczyzn w garniturach znajdzie tego jedynego. Wkrótce zaczyna się nią interesować kolega z pracy, Seth, lecz wtedy Lane poznaje muzyka, Liama, w którym się zakochuje. Dziennikarka wpada na pomysł, by spotykać się z Liamem, który w artykule będzie występował pod imieniem Seth.

Sobota, TVN, 20:00, Seks w wielkim mieście, komedia romantyczna

Akcja filmu koncentruje się na perypetiach czterech głównych bohaterek serialu o tym samym tytule. Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda rozwijają kariery zawodowe, dbają o związki i doświadczają radości macierzyństwa. Mieszkając na Manhattanie, kobiety bardziej niż kiedykolwiek zdają sobie sprawę, że prawdziwa przyjaźń jest nieoceniona.

Sobota, Polsat, 20:15, Mr. Deeds - milioner z przypadku, komedia

Longfellow Deeds jest uroczym i bardzo lubianym mężczyzną, mieszkającym w małej mieścinie w New Hampshire. Zarabia, prowadząc jedyną w mieście pizzerię, a dodatkowej popularności przysparza mu talent do układania i wygłaszania okolicznościowych wierszyków. Gdy nagle umiera jego wuj, potentat w dziedzinie mediów, okazuje się, że Deeds dziedziczy po nim majątek - 40 miliardów dolarów. Na niego spada też obowiązek przejęcia kontroli nad wielką korporacją.

Seks w wielkim mieście

Niedziela, TVP2, 20:25, Podstępne druhny, komedia romantyczna

Abigail Scanlon, Parker Wald, Rachel Phipps i Caitlyn McNabb pochodzą z Lambert w stanie Luizjana. Przyjaciółki trzymały się razem do końca szkoły średniej, potem ich drogi rozeszły się. Minęło 20 lat. Caitlyn i Rachel nadal mieszkają w rodzinnym miasteczku. Abigail i Parker przeniosły się do Nowego Jorku. Po latach Parker odwiedza rodziców z okazji rocznicy ślubu. Zabiera ze sobą Abigail. Przyjaciółki dowiadują się, że Rachel straciła ukochanego, który żeni się z Caitlyn. Rachel wraz z trzema innymi dziewczynami mają być druhnami panny młodej.

Niedziela, TVN, 20:00, Norbit, komedia romantyczna

"Nazywam się Norbit Rice i byłem sierotką..." Tak zaczyna się historia życia Norbita, wychowanego w sierocincu pana Wonga, Chińczyka. Los sprawia, że Norbit żeni się z Rasputią, kobietą o silnym charakterze i wielce obfitych kształtach. Ale wciąż pamięta swoją najlepszą przyjaciółkę z sierocińca, urocza Kate.

Niedziela, Polsat, 23:15, Jesse Stone: Nocna przeprawa, dramat kryminalny

Po rozwodzie i utracie pracy detektywa w Los Angeles Jesse Stone jedzie do Paradise w stanie Massachusetts. Niebawem rada miejska wybiera go na nowego naczelnika policji. Raj skrywa tajemnice, na których trop Jesse wpada już pierwszego dnia w nowej pracy. Z pozoru zwykła interwencja w sprawie przemocy w rodzinie prowadzi byłego detektywa do pralni brudnych pieniędzy. Okazuje się, że w proceder zamieszani są nie tylko mieszkańcy miasteczka, ale również radni.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:LIST: Zaczął mi się okres w sklepie pełnym ludzi. To było straszne upokorzenie!Marta nie wie, jak długo chodziła z czerwoną plamą na spodniach. Żenujące!http://www.papilot.pl/historie-czytelniczek/18480/LIST-Zaczal-mi-sie-okres-w-sklepie-pelnym-ludzi-To-bylo-straszne-upokorzenie.htmlCCC na lato 2012: Wieczorowe & na co dzień, płaskie i na obcasie (TOP modele)Ogromny wybór letnich sandałków, szpilek i tenisówek.http://www.papilot.pl/ciuchy/18477/CCC-na-lato-2012-Wieczorowe-na-co-dzien-plaskie-i-na-obcasie-TOP-modele.html

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2012 11:30
sex w wielkim mieście obowiązkowo :P i w niedzielę podstępne druhny :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2012 01:49
www.shinybox.pl/?ref=1a4017c Shiny Box to pudełko z pięcioma, przedpremierowymi, luksusowymi kosmetykami, do przetestowania dla Ciebie za DARMO!!! Polecam:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo