Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
29.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5658

Stephanie wyznaje Pam, że miała mikroudar. Podczas zebrania Stephanie dziwnie się zachowuje - żąda od wszystkich potwierdzenia jej zasług dla firmy. Katie mówi Billowi, że Marcus jest synem Justina. Bill przyznaje, że wciąż chce przejąć Dom Mody Forrester. Dzięki temu posunięciu firma zdoła przetrwać, a pracownicy nie stracą posad. Tylko to Katie byłaby dyrektorem generalnym.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 84

Róża wraca do domu po wieczorze spędzonym z rodziną Dworzaków. Zazdrosny Jerzy próbuje się z nią kochać i bije ją, gdy ona odmawia. Przerażona zachowaniem męża Róża wybiega z domu. Spędza noc w galerii. Następnego dnia Kossowska postanawia iść razem z Pawłem na policję i wnieść skargę na męża. Jerzy martwi się, że żona narobi mu kłopotów. Pijany Adam dobija się do mieszkania Karoliny, żeby jej wytłumaczyć, dlaczego pobił się z Woydattem. Ukochana nie chce go słuchać. 

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2303

Kucharz z Rosso składa wypowiedzenie z pracy, stawiając Monikę w bardzo kłopotliwej sytuacji. Z powodu braku szefa kuchni będzie zmuszona zamknąć lokal na pewien czas. Feliks sugeruje, żeby zatrudnić Halszkę na miejsce kucharza. Vujković przeprowadza śledztwo i odkrywa, że w pensjonacie, w którym pracuje Deptuła, prowadzi się podejrzaną działalność.

Przepis na życie

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 764

Po dziesięciu latach milczenia córka odzywa się do Remigiusza. Zaprasza jego i Wandę do Kanady. Jeleniowa, zajęta problemami Michała, nie chce zgodzić się na wyjazd. Zdzisio jest coraz bardziej zazdrosny o Różę, którą adoruje Jaworski. Urządza naradę wojenną z Zenkiem i Fryderykiem, prosi ich o radę, jak przegonić zalotnika. Postanawia załatwić sprawę po męsku. Marii jest przykro, że Marek nie odzywa się od kilku dni. Jest pewna, że zniechęciła go informacja o piątce dzieci. Spotykają się przypadkiem w firmie.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 921

Paweł i Joanna zaczynają dzień od kłótni. Joanna okłamuje męża, że wieczór walentynkowy spędziła u Ali. Pod artykułem w magazynie naukowym Jan umieszcza nazwisko Liberadzkiej obok swojego. Wyjaśnia Joannie, że liczba publikacji jest kluczową sprawą w karierze naukowej. Maria organizuje rodzinną zbiórkę pieniędzy na biznes Pawła. Listę darczyńców przesyła na adres Joanny. Odbierając e-mail od matki, Zduński dostrzega wiadomość od Jana, który dziękuje za wspólny wieczór. Andrzej oświadcza żonie, że nie zgadza się na rozwód.

TVN, 17:55, Julia, odc. 106

Julia zamierza powiadomić Janka o poczynaniach Sławka. Zanim znajduje odpowiedni czas, by to zrobić, chirurg wzywa ją oraz Sławka do gabinetu na poważną rozmowę. Do Julii dociera wiadomość o spłaceniu przez Maćka długu ojca. Chmielewska zastanawia się, skąd Janicki wziął tak dużą kwotę pieniędzy. Monika i Bożena knują kolejną intrygę, tym razem skierowaną przeciw Sławkowi.

Przepis na życie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1616

Lekceważąc ostrzeżenia, Igor publikuje kontrowersyjny artykuł. Koledzy gratulują mu odwagi. Niebawem redaktor naczelny zostaje powiadomiony, że redakcji gazety grozi proces sądowy. Maks odwiedza Filipa. Chce opowiedzieć przyjacielowi, co wydarzyło się w jego życiu podczas ostatnich lat. Maksa nie interesuje rozmowa na tematy osobiste. Prosi Filipa o raport z działalności Fabryki Kultury. Rafał jest rozgoryczony po kłótni z Agnieszką. Nie potrafi zaakceptować tego, co przeczytał o sobie w pamiętniku narzeczonej. Zwierza się koleżance z pracy.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 13

Mateo jest zauroczony Elką. Tadeusz oświadcza się Poli. Beata żąda od Andrzeja załatwienia terminu ślubu łączonego. Anka w obecności przyjaciół odbiera klucze do własnej restauracji. Andrzej i Anka przychodzą do kawiarni na umówione spotkanie z Manią z okazji jej 18-tych urodzin. Anka odbiera dyplom ukończenia kursu. Podczas pożegnania Antoine niespodziewanie całuje ją. Jerzy jest świadkiem tego incydentu. Wymierza Duchampowi kilka mocnych ciosów i wychodzi z Imbiru. Anka wybiega za nim.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1520

Ewa jest podekscytowana nowym wyglądem. Daga prosi ją, by została modelką i zaprezentowała ich kolekcję podczas sesji fotograficznej. Aurelia próbuje pocieszyć Makowską. Zaprasza do Wadlewa masażystę Stefana. Sabina pokazuje Dadze materiały na temat Czarka, które Igor jej przekazał. Dziewczyna postanawia zweryfikować informacje. Błażej dostrzega dwóch mężczyzn, którzy biją bezdomnego. Bez wahania staje w jego obronie. Następnego dnia zostaje aresztowany pod zarzutem brutalnego pobicia.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Mega DZIWACZNE OBUWIE: Odważyłabyś się założyć któryś z tych modeli? (GALERIA)

Zobacz, najbardziej szalone pomysły projektantów.

HIS BLACK DRESS: Blog o modzie dla facetów, którzy chcą nosić… sukienki (?!)

Promowanie transseksualizmu czy zacieranie różnic płci?

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2012 09:31
wow jakie zdjęcie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo