Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
04.06.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5662

Wkrótce Bill Spencer będzie mógł przejąć Dom Mody Forrester. Eryk i Ridge nie mogą temu zapobiec. Bill oświadcza, że chce, by na czele firmy stanął ktoś, komu ufa. Proponuje, aby była to Katie.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 88

Fryderyk i Agnieszka spotykają się, ponieważ chcą odzyskać swoje telefony. Dziewczyna robi na Kossowskim ogromne wrażenie. Brygida wspiera Adama w walce z Woydattem. Wspólnie sprawdzają jego przeszłość. Jerzy namawia Tadeusza, by wytoczył Adamowi proces o pobicie. Woydatt próbuje się dowiedzieć, kto poinformował Wiktora o jego związku z Laurą. Po wieczorze spędzonym w restauracji Karolina źle się czuje. Jest zmęczona ostatnimi wydarzeniami. Podejmuje decyzję o powrocie do Mediolanu.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2307

Bożenka złości się na Maćka za skradziony pierścionek. Starając się załagodzić konflikt, Grażyna proponuje zakup nowego pierścionka dla Martyny i zorganizowanie prawdziwych oświadczyn. Ola dowiaduje się, że stan Norberta poprawił się i następnego dnia będzie on mógł opuścić szpital. Podczas próby tańca Bożenka jeszcze bardziej nadwyręża kontuzjowaną nogę. Surmaczowa odwiedza Deptułę w pensjonacie. Brygada antyterrorystyczna niespodziewanie wkracza do środka.

Julia TVN

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1619

Kamil dowiaduje się z dokumentacji, że Pawłowi przeszczepiono serce Janusza. Zrozpaczona Marta nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego. Dzwoni na numer Janusza i wielokrotnie odsłuchuje jego głos nagrany na sekretarce. Kinga szuka pomysłu na zwiększenie sprzedaży gazety. Olek proponuje, by do każdego numeru dodawać gadżety samochodowe. Kindze nie podoba się ten pomysł. Olek dzwoni do kogoś w tajemnicy i informuje, że Brzozowska "łyknęła" temat.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1524

Radek wypytuje Dagę o Jowitę. Jest ciekawy, czy dziewczyna rzeczywiście się zmieniła, czy udaje przemianę. Radek i Jowita spędzają wspólnie wieczór. Ona żali się, że od pewnego czasu nie wierzy w miłość. Oboje zamierzają spróbować wolnego związku, opartego jedynie na przyjemnościach. Po jednodniowej zamianie obowiązków Śmiałek i Aurelia poddają się. Policji udaje się schwytać Rajmunda.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Makijażowe WPADKI gwiazd: KTO JE TAK URZĄDZIŁ?! (Mamy super ZDJĘCIA!)

Urodowe potknięcia zdarzają się nawet najlepszym. Musisz to zobaczyć!

Makijaż a`la GEJSZA autorstwa Anety (+ nowe kosmetyki Oriflame do wygrania!)

Bardzo wyrazisty makijaż inspirowany stylem japońskich gejsz.

Julia TVN

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 767

Bartek jest coraz bardziej zakochany w Sarze. W drodze powrotnej z pracy dziewczyna zostaje zaczepiona przez Maro i Steryda. Gdy Bartek staje w jej obronie, zostaje pobity. Kaśka przeprasza Natalię za ingerencję w jej sprawy. Po rozmowie z Górką Natalia postanawia dać szansę związkowi z Ksawerym. Karina jest zazdrosna o relacje łączące Bogumiła i Sabinę. Zarzuca Sabinie, że bawi się uczuciami szefa. Matka Mietka, Lucyna, odwiedza Nowakową. Okazuje się, że Mietek miał wypadek. Sabina odwiedza go w szpitalu. Widać, że nadal coś do niego czuje.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 922

Michał zwraca uwagę nowej lekarce, Julii, że zbyt obcesowo zachowuje się w kontaktach z pacjentami, a także niestosownie się ubiera. Łagoda wybiera się na randkę z kobietą poznaną przez Internet. Prosi Marię, by zajrzała do kawiarni i zobaczyła, jak wygląda nieznajoma. Anna utrudnia rodzinie kontakty z Ulą. Marek odwiedza je w Warszawie, ustalają, że kolejny weekend Ula spędzi w Grabinie. Anna zapisuje córkę na weekendowy kurs tańca. Irek dowiaduje się, że Mirka została pobita. Paweł nie daje znaku życia. Jan pociesza Joannę.

TVN, 17:55, Julia, odc. 110

Pola i Kaja podejrzewają, że Julia zakochała się w Sławku. Janek nie potrafi rozeznać się we własnych uczuciach. Sławek namawia Julię, żeby złożyła podanie na studia w ASP. Agnieszka zapisuje się na wizytę u Janka. Bożena sugeruje Monice, że Janek zamierza się jej oświadczyć. Kobieta nie może się doczekać rozmowy z ukochanym.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2012 19:52
www . shinybox.pl/?ref=07d1ede wejdz i otrzymuj kosmetyki za darmo co miesiac!:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2012 10:08
moda na sukces.... :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo