Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się dziś w „Julii” i innych serialach!
Co dziś w serialach?
18.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5651

Donna zastanawia się, czy powiedzieć Justinowi, że Marcus jest jego synem. Stephanie jest niezadowolona z decyzji Eryka, który chce adoptować Marcusa. Justin przypadkiem poznaje chłopaka. Przegląda wpisy internetowe na temat życia Donny. Zaczyna podejrzewać, że jest ojcem Marcusa.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 77

Adam ukrywa się; pracuje nielegalnie w warsztacie samochodowym. Woydatt naciska Jerzego, żeby odnalazł Wysockiego. Kossowski kradnie telefon Karoliny i dowiaduje się o romansie młodych. Informuje o tym Tadeusza. Mira przychodzi pod szkołę Małgosi. Obserwuje córeczkę z ukrycia. Zachowanie córki niepokoi Nelę. Mira umawia się z Pawłem na pierwsze spotkanie od dziewięciu lat. Chciałaby widywać się z Małgosią, ale Paweł radzi jej, żeby nie zbliżała się do dziewczynki. Karolina tęskni za Adamem. Mają spotkać się wieczorem.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2296

Darek ma pretensje do żony, że bez konsultacji z nim decyduje o jego życiu. Jerzy odbiera Jasia ze szpitala. Do czasu powrotu Rafalskiego z Australii chłopiec będzie mieszkał z Jackiem. Po rozmowie z Karoliną Darek postanawia zwolnić się z Rosso, ale Monika nie wyraża zgody. Agnieszka wciąż ma dylemat, w jaki sposób przekazać Zosi informację o śmierci ojca. Ola radzi zabrać dziecko na pogrzeb Mirona. Mariusz odbiera nowy samochód dla Grażynki. Na parkingu obcy mężczyźni prowokują stłuczkę i kradną samochód, w którym znajduje się Kubuś.

Julia TVN

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 486

W jednej sali leżą ugryziony przez lisa Antek Borkowski i Piotr Masalak, napastnik polskiej reprezentacji w piłce nożnej, cierpiący na zapalenie żyły. Przerażony widokiem pompy heparynowej Antek odłącza Masalaka od aparatury. Okazuje się, że cukierki spowodowały napady lęku u pacjenta. Wiki dowiaduje się od Piotra Masalaka, że Falkowicz wyciął mu mięśniaka. Ludmiła leci na kurację do Szwajcarii. Hana i Piotr składają wizytę pacjentowi, u którego wykonali zabieg kastracji. Gdy Karol serdecznie ich przyjmuje, zaczynają coś podejrzewać.

TVN, 17:55, Julia, odc. 99

Monika sądzi, że straciła ukochanego. Jest zrozpaczona. Bożena próbuje ją uspokoić. Radzi, w jaki sposób córka może go przy sobie zatrzymać. Tymczasem Janek wyznaje rodzicom, że Julia jest niewinna. Hanna uważa, że wspólnie z Tadeuszem powinni przeprosić Chmielewską. Julia usiłuje pogodzić Kasię z Krzysztofem. Monika i Bożena realizują kolejną intrygę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1513

Grażyna przechodzi kolejną operację. Karol ją odwiedza. Okazuje się, że wizyta w szpitalu to jedynie część misternego planu, który ma mu umożliwić ucieczkę z kraju. Śmiałek jest zniecierpliwiony bezczynnością policji i postanawia sam rozprawić się ze złodziejami zwierząt w Wadlewie. Agnieszka oskarża Wojtka o kradzież, chociaż nie ma żadnych dowodów. Sprzątając mieszkanie, Marysia znajduje amatorskie nagranie wideo, zatytułowane przez Huberta "Rodzinka". Rysiek wyznaje Agnieszce, że nadal coś do niej czuje.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Piękno ludzkiego oka: Zobacz zdjęcia w skali makro - bardzo szczegółowe, zaskakujące!

Fotografie wykonane przez armeńskiego artystę Surena Manvelyana pozwalają nam spojrzeć na ludzki organ wzroku z zupełnie nowej perspektywy.

Portrety GWIAZD stworzone z tłumów żywych ludzi. Wielkie BRAWA za pomysłowość!

Współczesna sztuka naprawdę potrafi zaskakiwać.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2012 15:47
Pierwsza Miłość!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2012 22:55
Julia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2012 17:33
Pierwsza miłość :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2012 17:03
JULIA !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2012 12:11
Pierwsza Miłość! ;))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo