Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w Julii i innych serialach!
Co dziś w serialach?
25.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5656

Steffy przywozi Stephanie ze szpitala. Obiecuje, że nikomu nie powie o tym, co się wydarzyło. Eryk, Donna i Marcus cieszą się, bo dokumenty adopcyjne są gotowe do podpisania. Stephanie wraca do pracy, ale dziwnie się zachowuje - jest niemiła i rozkojarzona. Kiedy zostaje sama, z przerażeniem stwierdza, że źle widzi i nie jest w stanie podpisać dokumentu. Justin mówi Billowi, iż Marcus może być jego synem. Bill każe sprawdzić datę urodzenia chłopaka.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 82

Woydatt wręcza Joannie kwiaty na urodziny. Kobieta informuje go, że pod wpływem książki Gary\'ego zamierza zmienić swoje dotychczasowe życie. Tadeusz wpada we wściekłość, bo Joanna krzyżuje jego plany. Karolina jest rozczarowana po kłótni Adama z Anitą. Związek z Wysockim przeżywa kryzys. Woydatt domyśla się, że Jabłońska słyszała ostrą wymianę zdań między rodzeństwem. Widzi w tym szansę zdyskredytowania pasierba w oczach ukochanej. Adam chce przeprosić Anitę. W galerii Wysocki wpada na Tadeusza. W trakcie rozmowy ojczym obraża go i prowokuje.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2301

Rafał dowiaduje się od mechanika, że przecięty przewód hamulcowy był przyczyną wypadku. Ola podejrzewa Norberta. Po spotkaniu z Karoliną Darek otrzymuje oferowaną pracę. Podczas castingu Marta dostaje korzystny zestaw pytań. Czesia znajduje damski włos w kieszeni marynarki męża i przeprowadza śledztwo.

Julia

TVP2, 20:10, Na dobre i na złe, odc. 487

Ewa odczuwa skurcze porodowe. W tajemnicy przed mężem zapisuje hasło i dane komputera, w którym są dowody, że wplątał Hanę w aferę. Hana wychodzi z aresztu dzięki interwencji Piotra u znajomej prokurator. Do szpitala trafia Marta, zaatakowana przez psa podczas treningu kolarskiego. Dziewczynie uratowała życie inna zawodniczka, Asia, która prawidłowo założyła opaskę uciskową. Okazuje się, że matka Marty, chcąc zapewnić córce zwycięstwo w olimpiadzie, nasłała osobę z psem, który miał zaatakować Asię. Hana decyduje się na cesarskie cięcie u Ewy.

TVN, 17:55, Julia, odc. 104

Julia i Sławek otrzymują pierwsze wspólne zadanie. Dziewczyna proponuje zaangażować w projekt Maćka, który, jej zdaniem, ma świetne pomysły. Chmielewska zwierza się Sławkowi z trudności w uzyskaniu rehabilitacji dla Natalki. On przedstawia jej koncepcję kampanii. Julia ma pewne zastrzeżenia do tego pomysłu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1518

Grażyna wychodzi ze szpitala. Dociera do niej, że powinna cieszyć się każdym dniem. Odwiedza Karola w więzieniu. Dziękuje mu, że był w szpitalu i pomyślał o niej. Ewa przeżywa dramat. Następnego dnia, podczas uroczystej gali ma odebrać stypendium od prezydenta miasta, a nie ma się w co ubrać ani nie ma z kim tam iść. \"Kaśka\" umieszcza swój anons na portalu randkowym. Tworzy również wirtualne konto dla Izabeli.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

PSYCHOZABAWA: Co Twoje biurko mówi o Tobie? (ISTNIEJĄ TRZY TYPY KOBIET)

Weź udział w naszym teście i dowiedz się czegoś więcej o swojej osobowości!

Ta słodka kruszynka to najmniejszy piesek na świecie (Milly jest naprawdę urocza)

Malutki chihuahua z Puerto Rico już niedługo zostanie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

 

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2012 14:41
kogo obchodzi ze masz egzamin ? XD sorki ale to toche bez sensu .. ; p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2012 09:31
a co to za serial? nie znam:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.05.2012 08:15
mam dziś egzamin
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie