Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
08.06.2012

TVP1, 10:05, Klan, odc. 2311

Paweł i Krystyna wybierają się na Dominikanę. Wspólnie sprawdzają hotel i próbują zorganizować opiekę nad Pawełkiem. Mimo zaawansowanej ciąży Zyta planuje wakacyjny wyjazd. Postanawia zatrzymać się w miejscu położonym blisko dobrej kliniki położniczej. Feliks otrzymuje intratną ofertę pracy - ma szansę zostać prezesem klubu sportowego. Maciek zaręcza się z Martyną.

TVP1, 11:00, Galeria, odc. 92

Joanna przepisuje Anicie firmę, która jest właścicielem willi Woydatta. Wkrótce była gosposia odchodzi, by zacząć nowe życie. Tadeusz wypytuje Karolinę o jej plany. Dowiedziawszy się, że dziewczyna zamierza wrócić do Mediolanu, postanawia wynająć tam apartament. Woydatt uprzedza córkę, że chce wyjechać na jakiś czas. Fryderyk zdaje egzamin. Profesor namawia go, żeby pozostał na studiach. Fryderyk i Agnieszka wspólnie przygotowują wyjazd chorej Kornelii do Disneylandu. Agnieszka coraz bardziej podoba się Kossowskiemu.

TVP2, 19:05, Rodzinka.pl, odc. 25

Ludwik marzy o tym, by synowie byli bardziej samodzielni. Wtedy on i Natalia mieliby więcej czasu dla siebie. Kuba, Kacper i Tomek próbują uniknąć obowiązków. Kacper dochodzi do wniosku, że jest wystarczająco duży, by samemu iść do szkoły. Natalia zgadza się, ale potajemnie wysyła za nim męża. Ludwik wpada w przygnębienie podczas comiesięcznego podliczania rachunków. Żona przekonuje go, że nie ma większego szczęścia niż szczęśliwe i zdrowo dorastające dzieci. Lecz okazuje się, że dorastają one szybciej, niż sądziła.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1528

Artur nie może zrozumieć, że Paweł zaproponował Schmidtowi współpracę. Błażej jest zaniepokojony faktem, że nie może skontaktować się z Ewą. Czuje, że dziewczyna go unika. Kiedy dochodzi do spotkania, Błażej jest rozczarowany postawą Ewy. Antonio próbuje odzyskać względy i zaufanie Wiktorii. Dziewczyna nie potrafi wybaczyć mu zdrady i kłamstw, których się dopuścił. Anna nie zamierza dłużej oszukiwać się, że relacja między nią a Pawłem zmieni się na lepsze. Wyznaje Majce, że zostawia Pawła.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

LIST: Zaczął mi się okres w sklepie pełnym ludzi. To było straszne upokorzenie!

Marta nie wie, jak długo chodziła z czerwoną plamą na spodniach. Żenujące!

CCC na lato 2012: Wieczorowe & na co dzień, płaskie i na obcasie (TOP modele)

Ogromny wybór letnich sandałków, szpilek i tenisówek.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2012 12:44
pierwsza miłośc - lubie to!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2012 09:04
Co dziś w serialach i zdjęcie/kadr z "Na wspólnej", który dzisiaj nie leci :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo