Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
16.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5649

Eryk mówi Marcusowi, że bardzo go lubi i ceni, więc postanowił go adoptować. Donna wyznaje Katie, iż to Justin Barber jest ojcem Marcusa, ale o tym nie wie. Nie powiedziała mu o ciąży, gdyż nie chciała niszczyć jego kariery, a później oddała syna do adopcji. Katie uważa, że Donna powinna powiedzieć Marcusowi prawdę. Owen wraca do domu. Trudno pogodzić mu się z tym, czego dowiedział się o Jackie.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 75

Paweł niepokoi się o córkę. Widzi, że obecna sytuacja fatalnie na nią wpływa. Nela pojawia się w kawiarni Huberta. Chce rozmawiać o prawach do widywania się z wnuczką. Zdenerwowany Dworzak słabnie. Widząc to, Nela ma wyrzuty sumienia. Pomaga Hubertowi dojść do siebie, obsługuje klientów. Motocyklista Gary, dawny kolega Wodatta, przyjeżdża do galerii. Przygotowuje akcję, w czasie której chce promować album z podróży motocyklowych oraz zbierać pieniądze na elementy odblaskowe dla dzieci. W zamian za pomoc Tadeusza Gary chwali go przy Karolinie.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2294

Agnieszka zastanawia się, w jaki sposób przekazać córce wiadomość o śmierci ojca. Maciek zwierza się Grażynce, że po ślubie nie chciałby mieszkać wspólnie z matką Martyny. Joanna zaczepia na ulicy Mariusza i prosi go o umożliwienie jej spotkania z Kubusiem. Tłumaczy, iż planuje wyjazd i przez dłuższy czas nie będzie mogła zobaczyć dziecka. Jacek przeprasza teściów za zachowanie i informuje, że kłopoty finansowe wkrótce się skończą, ponieważ sprzedaje dom.

Marta Żmuda Trzebiatowska

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 757

Waldemar jest pewny, że Alina zaprosiła Asima do Polski, by go upokorzyć. 7iO6FKj1Q97 Jest pewny, że kobieta już do niego nie wróci. Tymczasem wieść o przyjeździe jej młodego kochanka szybko roznosi się po Zakrzewiu. Oksana dowiaduje się, że jej matka jest chora. Chce jechać na Ukrainę razem z Saszką, by się z nią zobaczyć. Maria spotyka się z Markiem, by mu zapłacić za usługę. Mężczyzna nie chce jednak przyjąć pieniędzy. Prosi, by poszła z nim na wesele kolegi.

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 21

W domu Polaków pojawia się sympatia Marcina. Joanna jest wściekła, że dziewczyna u nich mieszka, próbuje ją wypłoszyć. Koleżanka z Anglii ma przyjechać do Eli. Jerzy chce serdecznie i wystawnie przywitać gościa. Joanna obawia się, że jest w ciąży. Jerzy wpada w panikę. Joanna bierze w pracy wolny dzień, aby załatwić zaległe sprawy. Cały dzień czeka na połączenie telefoniczne. Zosia uważa, że dostaje za niskie kieszonkowe. Dorabia żebraniem przed blokiem. Przyjaciółka Joanny, Iwona, ma nową pracę. Została sprzedawczynią zabawek erotycznych.

TVN, 17:55, Julia, odc. 97

Przypadkowo Julia jest świadkiem rozmowy Janka z Maćkiem. Jest przekonana, że Janek nadal podejrzewa ją o kradzież leków. Dziewczyna chce wyjechać na stałe do Lubawic. Darek ukrywa się. Monika odwiedza go w miejscu schronienia i próbuje namówić do nowego planu. Kasia, wracając do domu, zastaje Krzysztofa z Mileną w dwuznacznej sytuacji.

Marta Żmuda Trzebiatowska

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1609

Bożena mówi Weronice, że jest jej matką. Jako dowód pokazuje listy od rodziców adopcyjnych Roztockiej. Tej trudno zaakceptować fakt, że odnalazła matkę biologiczną. Igor angażuje się w sprawę afery korupcyjnej związanej z przetargiem na budowę wielkiej hali sportowej. W sprawę zamieszany jest Marian Gajny, jeden z działaczy sportowych. Wojtek spotyka się z Żanetą. Ku jego zaskoczeniu atmosfera jest miła.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1511

Paweł zastanawia się, czy powinien pomóc Marysi w ucieczce z kraju. Chce ochronić ją i dziecko przed atakiem Schmidta, ale jednocześnie obawia się utraty kontaktu z córką. Radek przeszukuje rzeczy Patrycji. Wśród nich znajduje markowe ubrania. Zaczyna wierzyć Mikserowi, który twierdzi, że Patrycja jest "galerianką". Anna wpada na pomysł, jak rozwiązać problemy finansowe Hana. Zdobywa inwestora, który może sfinansować szkołę. Aneta prosi Andrzeja, by pomógł jej w sprawie Rajmunda.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Menu dla BOGACZY: Oto najdroższe dania świata! (Czy smakują, aż tak dobrze?)

Na te posiłki stać tylko zamożnych. Sprawdź, ile kosztują.

Street art w nowoczesnym wydaniu: Joe Mangrum maluje, używając piasku! (SUPER)

To prawdziwy uliczny magik. My jesteśmy pod wrażeniem!

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2012 16:05
Zle dobrali aktorów w "Juli",ona nie pasuje do Janka,wygląda jak jego corka... wygląda bardzo dziecinnie, on natomiast za poważnie, rola Marty Ż-T.(Moniki)super!!!dobra aktorka super gra
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2012 14:14
Julia też fajna ale czasami ten serial jest nudny ... Julia mogłaby się z Mackiem ożenić a nie Jankiem . Julia i Janek nie pasują do siebie !
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2012 14:11
Pierwsza miłość ... najlepszy serial
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2012 13:37
Julia .!! Boskooo ; D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2012 08:51
PRZEPIS NA ZYCIE... najlepszy serial wszechczasow!!!!!!!! a Borys Szyc po prostu najlepszy aktor. mozna sie przy tym serialu posmiac, a nie jak te inne PM ze niedobrze sie robi na tych ludzi co tam graja, bo aktorami ich na pewno nazwac nie mozna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo