Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w Pierwszej miłości i innych serialach!
Co dziś w serialach?
30.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5659

Pracownik banku przychodzi do Ridge'a i przypomina mu, że do południa musi zapłacić ratę kredytu. Katie wyjawia Brooke i Ridge'owi, iż Bill nadal zamierza przejąć firmę. Mówi im o dobrych stronach tego posunięcia, ale oni nie chcą słuchać. Marcus i Donna informują Eryka, że chłopak poznał już biologicznego ojca, który chciałby uczestniczyć w jego życiu. Eryk pyta Marcusa, czy nadal chce być adoptowany przez niego. Bill mówi pracownikowi banku, że Forresterowie nie wpłacili na czas raty kredytu i żąda, by bank natychmiast przejął dom mody.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 85

Przerażony Jerzy poszukuje Róży. Ona decyduje się nie składać doniesienia. Mąż przeprasza ją, ale kobieta stara się trzymać od niego z dala. Woydatt wścieka się, że opóźniają się przygotowania do przyjęcia Włochów. Zaniepokojona nieobecnością Róży Laura jedzie do niej. Szybko domyśla się, co się stało. Mówi o wszystkim Wiktorowi. Hubert rozmawia z Kacprem. Opowiada mu o okolicznościach porzucenia Małgosi przez Mirę. W galerii pojawia się podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Małgosia myśli, że to złodziej.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2304

Monika rozważa zatrudnienie Halszki na stanowisku kucharza, ale obawia się sprzeciwu Gabrieli. Po rozmowie z Olą Norbert dostaje ataku i zostaje zatrzymany w szpitalu psychiatrycznym. Olę dręczą wyrzuty, że swoimi podejrzeniami spowodowała nawrót choroby. Grażynka pobiera lekcje nauki jazdy u zaprzyjaźnionego taksówkarza, kolegi Mariusza. Podwozi rodzącą kobietę do szpitala, a później spędza miły wieczór z Mirkiem.

Julia Tvn

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 765

Marta próbuje wstawić się za Robertem u prezesa, wywalczyć zwiększenie nakładów na promocję "Podróżnika". Majewski bierze stronę Piotra - nie zgadza się na dodatkowe fundusze. Walawska żali się Idze na decyzję szefostwa. Koleżanka zarzuca jej brak obiektywizmu. Hubert wyjeżdża w trasę koncertową. Przeziębiona Patrycja zostaje w domu. Dawid odwiedza dziewczynę. Okazuje się, że tych dwoje skrywa pewną tajemnicę. Kasia i Marlena idą na obiad do Stefana. Kasia dziękuje Wolskiemu za pomoc w sprawie Marleny. Zaprasza mężczyznę na wieczór.

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 25

W ramach rozwijania uzdolnień plastycznych Marcin zaprasza koleżankę, Patrycję, by pracować nad aktami. W takiej sytuacji zastają ich rodzice. Babcia Kasia przychodzi na kolację. Jerzy prosi rodzinę, by powstrzymała się od komentarzy o liftingu kobiety. Kolacja przebiega w miłej atmosferze do czasu, gdy Zosia zabiera głos. Iwona zjawia się u Polaków. Rozmowa o snach zamienia się w psychoanalizę. Ponieważ Zosi śnią się koszmary, Jerzy musi spać w kuchni. Przyjaciel Jerzego szuka pracy. Rozmawia z pracodawcami w niekonwencjonalny sposób.

TVN, 17:55, Julia, odc. 107

Maciek organizuje przyjęcie. Monika zamierza dokuczyć Jankowi, podkreślając zażyłość Sławka i Julii. Sławek spotyka się z Agnieszką. Dziewczyna mówi mu, że Janek jest o niego zazdrosny. Tadeusz odwiedza Maćka. Odbywają szczerą rozmowę. Niemniej konflikt nie zostaje zażegnany. Julia jest skrępowana obecnością Janka, który na przyjęcie do Maćka przyszedł z Moniką.

Julia Tvn

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1617

Stan zdrowia Janusza gwałtownie się pogarsza. Zrozpaczona Marta wzywa lekarza. Gajewski zostaje przewieziony na salę operacyjną. Damianowi brakuje 2000 podpisów. Jeśli chce wystartować w wyborach do senatu, musi je zebrać do wieczora. Wraz z Żanetą ruszają na ulice Warszawy. Informator Igora definitywnie wycofał się ze sprawy. Nie będzie składał zeznań. Naczelny wzywa Nowaka. Jest wściekły.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1521

Błażej kilkakrotnie zeznaje, że stanął w obronie bezbronnego człowieka, a nie go pobił. Policjant nie daje za wygraną, licząc, że chłopak przyzna się do winy. Marysia spotyka się z Pawłem w \"Barbarianie\". Pyta go, dlaczego on jej unika. Jowita przeprasza Radka za to, że rozbiła jego związek z Sabiną. Anna jest zazdrosna, widząc Pawła bawiącego się z córką. Uświadamia sobie, że w jego życiu nie ma już dla niej miejsca.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

INSEKTY pod lupą: Wyglądają jak przybysze z obcej planety (Odrażające czy PIĘKNE?)

Mikrokosmos w obiektywie Thomasa Shahana.

Lolitki z Meksyku: Dorosłe kobiety przebierają się za lalki, seksowne podlotki i dziewczynki!

Zwolenniczki dziecięcego stylu twierdzą, że ich wygląd nie jest zachętą dla pedofilów.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2012 10:15
żmuda jest śliczna
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie