Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
28.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5657

Pam martwi się, że Stephanie źle się czuje. Zauważa, iż siostra szukała informacji o udarze w Internecie. Donna wyznaje Justinowi, że Marcus jest jego synem. Wyjaśnia, iż kiedy zaszła w ciążę, nie powiedziała mu o tym, bo nie chciała komplikować jego życia i odbierać szansy na karierę sportową. Justin nie ma jej za złe, że oddała dziecko do adopcji, ale od tej chwili chciałby zająć się Marcusem.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 83

Karolina odwiedza Woydatta. Okazuje się, że jego stan poprawił się; jeszcze tego samego dnia wyjdzie on ze szpitala. Tadeusz udaje przed nią zatroskanego ojczyma. Kiedy wieczorem Jabłońska spotyka się z Adamem, zrywa z nim. Znachor i Pinokio próbują pocieszyć przyjaciela. Anita odwiedza ojca. Także przed nią Woydatt gra rolę kochającego ojczyma. Jerzy pokazuje Woydattowi nagranie, na którym widać, że Adam go bije. Bliska histerii Małgosia nie chce iść do szkoły z powodu Miry. Z pomocą przychodzi Róża, która zabiera dziewczynkę do butiku.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2302

Darek umawia się w Rosso na pożegnalnego drinka z kucharzem, który zdradza mu, że i on wkrótce odejdzie z restauracji. Kasia z Bożenką składają Grażynce życzenia z okazji Dnia Matki. Młodsza córka oświadcza, że chciałaby chodzić do gimnazjum razem z przyjaciółką Basią, do Legionowa. Grażynka nie jest zadowolona z pomysłu i sugeruje gimnazjum społeczne. Ola zauważa w domu brak sekatora. Pyta Norberta, czy to on był sprawcą wypadku Rafała.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 763

Małgorzata odkrywa romans Natalii i Ksawerego. Radzi dziewczynie, żeby jak najszybciej zakończyła związek. Bogdan nie ma pieniędzy na opłacenie bieżących rachunków, zapożycza się u Mirka. Małgorzata dowiaduje się o problemach finansowych męża. Sławek ma dla Kasi i Marleny dobre wiadomości. Okazało się, że Zbyszek trafił do szpitala po bójce z bratem. Związek Huberta i Patrycji przechodzi kryzys. Kasia pozwala Bartkowi na powrót do pracy na stanowisku masażysty w klubie fitness.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 920

Monika przeprasza Wernera za próbę szantażu, razem z wymówieniem przekazuje mu zdjęcia z agencji towarzyskiej. Andrzej dowiaduje się, że podczas konferencji Marta spędziła dużo czasu z Wiktorem Żakiem. Budzyński wyjaśnia Wernerowi, że nigdy nie konkurował z nim o względy Agnieszki, bo jego rywalem jest ktoś inny. Za drobną przysługę Marcin obiecuje Małgosi, że odwróci uwagę Agnieszki od Tomka. Elka namawia Kingę, by odczytała SMS, który przyszedł do Piotrka. Marta podejmuje decyzję o sprzedaży domu w Grabinie.

TVN, 17:55, Julia, odc. 105

Janek zauważa, że Julia i Sławek spędzają ze sobą dużo czasu, znakomicie czując się we własnym towarzystwie. Tymczasem Julia dowiaduje się, że Sławek, w tajemnicy przed Jankiem, zlecił drukowanie konkursowych kuponów. Chmielewska obawia się, że może stać się to przyczyną kolejnych kłopotów. Nie myli się. Monika donosi Jankowi o poczynaniach Sławka, obarczając nimi także Julię.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1615

Marta żyje nadzieją na powrót Janusza do zdrowia. Jest szczęśliwa, że narzeczony rozpoznaje ją i podejmuje próby kontaktu. Wkrótce stan zdrowia Gajewskiego ulega pogorszeniu. Janusz ponownie zapada w śpiączkę. Agnieszka donosi Kiertyczakowi, że Anka podczas terapii pije alkohol. Anka zostaje relegowana z ośrodka leczenia uzależnień. Prawnik Gajnego ostrzega Igora, że jeśli opublikuje artykuł szkalujący jego klienta, zostanie pozwany do sądu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1519

Ewa przechodzi metamorfozę. W sukience Dagi wygląda olśniewająco. Dziewczyna jest zaskoczona, kiedy u jej boku podczas gali pojawia się Błażej. Kurier dostarcza Sabinie kilka bukietów róż. Okazuje się, że jej tajemniczym wielbicielem jest Igor. Sabina nie zamierza mieć nic wspólnego z obrońcą Nożownika. Ten łatwo nie daje za wygraną. Makowska i Tosia źle się czują. Postanawiają skonsultować się z Bartkiem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

PSYCHOZABAWA: Co Twoje biurko mówi o Tobie? (ISTNIEJĄ TRZY TYPY KOBIET)

Weź udział w naszym teście i dowiedz się czegoś więcej o swojej osobowości!

Ta słodka kruszynka to najmniejszy piesek na świecie (Milly jest naprawdę urocza)

Malutki chihuahua z Puerto Rico już niedługo zostanie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2012 14:49
Fajne :]]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2012 09:35
WAKACJE:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo