Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
23.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5654

Stephanie czuje się coraz gorzej. Stara się ignorować dolegliwości i nikomu o nich nie mówi. W rozmowach z bliskimi podsumowuje swoje życie. Nagle traci przytomność. Steffy spieszy z pomocą.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 80

Mira pojawia się przed szkołą Małgosi. Dziewczynka jest w szoku, nie nawiązuje z matką kontaktu. Paweł i Hubert nie rozumieją, co spowodowało tak gwałtowną reakcję dziecka. Dziwią się, gdy Małgosia nie chce rozmawiać o matce. W obawie przed Mirą Paweł postanawia zatrudnić adwokata. Adam tłumaczy się Karolinie z kolejnej wpadki z Brygidą. Dowiedziawszy się, że Jabłońska nadal spotyka się z Adamem, Woydatt decyduje się wykupić dług pasierba. Fryderyk pomaga chorym w szpitalu. Po rozmowie z o. Klemensem podejmuje decyzję o kontynuowaniu studiów.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2299

Grażynka żali się Krystynie na matkę Martyny. Jest bezradna wobec jej żądań. Z powodu ciągłych zatargów z Darkiem Monika zastanawia się nad zmianą intendenta. Po powrocie do domu proponuje Feliksowi objęcie posady. Agnieszka otrzymuje od Marka pożegnalny list z Australii. Okazuje się, że mężczyzna znalazł nową dziewczynę. Agnieszka uświadamia sobie, iż została sama. Grażyna planuje wyjazd nowym samochodem na rodzinny piknik. Gdy w drodze powrotnej kończy się jej paliwo, wzywa Mariusza na pomoc. Ten nie może przyjechać, ale posyła kolegę.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 761

Kaśka przedstawia Marlenę pracownikom. Dziewczyna jest nieśmiała i bojaźliwa. Okazuje się, że skrywa szokującą tajemnicę. Mietek nachodzi Sabinę, wyznaje, że zrozumiał błędy, żałuje, że zostawił ją, gdy go potrzebowała. Pokazuje zdjęcia domu w Szwecji, dokąd chce zabrać ją i Kajtka. Bogumił jest przypadkowym świadkiem ich spotkania. Maria zwierza się Marcie, że zdecydowała się zakończyć znajomość z Markiem. Boi się reakcji mężczyzny, gdy ten dowie się, że ma piątkę dzieci. Za namową Walawskiej kobieta zgadza się spotkać z Markiem.

Ja to mam szczęście

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 23

Zosia podgląda w łazience Marcina, co niepokoi zarówno jego, jak i rodziców. Okazuje się, że siostra martwi się o zdrowie brata. Przyjaciel Jerzego, Tadeusz, postanawia zostać psychologiem. Trenuje na rodzinie Polaków. Joanna zauważa, że Ela coraz mniej z nią rozmawia. Próbuje wszelkich metod, by zbliżyć się do córki. Ojciec Eli, Stefan, przychodzi, by zabrać córkę do kina. Mężczyzna uderza się głową w stół i traci pamięć. Joanna angażuje się w organizację wieczoru panieńskiego dla koleżanki z pracy. Przeprowadza w domu casting na striptizera.

TVN, 17:55, Julia, odc. 102

Sławek uzyskuje aprobatę Tadeusza w sprawie nakłonienia Julii do powrotu do pracy w klinice. Tymczasem Darek wraca do Krakowa. Julia ulega namowom Sławka na powrót do kliniki. Dziewczyna jest przekonana, że chłopak działa w imieniu Janka. W międzyczasie Darek oznajmia Monice, że muszą powiedzieć otoczeniu prawdę o ich związku.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1613

Weronika i Adam jadą z dziećmi do Makar. Bożena jest szczęśliwa, że może poznać rodzinę córki. W pewnej chwili Wielgoszowa mówi, że jest coś ważnego, o czym Weronika musi wiedzieć. Okazuje się, że Bożena ma drugą córkę, Adę. Włodek zbiera podpisy dla Damiana. Klienci baru, częstowani serniczkiem Marii, chętnie podpisują listę. Igor spotyka w redakcji Sarę, która przyjechała na kilka dni do Polski.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1516

Mirka nie wróciła na noc do domu. Patrycja bagatelizuje sprawę. Anna jest zaniepokojona zachowaniem Pawła. Dominika przychodzi do szkoły Hana. Adrian jest zaskoczony, że kilka godzin przed swoim ślubem dziewczyna chce się z nim zobaczyć. Dominika mówi, że przyszła tylko po to, by życzyć mu szczęścia. Paweł organizuje ucieczkę Marysi i jej późniejszy powrót do kraju, gdy sprawa ucichnie. Anna postanawia interweniować.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Sukienki Mango: Dla fanek ponadczasowej elegancji (ZGRABNE & SEXY)

Modele idealne na wielkie wyjścia.

Jak silny wiatr potrafi zniekształcić ludzką twarz? ZABAWNA FOTOGALERIA ;-)

Blow Job to odważny i niezwykle oryginalny projekt fotograficzny Tadasa Černiauskasa.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2012 12:43
Ten Han w pierwszej Miłości to jakaś kpina... Nie mogę na niego patrzeć, najbardziej bezsensowny wątek ever, a ten kurdupel jest tak wkurzający, że szok
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2012 07:31
przepis na zycie... najlepszy serial jaki moze byc. na inne patrzec nie mozna. aktorzy super, bo ci co graja w pm to nawet aktorami nazwac nie mozna...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo