Co dziś w serialach?

Jak Marta poradzi sobie ze stratą ukochanego? Sprawdź w naszym przewodniku!
Co dziś w serialach?
31.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5660

Katie prosi Billa, by nie podpisywał dokumentu, na podstawie którego przejmie Dom Mody Forrester. Spencer jeszcze raz tłumaczy, że chce w ten sposób ratować firmę i zapewnić jej sukcesy. Jest pewien, że Katie da sobie radę na stanowisku dyrektora generalnego i że razem dokonają wielkich rzeczy. Thorne, Ridge, Brooke, Rick witają w rodzinie Marcusa, którego Eryk adoptował. Kurier przynosi z banku pokwitowanie wpłaty pieniędzy. Ponieważ wpłynęły trochę za późno, Ridge dzwoni do banku, ale znajomy urzędnik, Michael, nie chce podejść do telefonu.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 86

Dowiedziawszy się, kto był kochankiem Laury, Wiktor jest wściekły. Chce spotkać się z Woydattem. Laura i Jerzy próbują odwieść go od tego zamiaru. W galerii rozpoczynają się dni włoskie, na które przyjeżdża gość z Włoch. Tadeusz i Karolina oprowadzają go po przygotowanych specjalnie na ten cel stoiskach. Włoch jest zachwycony. Anita po raz kolejny czuje się zepchnięta przez ojca na drugi plan. W końcu dochodzi do spotkania między Wiktorem a Woydattem, ale Kossowski ostatecznie odpuszcza. Wraca do domu, gdzie czeka na niego niespodzianka.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2305

Przy śniadaniu dzieci słuchają opowieści Grażynki o transporcie rodzącej kobiety do szpitala pod eskortą policji. Z powodu kłopotów z Norbertem Ola unika kontaktu z rodziną. Krystyna stara się wytłumaczyć córce, że w takich sytuacjach powinna szukać wsparcia u bliskich. Mariusz skarży się Grażynce na Joannę, która nasłała na niego kuratora. Kobieta za wszelką cenę chce odzyskać Kubusia. Przed występem Bożenka narzeka na ból w kostce.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 766

Justyna zwierza się Zenkowi, że Norbert nie może mieć dzieci. Chłopak zaczyna mieć dosyć wtrącania się Joli w małżeńskie życie. Justyna proponuje Norbertowi wyjazd do Włoch do Pawła i Julii. Marta nie zgadza się na puszczenie do druku nowego numeru \"Kobiety\". Urażona jej uwagami Iga zarzuca Walawskiej mściwość. Kasia urządza Tymonowi awanturę o to, że okłamał Wolskiego w sprawie ich rzekomego związku. Chłopak zwalnia się z pracy. Dochodzi do spotkania Kasi, Ksawerego i Natalii. Kasia ostrzega dziewczynę przed byłym mężem.

TVN, 17:55, Julia, odc. 108

Agnieszka próbuje przekonać Sławka do pomysłu mającego na celu pogrążenie kliniki. Monika nieustannie sugeruje Jankowi, że Sławek i Julia są parą. Janek ciężko to znosi. Jest niemiły dla Sławka. Maciek wpada na pomysł dotyczący własnego biznesu. Sławek poznaje mamę Julii i Natalkę. Julia jest przekonana, że to on umożliwił rehabilitację siostry.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1618

Janusz nie żyje. Marta szaleje z rozpaczy. Rodzina zabiera ją do mieszkania Romana. Kamil daje siostrze silne leki uspokajające. Marta zasypia. Lekarze podtrzymują funkcje życiowe organizmu Gajewskiego. Organy Janusza mogą uratować czyjeś życie. Bożena przeprasza Weronikę. Nie powiedziała jej, że ma siostrę, Adę. Obawiała się, że córka będzie rozgoryczona, że ją porzuciła, a opiekowała się Adą.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1522

Policjanci przesłuchują Ewę w charakterze świadka zajścia między Błażejem a zbirami. Dziewczyna potwierdza wersję Króla. Jej tłumaczenia na nic się jednak zdają, gdyż funkcjonariusz nadal nie wierzy w niewinność chłopaka. Wkrótce Ewa także zaczyna w to wątpić. Artur przyjeżdża do Wrocławia. Jest zaskoczony tym, że Kaśka zamienił jego mieszkanie na schronisko dla bezdomnych znajomych.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

INSEKTY pod lupą: Wyglądają jak przybysze z obcej planety (Odrażające czy PIĘKNE?)

Mikrokosmos w obiektywie Thomasa Shahana.

Lolitki z Meksyku: Dorosłe kobiety przebierają się za lalki, seksowne podlotki i dziewczynki!

Zwolenniczki dziecięcego stylu twierdzą, że ich wygląd nie jest zachętą dla pedofilów.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2012 21:45
na targu takie sa:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2012 10:34
w zarze są takie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2012 10:13
...w biedronce
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2012 09:56
żmuda ma fajną sukienkę na zdjęciu. Gdzie taką mogę kupić, ktoś wie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo