Co dziś w serialach?

Bolesne rozstania, gorące uczucia, wielkie tajemnice… Zobacz, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
17.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5650

Donna chce powiedzieć Marcusowi, kto jest jego ojcem, ale chłopak myśli, iż matka mówi o Eryku. Zapewnia, że bardzo chce zostać jego synem, a biologiczny ojciec go nie interesuje. Forrester senior wyjaśnia Katie, iż już dawno powinien był przyjąć Marcusa do rodziny. Justin odwiedza Donnę w firmie. Przypomina jej, że kiedy wyjechał do college`u, ona nagle rozpoczęła studia w Europie i zerwała z nim kontakt. Pyta, czy zdarzyło się wtedy coś, o czym powinien był wiedzieć.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 76

Adam i Brygida jadą do więzienia, gdzie mają widzenie z Partyzantem. Po rozmowie kobieta zostaje adwokatem skazanego. Woydatt dowiaduje się, że Gary opowiedział Karolinie same dobre rzeczy na jego temat. Małgosia pomaga Gary`emu zbierać pieniądze na elementy odblaskowe dla dzieci. Mirka obserwuje ją z ukrycia. Paweł rozmawia z Hubertem o Neli. Twierdzi, że należy odseparować córkę od niej. Hubert doradza ostrożność i dyplomatyczne postępowanie, gdyż Nela grozi wynajęciem prawnika, by uzyskać zgodę na widzenia z wnuczką.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2295

Przed uniwersytetem Krystyna spotyka Deptułę, który dziękuje jej za zlecenie tłumaczenia. Przyznaje, że jest zadowolony z nowej pracy w hotelu, choć obecnie obiekt nie cieszy się wielkim obłożeniem. Krystyna pociesza go, iż sytuacja wkrótce się zmieni, ponieważ zbliżają się rozgrywki piłkarskie. Grażyna postanawia kupić samochód i prosi Mariusza o radę. Była kochanka Darka telefonicznie przeprasza Czesię za wyrządzoną krzywdę i nalega na spotkanie. W ramach rekompensaty ma dla jej męża intratną ofertę pracy.

Magia kłamstwa

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 758

Sabina zaprasza Bogumiła na otwarcie kawiarni Basi i Róży. Hubert spotyka się z Klarą. Oferuje jej przyjaźń i pomoc finansową przy wydaniu książki Danuty. Bogdan bierze trzydzieści tysięcy złotych pożyczki na wysoki procent. Natalia postanawia utrzymać w sekrecie związek z Ksawerym. Nie chce denerwować rodziców, którzy nie mają o Rybińskim dobrego zdania.

TVP2, 20:45, Magia kłamstwa, odc. 13

W sprawę ataków terrorystycznych jest zaangażowana cała grupa Lightmana. Dwóch samobójców zdetonowało bomby. Obaj byli wyznawcami islamu, należeli do społeczności tego samego meczetu, nie byli jednak świadomi tego, co ich czeka. W drugim ataku, który ma miejsce w centrum handlowym, ginie chłopak Rii Torres. Cal nie mówi jej o tym, bo potrzebuje dziewczyny do rozszyfrowania zagadki. Torres ma o to do niego żal. Gillian informuje Lightmana, że jej małżeństwo się rozpada.

TVN, 17:55, Julia, odc. 98

Darek relacjonuje Jankowi, jak zorganizował kradzież leków w klinice. Janicki zyskuje pewność, że Julia nie miała z tym nic wspólnego. Czuje się okropnie, że podejrzewał ukochaną. Kiedy wybiera się do Julii z przeprosinami, dowiaduje się, że dziewczyna wyjechała do Lubawic. Janek podąża jej śladem. Tymczasem Kasia utwierdza się w przekonaniu, że Krzysztof ją zdradził. Jest jej bardzo przykro.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1610

Marta czuwa przy Januszu. Jest zrozpaczona. Roman martwi się o córkę. Prosi o pomoc Filipa. Marta wyznaje byłemu mężowi, że traktuje wypadek jako karę za jej zdradę. Uważa, że zasłużyła na śmierć. Damian uruchamia własną kampanią wyborczą. Ziębowie oferują zięciowi pomoc w zbieraniu podpisów. Igor czeka na Gajnego przed budynkiem urzędu miasta. Ma dla niego szokujące wieści.

Magia kłamstwa

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1512

Aneta ukrywa przed Markiem, że jej syn wrócił do Wrocławia i jest z nią w stałym kontakcie. Stefani wprowadza radykalne zmiany w szkole Hana. Mirka i Patrycja idą razem na imprezę. Poznają dwóch mężczyzn, Natana i Bola, którzy wywierają na nich pozytywne wrażenie. Paweł zdobywa fałszywe paszporty, by umożliwić Marysi ucieczkę z kraju.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 12 (sezon 5)

Igor dowiaduje się od lekarzy, że Marzena jest w ciężkim stanie. Iwona jest wzburzona - dowiedziała się od Prusa, że jej mąż ma inną kobietę. Żąda od Andrzeja wyjaśnień. Lipska próbuje przekonać Kubę, by nie odchodził z pracy. Tymczasem w hotelu jest prowadzony kurs kulinarny dla kawalerów. Biorą w nim udział Marek, Adrian i Jurek, których żony pracują za granicą. Mężczyźni chcą poprawić swoje umiejętności kulinarne, Adrian ponadto liczy na przygodny seks. Kuba sprowadza dla niego prostytutkę. Natalia dziękuje Marcinowi za wsparcie.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 12 (sezon 4)

Patryk pyta kolegów, jak zatrzymać przy sobie kobietę. Niezadowolony z ich rad, zwraca się do Lucyny. Wieczór panieński Anety obfituje w wiele atrakcji, podczas gdy wieczór kawalerski jej narzeczonego przebiega w posępnej atmosferze. Bartek prosi Mateusza, by przekazał Ewie list. Mateusz i Agnieszka są umówieni na spotkanie. Dziewczyna spóźnia się. Rozdrażniona sytuacją, złości się na Pawła. Ten niespodziewanie prosi ją o rękę. Xenia odwiedza Bartka, by powiedzieć mu coś ważnego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Portrety GWIAZD stworzone z tłumów żywych ludzi. Wielkie BRAWA za pomysłowość!

Współczesna sztuka naprawdę potrafi zaskakiwać.

Koczkodany i grubaski - tak sprzedawcy w sklepach z ciuchami przezywają XXL-ki!

Kąśliwe uwagi na temat sylwetki skutecznie zniechęcają kobiety do kupowania.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 18:04
a mozecie mi powiedziec na jakim kanale leci ta magia kłamstw ? ;P bo piszecie ze fajny to bym sobie tez zobaczyla ;P
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 11:40
magia kłamstwa ♥
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 11:34
magia kłamstwa świetny serial. Co tydzień oglądam ;D lubię tego typu seriale z zagadkami. Tak jak CSI, Kości itp.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2012 09:35
ogląda ktoś magię kłamstwa?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo