Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
01.06.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5661

Eryk postanawia przejść na emeryturę. Przekazuje Ridge\'owi kierowanie firmą. Nie wie, że Bill Spencer wykorzystał lukę w prawie, by przejąć dom mody. Steffy uważa, że Jackie nie jest odpowiednią żoną dla Owena. Ta podejrzewa, że dziewczyna interesuje się jej mężem.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 87

Fryderyk przekłada wyjazd na rekolekcje z powodu małej pacjentki szpitala, w którym pracuje jako wolontariusz. Chce załatwić dziewczynce wyjazd, o którym od dawna marzyła. Podczas załatwiania formalności poznaje Agnieszkę. Przez pomyłkę zamieniają się telefonami. W podzięce za pomoc Karoliny gość z Włoch zaprasza ją i Woydatta na degustację wina do restauracji. Pod wpływem alkoholu Jabłońska zaczyna się użalać. Adam jest załamany po rozstaniu z ukochaną. Pomaga mu Brygida, która oznajmia, że ma kompromitujące wiadomości na temat Tadeusza.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2306

Marta obawia się, że z powodu bolącej kostki Bożenki widowisko nie odniesie oczekiwanego sukcesu. Rutka sugeruje, by trenerka zatańczyła główną rolę. Paweł rozmawia z Olą o Norbercie. Zapewnia ją o swoim wsparciu i przekonuje, że nie musi poświęcać się dla chłopaka. Maciek wykrada ze szkatułki siostry pierścionek i oświadcza się Martynie.

Julia TVN

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 488

Ewa boi się, że Karol skrzywdzi ją i dziecko, prosi Hanę, żeby pomogła im się ukryć. W czasie operacji Falkowicz drwi z otyłości pacjentki. Później nadskakuje jej ojcu, który jest zamożny i chce inwestować w medycynę. Okazuje się, dziewczyna słyszała obraźliwe komentarze Falkowicza. Wiki nerwowo reaguje na widok ordynatora. Dochodzi między nimi do kłótni. Mieszkanie Hany zostaje splądrowane. Kobieta zwierza się Piotrowi, że myśli o wyjeździe. Niespodziewanie wybucha między nimi namiętność. Po wyjściu ze szpitala Hana zostaje napadnięta.

TVN, 17:55, Julia, odc. 109

Janek w rozmowie z Igorem wyraża opinię o Sławku. Zwierza się przyjacielowi z osobistych uczuć. Monika jest usatysfakcjonowana konfliktem, jaki udało jej się wywołać między Julią a Jankiem. Sławek dostrzega u Julii talent do rysowania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1523

Grzegorz kontaktuje się z najlepszymi adwokatami. Każdy z nich przyznaje, że Błażej ma małe szanse, by został uznany za niewinnego. Śmiałek zazdrości Aurelii wygodnego życia. Według niego ona zajmuje się tylko prowadzeniem domu. Ta proponuje, by na jeden dzień zamienili się obowiązkami. Izabela postanawia pomóc Grażynie w odnalezieniu spokoju. Udaje jej się namówić ją na nordic walking.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nurkujące PSIAKI ♥ ♥ ♥ Podwodne zdjęcia czworonogów niedługo trafią do albumu!

Łagodne czworonogi pod wodą przeobrażają się w prawdziwe bestie.

Najbardziej KICZOWATE polskie produkcje telewizyjne ostatnich 10-ciu lat (WSTYD!)

Poziomu tych programów nie da się opisać, to po prostu trzeba zobaczyć!

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 10:00
nie, jest dobry.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 07:12
Pierwsza miłosć, to nie opis ze wczoraj?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie