Filmowy przewodnik weekendowy

Jeśli sobotni i niedzielny wieczór zamierzasz spędzić w domu, sprawdź, co ciekawego możesz obejrzeć w telewizji!
Filmowy przewodnik weekendowy
02.06.2012

Sobota, TVP2, 15:00, Zakochani, komedia romantyczna

W podmiejskiej willi grupa młodych ludzi urządza spotkania erotyczne. Piotr, jeden z uczestników, przypadkowo trafia do szpitala. Dowiaduje się, że jest nosicielem wirusa HIV. Zdesperowany postanawia zemścić się na znajomych. Wkrótce giną dwie osoby. Czas działa na niekorzyść Bromskiego. Policja nie ma żadnego tropu, podczas gdy desperat szykuje kolejną zasadzkę.

Sobota, TVN, 21:45, Polowanie na druhny, komedia

Bohaterami są John i Jeremy, przyjaciele, których łączy zamiłowanie do imprez weselnych. John i Jeremy działają według ściśle opracowanej strategii: podając się za przyjaciół rodziny i wykorzystując osobisty urok, podrywają dziewczęta, by następnie ulotnić się bez śladu. W końcu jednak nadchodzi dzień, gdy wpadają we własne sidła. Podczas wesela córki dygnitarza Williama Cleary\'ego John łamie zasady i zakochuje się w siostrze panny młodej, która ma już chłopaka. Na Jeremy\'ego zagina parol najmłodsza, lecz za to najbardziej natrętna druhna.

Sobota, TVN2, 00:05, Złodziej życia, thriller

W Montrealu grasuje seryjny morderca. Jest tak przebiegły, że policja ściąga na pomoc utalentowaną agentkę FBI Illeanę Scott. Kobieta słynie z niekonwencjonalnych metod pracy i umiejętności wczuwania się w psychikę przestępcy. Jej pojawienie się popycha śledztwo na nowe tory, lecz jednocześnie przyciąga uwagę zabójcy. Illeana odkrywa, że morderca zabija, by przywłaszczać sobie tożsamość kolejnych ofiar.

Polowanie na druhny

Sobota, Polsat, 20:00, Pewnego razu w Meksyku: Desperado II, film sensacyjny

El Mariachi po tragicznej śmierci swej ukochanej odsunął się od świata i pogrążył w rozpaczy. Niespodziewanie odnajduje go skorumpowany agent CIA, Sands. Sands chce, żeby El Mariachi udaremnił zamach na meksykańskiego prezydenta, przygotowywany przez narkotykowego barona Barillo. Osobą, która ma wykonać plan Barillo, jest złowrogi generał Marquez - zabójca żony El Mariachi. Takiej okazji do wyrównania starych rachunków bohater nie może przepuścić.

Niedziela, TVP1, 20:20, Stara miłość nie rdzewieje, komedia romantyczna

Tom jest kucharzem. Narodziny dziecka zmuszają go do poszukania innego zajęcia. Dostaje propozycję od teścia, by spróbować sił w agencji reklamowej. Wraz z rodziną opuszczają Nowy Jork i udają się do Ohio. W nowej pracy Tom wchodzi w konflikt z poruszającym się na wózku inwalidzkim szefem. Z czasem przekonuje się, że Chip wykorzystuje niepełnosprawność. Grając na współczuciu, manipuluje wszystkimi wokół. Tom jest bezsilny. Próba przeciwstawienia się Chipowi kończy się oskarżeniem o niewrażliwość.

Niedziela, TVP1, 22:05, Boisko bezdomnych, film obyczajowy

Jacek Mróz jako siedemnastoletni chłopak był nadzieją polskiej reprezentacji w piłce nożnej, jednak złamana noga przekreśliła jego szanse na karierę sportową. Staje się bezrobotnym. Trafia do Warszawy. W noclegowni poznaje kilku bezdomnych. Wszyscy są rezydentami warszawskiego Dworca Centralnego. Gdy jeden z nich znajduje w gazecie notatkę, że wkrótce rozpoczną się rozgrywki o mistrzostwo świata w piłce nożnej bezdomnych, rodzi się pomysł stworzenia drużyny. Jacek zostaje ich trenerem.

Polowanie na druhny

Niedziela, TVP2, 21:10, Angielska robota, film sensacyjny

Aby wyjść z finansowych tarapatów, Terry Leather postanawia napaść na Lloyds Bank. Trzy tygodnie wcześniej szefowie MI5 zlecają Timowi Everettowi zadanie wagi państwowej. Agent ma przechwycić niecenzuralne zdjęcia księżniczki Małgorzaty. Terry wraz z kolegami wynajmuje sklep w sąsiedztwie banku i rozpoczyna kopanie tunelu, który ma doprowadzić wprost do podziemnego skarbca. Napad udaje się, a łup okazuje się cenniejszy od pieniędzy i może zapewnić rabusiom nietykalność.

Niedziela, TVN, 21:00, Prawo Agaty, serial obyczajowy

Rozpoczyna się proces. Agata pomimo gróźb Nawrockiego nie wycofuje się ze sprawy. Dębski jest niezadowolony z jej decyzji. Dorota martwi się tym, co powiedział jej lekarz. Utrzymuje to w tajemnicy przed Agatą i Wojtkiem. W sądzie prawnicy ProSpectrum próbują skompromitować klientów Agaty, Doroty i Dębskiego, wykorzystując informacje o ich życiu osobistym. Poszkodowani dowiadują się z prasy, że Agata ma zatarg z ProSpectrum i proszą ją, by zrezygnowała.

Niedziela, Polsat, 12:45, Wszystkie twarze Alice, komedia

Alice McGrath stara się godzić role matki i małżonki z aktywnością zawodową. Pewnego dnia nie starcza jej sił. Stojąc przed lustrem, dzieli się na trzy odrębne osoby, z których każda przejmuje obowiązki jednej z ról. Powstaje Alice supermama, Alice McGrath ponętna żona i pani McGrath - efektywna pracownica. Kobieta szybko zdaje sobie sprawę, że trzy niezależne wcielenia nie pozwalają jej czerpać z życia tyle satysfakcji, ile dawało jej jedno, nawet przemęczone. Musi więc znaleźć sposób na powrót do poprzedniej postaci.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Piękno ludzkiego oka: Zobacz zdjęcia w skali makro - bardzo szczegółowe, zaskakujące!

Fotografie wykonane przez armeńskiego artystę Surena Manvelyana pozwalają nam spojrzeć na ludzki organ wzroku z zupełnie nowej perspektywy.

Portrety GWIAZD stworzone z tłumów żywych ludzi. Wielkie BRAWA za pomysłowość!

Współczesna sztuka naprawdę potrafi zaskakiwać.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2012 12:53
polecam gorąco film złodziej życia ! zarąbisty ! serce mi waliło przez cały film
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2012 12:30
'filmowe przewodniki' - 'prawo Agaty, serial obyczajowy' haha:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2012 11:02
Opis "Komisarza Alexa" w filmie "Zakochani". Oj, redakcjo, pobalowało się wczoraj, co ?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie