Co dziś w serialach?

Bolesne rozstania, gorące uczucia, wielkie tajemnice… Zobacz, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
24.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5655

Stephanie traci przytomność. Steffy wzywa pogotowie. Zdaniem lekarzy kobieta przeszła mikroudar. Stephanie twierdzi, że nic jej nie jest. Na prośbę Steffy zgadza się poddać badaniom.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 81

Fryderyk wyznaje Wiktorowi, że chce zostać zakonnikiem. Przerażony decyzją syna Kossowski rozmawia z ojcem Klemensem. Anita odwiedza Adama w warsztacie samochodowym i namawia brata, by pogodził się z ojczymem. Kiedy Wysocki dowiaduje się, że Woydatt wykupił jego dług, nabiera pewności, że ojczym chce mieć nad nim władzę. Karolina słyszy rozmowę rodzeństwa. Sama nie wie, co myśleć na temat Adama.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2300

Monika informuje Darka, że znalazła kogoś na jego miejsce. Kurzawski dzwoni do Karoliny z informacją, iż może podjąć u niej pracę. Niestety, okazuje się, że propozycja jest już nieaktualna. W rozmowie z Michałem Waldek wyjawia, że będzie w komisji konkursu, w którym startuje Marta. Ola i Norbert zapraszają Rafała na kolację. Podczas drogi powrotnej Rafał jest uczestnikiem wypadku drogowego.

Julia

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1517

Kacper uniemożliwia Pawłowi kontakt z Marysią. Radek próbuje dojść z siostrą do porozumienia. Patrycja chce opowiedzieć mu o swoich problemach. Annie udaje się wpłynąć na Dominikę. Dziewczyna postanawia zmienić swoje życie. Ucieka sprzed ołtarza, by dopingować Adriana podczas zawodów. Anna ma za złe Pawłowi, że coś przed nią ukrywa.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 13 (sezon 5)

Artur zachęca Natalię do wyjazdu. W trakcie kłótni dziewczyna przyznaje, że jest zazdrosna o Justynę. Igor czeka na wyniki testu DNA. Natalia umawia się z Marcinem na kawę. Mężczyzna wyznaje jej miłość. W hotelu zjawia się emerytowana aktorka, Helena, i rozpowiada, że przyjechała na wywiad. Szybko wychodzi na jaw, że kłamie. Przeglądając strony internetowe, Iwona zauważa wiadomość o zniknięciu aktorki. W hotelu wybucha pożar. Podczas gdy personel zajmuje się ewakuacją gości, Marta idzie do gabinetu Iwony. Pod wpływem dymu traci przytomność.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 13 (sezon 4)

Agnieszka załatwia formalności w urzędzie stanu cywilnego. Aniela zaprasza Lucynę na imieniny. Ona nie jest w nastroju do świętowania, gdyż dowiedziała się, że Ewa sprzedała pensjonat, jednak Anieli udaje się ją przekonać. Podczas przyjęcia ojciec Konstanty stara się nakłonić Mariusza, by był śmielszy wobec Lucyny. Diana, rozwścieczona zazdrością Patryka, postanawia spalić jego rzeczy. W drodze na ślub Agnieszki Xenia spotyka Mateusza. Próbuje go nakłonić, by nie dopuścił do zawarcia tego związku.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Sukienki Mango: Dla fanek ponadczasowej elegancji (ZGRABNE & SEXY)

Modele idealne na wielkie wyjścia.

Jak silny wiatr potrafi zniekształcić ludzką twarz? ZABAWNA FOTOGALERIA ;-)

Blow Job to odważny i niezwykle oryginalny projekt fotograficzny Tadasa Černiauskasa.

 

Julia

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 762

Kaśka prosi Sławka o pomoc w sprawie Marleny. Mówi mu o obawach dziewczyny, że w trakcie szarpaniny zabiła męża, który się nad nią znęcał. Wolski dzwoni do znajomego policjanta. Okazuje się, że wersja Marleny nie zgadza się z faktami. Patrycja i Hubert przychodzą na kolację do Blanki i Dawida. Podczas spotkania najlepiej bawią się Patrycja i Dawid. Alina prosi Ksawerego o wstawiennictwo u Waldemara. Chłopak podstępem doprowadza do spotkania rodziców. Jest szansa na to, że Rybińscy dojdą do porozumienia.

TVN, 17:55, Julia, odc. 103

Monika i Janek wracają z podróży. Tymczasem Bożena próbuje pozbyć się Darka z mieszkania córki. Janek i Monika dowiadują się, że Julia wróciła do pracy w klinice. Oboje są zaskoczeni. Julia jest zakłopotana. Okazuje się, że Janek nie miał nic wspólnego z prośbą o jej powrót do kliniki. Janek przychodzi, by porozmawiać z ukochaną.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1614

Dowiedziawszy się o próbie wybudzenia Janusza ze śpiączki, Marta nie posiada się ze szczęścia. Kamil próbuje nieco studzić radość siostry, ale ona nie chce go słuchać. Niestety, pacjent nie wybudził się. Marta jest zrozpaczona. Błaga ukochanego, żeby się obudził. Niespodziewanie Janusz otwiera oczy. Wojtek nie może uwierzyć, że Żaneta zaangażowała się w kampanię Cieślika. Jego zdaniem lepiej trzymać się z daleka od polityki.

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2012 22:57
shinybox.pl/?ref=82b64ba DARMOWE próbki kosmetyków co miesiąc!!!! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2012 13:27
Kiedy tej Włodarczykowej już nie będzie w PM?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2012 10:11
hotel 52!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2012 09:45
szpilki na giewoncie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie