Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!
Co dziś w serialach?
21.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5652

Eryk informuje Ridge'a o decyzji w sprawie adopcji Marcusa. Ridge jest zaskoczony, ale postanawia uszanować wolę ojca. Justin chce szczerze rozmówić się z Donną i dowiedzieć się, czy Marcus jest jego synem. Katie i Bill Spencer spędzają ze sobą pierwszą noc.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 78

Adam przychodzi spóźniony do Karoliny, ale jej już nie ma. Wyszły z Olgą na pokaz mody. Jabłońska jest rozgoryczona, przestaje wierzyć Adamowi. W nocy szczerze ze sobą rozmawiają. Dziewczyna obawia się, że ukochanemu chodzi tylko o zemstę na Tadeuszu. Wysocki tłumaczy, iż walczy o sprawiedliwość. Zdenerwowany Paweł mówi ojcu, że Mira będzie chciała odzyskać córkę. Hubert zastanawia się, czy powinni wynająć prawnika. Wiktor jest w kiepskim nastroju. Kiedy wraca do domu, na stole czeka kolacja. Dzieci wychodzą, a Wiktor i Laura zostają sami.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2297

Grażyna opowiada Pawłowi o próbie kradzieży samochodu. Kiedy złodzieje zobaczyli Kubusia, porzucili auto. Darek informuje Karolinę, iż nie może przyjąć jej oferty, ponieważ ma problemy ze zwolnieniem się z Rosso. Po pogrzebie Mirona Agnieszka decyduje się poinformować Zosię o śmierci ojca. W rozmowie z Grażyną Czerska uporczywie podtrzymuje swoją propozycję. Deptuła oddaje Krystynie tłumaczenie zleconego tekstu i zwierza się, że szef przydzielił mu asystentkę.

Julia TVN

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1611

Odnalezienie matki uszczęśliwiło Weronikę, która jedzie do Makar, by spotkać się z nią. Wielgoszowa opowiada córce historię swego życia. Iza zostaje uniewinniona. Sędzia prowadzący sprawę orzekł, że nie przekroczyła granic obrony koniecznej. Brzozowska ma jednak wyrzuty sumienia spowodowane złym stanem zdrowia młodego włamywacza. Lekarz prowadzący wypisuje Martę ze szpitala. Ta nalega, by pozwolono jej czuwać przy Januszu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1514

Majka i Paweł wspólnie opiekują się Julką. Wojtek zostaje oczyszczony z zarzutów. Policja nie zebrała przeciw niemu dowodów. Na dodatek okazuje się, że podczas pobytu Wojtka w areszcie ktoś dokonał kolejnej kradzieży. Agnieszka nie może się pogodzić z pomyłką. Próbuje oskarżyć Wojtka o działalność w organizacji przestępczej. Grażyna budzi się po operacji. Jest w dobrym stanie, powraca jej apetyt. Jest zaskoczona, że Karol odwiedził ją w szpitalu. Igor nie potrafi zrozumieć motywów postępowania Wekslera.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Piękno ludzkiego oka: Zobacz zdjęcia w skali makro - bardzo szczegółowe, zaskakujące!

Fotografie wykonane przez armeńskiego artystę Surena Manvelyana pozwalają nam spojrzeć na ludzki organ wzroku z zupełnie nowej perspektywy.

Portrety GWIAZD stworzone z tłumów żywych ludzi. Wielkie BRAWA za pomysłowość!

Współczesna sztuka naprawdę potrafi zaskakiwać.

Julia TVN

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 759

Mietek nachodzi Sabinę w pracy. Prosi dziewczynę o wybaczenie, wyznaje, że nadal ją kocha. Z samego rana Kostek zaskakuje Ludmiłę, oświadcza się ukochanej. Ludka z radością się zgadza. Szczęśliwi nie mają się z kim podzielić wiadomością, bo wszyscy wokół przeżywają osobiste dramaty. Basia i Róża martwią się brakiem klientów w kawiarni.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 918

Jan wypomina Joannie, że nie było jej na wyjeździe integracyjnym. Proponuje, by razem z kolegami z pracy wpadła do niego wieczorem. Okazuje się, że tego dnia Maria zaprosiła Zduńskich na kolację. Joanna dowiaduje się, że do Gródka pojadą autobusem. Gdy Joanna dociera na spotkanie u Jana, okazuje się, że goście już poszli. Kozłowski nalega, by wypili lampkę wina. Oaza bankrutuje. Sylwia oświadcza się Jankowi. Lewicki wyjeżdża do Włoch, gdzie dostał rolę w serialu. Do przychodni w Gródku wpływa skarga na nowego pediatrę, Julię Skibę.

TVN, 17:55, Julia, odc. 100

Janek postanawia wyjechać z Moniką na kilka dni. Przed wyjazdem ogłasza pracownikom kliniki, że Julia jest niewinna. Esteban ma kłopoty zdrowotne. W tej sytuacji Julia prosi o pomoc Maćka, który zgadza się na jakiś czas zastąpić kucharza. Hanna i Tadeusz przepraszają Julię i proponują jej powrót do kliniki.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2012 13:04
Czy Brooke i Ridge są teraz ze sobą?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2012 10:07
jabadabadu !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo