Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
07.06.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5665

Forresterowie szukają wyjścia z trudnej sytuacji finansowej. Wystawiają na sprzedaż część swoich nieruchomości. Jednak wciąż brakuje pieniędzy na spłatę kredytu. Mimo to nie chcą pogodzić się z myślą, że dom mody miałby się stać częścią imperium Billa Spencera.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 91

W kawiarni Huberta pojawiają się pracownice opieki społecznej, które robią wywiad środowiskowy na temat Małgosi. Paweł domyśla się, że Mira je nasłała. Małgosia cierpi z powodu konfliktu rodziców. Obwinia siebie. Adam informuje Anitę, że ich rodzinny dom należy do spółki będącej własnością Joanny. Zaskoczona kobieta wypytuje o to ojca. Wieczorem panie z opieki społecznej przychodzą do domu Dworzaków. Ich pytania denerwują Małgosię, która wpada w histerię. Kobiety mówią Pawłowi, że dziewczynka ma poważne problemy emocjonalne.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2310

Po nieudanej próbie samobójczej Norbert przebywa w szpitalu. Jego stan poprawia się, ale on nie chce rozmawiać z Olą. Po odsłuchaniu nagranego listu pożegnalnego dziewczyna utwierdza się w przekonaniu, że Norbert bardzo ją kocha. Nie może go teraz opuścić. Bożenka w towarzystwie Miłosza udaje się na zaległy egzamin maturalny z matematyki. Vujković i Danuta odwiedzają Lubiczów. Zapraszają ich na ślub.

Na Wspólnej

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 770

Sabina zaskakuje Różę informacją, że rozstała się z Bogumiłem. Postanowiła dać Mietkowi jeszcze jedną szansę. Cieślakowa uważa, że dziewczyna popełnia błąd. W trakcie kolejnej wizyty w szpitalu Sabina zdaje sobie sprawę, że Mietek nigdy się nie zmieni. Paweł spłaca długi ojca. Zwoleńscy martwią się stanem psychicznym Bogdana. Okazuje się, że na własne życzenie wypisał się on ze szpitala. Bob wyprowadza się do nowego mieszkania, mówi Sarze, że będzie tam na nią czekał. Adam wyznaje Sarze, że nadal ją kocha i chce, by do niego wróciła.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1622

Matka Janusza przychodzi do Marty. Prosi ją o pomoc w wyborze garnituru do trumny. Marta chce, żeby jej ukochany miał na sobie mundur pilota. Nagle Patryk podchodzi do Marty i oskarża ją, że jest winna śmierci Janusza. Igor kontaktuje się z dziennikarzem zajmującym się sprawą, w którą jest zamieszany Gajny. Mężczyzna mówi Nowakowi, że dla własnego bezpieczeństwa powinien przestać zajmować się tym tematem. Agnieszka przyznaje podczas sesji terapeutycznej, że skrzywdziła najbliższych.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1527

Paweł prosi Andrzeja, by skontaktował go z Rajmundem. Ten decyduje się mu pomóc. Śmiałek zauważa, że Bartek i Emilka nie rozmawiają ze sobą. Jest zaskoczony, kiedy dowiaduje się, o co chodzi. Nie może zrozumieć, dlaczego córka nie chce zostać żoną Bartka. Igorowi udaje się skutecznie doprowadzić do końca sprawę Błażeja. Do Wadlewa przyjeżdża były narzeczony Wiktorii z Włoch, Antonio.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

LIST: Zaczął mi się okres w sklepie pełnym ludzi. To było straszne upokorzenie!

Marta nie wie, jak długo chodziła z czerwoną plamą na spodniach. Żenujące!

CCC na lato 2012: Wieczorowe & na co dzień, płaskie i na obcasie (TOP modele)

Ogromny wybór letnich sandałków, szpilek i tenisówek.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2012 13:19
a juli juz nie ma trzeba czekac do wrzesnia na nowe odcinki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2012 11:48
a julia?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2012 00:31
www.shinybox.pl/?ref=ca994a4 klikaj i odbieraj darmowe kosmetyki! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo