Co dziś w serialach?

Dziś pierwszy odcinek nowego serialu Współczesna rodzina. Zachęcamy do oglądania!
Co dziś w serialach?
06.06.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5664

Forresterowie nie mogą pogodzić się z koncepcją Billa Spencera. Nie chcą, by Katie została dyrektorem generalnym. Bill utwierdza ją w przekonaniu, że jest idealną kandydatką. Taylor dowiaduje się, iż Stephanie miała udar. Obiecuje jej pomóc.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 90

Mira odwiedza Dworzaków i dowiaduje się, że Małgosia rozchorowała się po wizycie u niej. Między Mirą i Pawłem wybucha sprzeczka. Dworzak oskarża kobietę o brak odpowiedzialności. Adam odkrywa, że dom, w którym mieszka Woydatt, należy do pewnej firmy. Jej właścicielką jest Joanna, gosposia zatrudniona przez Tadeusza. Woydatt zleca Karwowskiemu nowe zadanie. Mecenas ma zająć się sprawą odkupienia od Joanny firmy, której nowym właścicielem ma być Tomasz Paluch. Karolina decyduje, że wróci do Mediolanu, gdy skończy kolekcję.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2309

Feliks niechętnie zdradza Monice szczegóły wypadku podczas ćwiczeń ewakuacyjnych kibiców. W końcu przyznaje, że przewrócił się na schodach. Grażyna ma wątpliwości, czy dwoje niepełnosprawnych ludzi, Martyna i Maciek, powinno zawierać związek małżeński. Obawia się, że nie poradzą sobie w życiu. Oli coraz trudniej znaleźć porozumienie z Norbertem, którego ciągle przyłapuje na kłamstwach. Po pracy próbuje się do niego dodzwonić, ale telefon milczy. Tymczasem Norbert nagrywa na dyktafon list pożegnalny i wiesza sznur pod sufitem.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 769

Zwoleńscy są zaszokowani próbą samobójczą Bogdana. Okazuje się, że w ostatniej chwili Jerzy go uratował. Paweł wraca do kraju, by wspierać rodzinę w trudnych chwilach. Wkrótce wychodzi na jaw, że Bogdan pożyczył kilkadziesiąt tysięcy złotych od lichwiarza. Powrót Adama zmienia życie Sary. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego chłopak wrócił, nie wie, czego od niej oczekuje. Zazdrosny o powrót byłego partnera narzeczonej Bob mówi Sarze, że chce, aby wyprowadzili się z domu Basi. Hubert wraca z trasy koncertowej. Odkrywa, że Dawid odwiedzał Patrycję.

Julia

TVP2, 20:45, Współczesna rodzina, odc. 1

Historia wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny, której głową jest Jay Pritchett. Mężczyzna ożenił się po raz drugi, ze znacznie młodszą od siebie Glorią, z którą wychowuje jej syna z poprzedniego małżeństwa, Manny'ego. Problem w tym, że nie potrafi się z nim porozumieć. Jay ma także dzieci z poprzedniego małżeństwa - córkę, Claire, oraz syna, Mitchella. Claire ma męża i trójkę dzieci. Mitchell jest gejem, wspólnie z partnerem wychowują adoptowaną córkę, Lily. Każde z dzieci, mimo dorosłości, nie szczędzi ojcu kłopotów.

TVN, 17:55, Julia, odc. 112

Maciek postanawia założyć własny biznes. Julia przygotowuje się do spotkania ze Sławkiem. Bożena utwierdza córkę w przekonaniu, że Janek zamierza ją poślubić. Monika niecierpliwie czeka na oświadczyny. Czeka ją niemiła niespodzianka. Janek spotyka się z nią i wyznaje jej prawdę. Tymczasem Julia dowiaduje się, że Sławek darzy ją uczuciem.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1621

Żaneta znajduje ulotkę wyborczą rywala Damiana, Michalika. Jest oburzona, że Michalik przypisuje sobie wszystkie zasługi Cieślika. Weronikę odwiedza jej siostra, Ada. Podziwia mieszkanie Roztockich i ich wysoki poziom życia. Gratuluje Weronice męża. Ada opowiada siostrze o kłopotach z synkiem, niezaradnym mężu i braku pieniędzy. Iwona radzi Filipowi, żeby jeszcze raz porozmawiał z Maksem. Okazuje się, że jest na to za późno - "Fabryka Kultury" została sprzedana.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1526

Andrzej proponuje Anecie rozwiązanie, dzięki któremu Rajmund pójdzie do więzienia, a Marysia będzie bezpieczna. Tymczasem Błażej rozważa przyznanie się do winy. Piotr, za namową Bartka, zgłasza się do fundacji po pomoc finansową na dokończenie remontu domu, w którym zamieszkają adoptowane przez niego i jego żonę dzieci. Bartek proponuje Emilce, by adoptowali Mirka i pobrali się.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

NAPOMPOWANE PIERSI GWIAZD: Sztuczne balony, które udają, że są naturalne

Celebrytki nie chcą być płaskimi deskami, więc regularnie powiększają sobie biust.

Cd. historii Justyny: Podarowałam mu na urodziny trójkąt. To było straszne – odtrącił mnie i kochał się z nią…

Nasza Czytelniczka uległa namowom chłopaka.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2012 13:34
Zawsze wszystko kończy się smutno . . ; oo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2012 12:18
wszyscy się wieszają:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2012 10:00
wszystkie seriale się kończą smutno:(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo