Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
15.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5648

Owen jest wstrząśnięty wiadomością, że w młodości Jackie brała pieniądze od zaprzyjaźnionych mężczyzn. Wyjaśnienia kobiety nie robią na nim wrażenia. Stwierdza, że potrzebuje czasu i wychodzi. Nick stara się pocieszyć zrozpaczoną Jackie. Steffy rozmawia z Thomasem. Tłumaczy mu, że związek Owena i Jackie jest wyjątkowy. Bill spotkał się z Justinem Barberem, pracownikiem z Nowego Jorku. Mówi mu o sobie i Katie.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 74

Adam osłabia czujność Tadeusza, który sądzi, że pasierb wyjechał. W tym czasie Wysocki wraz z Kacprem szukają jakiegoś sposobu na wybrnięcie z patowej sytuacji. Partyzant przychodzi z pomocą. Dzięki niemu Adam poznaje Brygidę, kobietę, która była blisko sprawy przekrętu Woydatta. Wiktor próbuje ratować rozpadający się związek z Laurą. Pragnie też konfrontacji z jej byłym kochankiem. Trafia na ślad, który zaprowadza go do Przemysława Kuci. Spotykają się. Okazuje się, że Laura okłamała Wiktora i to nie Przemek był jej kochankiem.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2293

Grażynka mówi Pawłowi o biznesowym planie matki Martyny, która za odpowiednią kwotę zadeklarowała sprawować opiekę nad przyszłym małżeństwem. Lubicz jest oburzony propozycją kobiety i prosi, żeby Grażynka w żadnym wypadku nie godziła się na stawiane warunki. Feliks nadal jest nieufny w stosunku do Halszki. Uważa, że systematycznie podtruwa jego i Monikę. Agnieszka otrzymuje wiadomość od kapelana więziennego, że Miron zginął w wypadku samochodowym.

Beatka Przepis na życie

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 756

Pracownica firmy sprzątającej Marii zalewa biurowy komputer. Przerażona wzywa szefową. Informatyk Marek ratuje Pyrkę z opresji. To mężczyzna, który pomógł Pyrce po spotkaniu z Borysem. Magda ma w pracy nieprzyjemności z powodu Irka, który opowiedział ojcu, jak został potraktowany przez siostry Zwoleńskie. Julia przyjeżdża do Warszawy. Razem z Magdą, Natalią i Justyną spędzają wieczór. Zwoleńska dowiaduje się o problemach w małżeństwie Justyny i Norberta. Po obiedzie u Rybińskich Ksawery wychodzi, by dać rodzicom szansę na porozumienie.

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 917

Marcin zamierza wyprowadzić się od Chodakowskich do mieszkania opłaconego przez Weronikę. Tomek i Agnieszka próbują odnaleźć Przemka. Mężczyzna nachodzi Olszewską, grozi jej. Joanna dostaje od Jana wysoką premię i flakonik perfum jako podziękowanie za szybkie zamknięcie pierwszego etapu prac. Kozłowski zaprasza ją też na wyjazd integracyjny. Przed wizytą komornika Paweł z szefem robią porządki w Oazie. Paweł chciałby pomóc Jankowi w trudnej sytuacji. Bez wiedzy żony postanawia sprzedać samochód, by pożyczyć pieniądze przyjacielowi.

TVN, 17:55, Julia, odc. 96

Maciek i Janek odkrywają tajemnicę Moniki. Żądają wyjaśnień. Następnie Maciek przekazuje Julii uzyskane informacje. Janek jest osłupiały. Nie potrafi zaakceptować faktów. Postanawia na kilka dni przeprowadzić się do rodziców i przemyśleć sytuację. Tymczasem Julia czeka z nadzieją, że Janek przyjdzie ją przeprosić.

Beatka Przepis na życie

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1608

Weronika waha się, czy odwiedzić Bożenę, która twierdzi, że jest z nią spokrewniona. Ostatecznie decyduje się na spotkanie. Podczas rozmowy Bożena pokazuje jej zdjęcie niemowlęcia. Weronika rozpoznaje siebie. W trakcie sesji Agnieszka czyta terapeucie własny dziennik. Kiertyczak uświadamia jej, że nie ma w nim słowa o uczuciach. Pyta o relacje z narzeczonym.

TVN, 21:30, Przepis na życie, odc. 11

Anka zwierza się Poli, że Jerzy nie popiera żadnej z jej inicjatyw. Jerzy otrzymuje zgodę na realizację własnego programu. Anka zostaje przyjęta na prestiżowy kurs kulinarny. Jest szczęśliwa. Stanisław udostępnia Wandzie kontakt z właścicielem lokalu restauracyjnego, o który prosiła. Przyjaciele decydują, że Irena przekaże Ance dobrą nowinę. Okazuje się, że mistrz kuchni Duchamp jest byłym mężem Elki. Andrzej nalega, by Beata została jego żoną. Anka rozpoczyna pracę w Kardamonie. Elka namawia Marcela, by zwolnił Ankę i Jerzego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1510

Mikser przypadkowo spotyka Patrycję w centrum handlowym. Dziewczyna szuka sponsora. Mikser jest zawiedziony i zaniepokojony. Wiktoria nie zamierza wybaczyć Ryśkowi ostatniej zniewagi. Podczas gdy mężczyzna boryka się z problemami sercowymi, złodzieje okradają kolejne gospodarstwa w Wadlewie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Menu dla BOGACZY: Oto najdroższe dania świata! (Czy smakują, aż tak dobrze?)

Na te posiłki stać tylko zamożnych. Sprawdź, ile kosztują.

Street art w nowoczesnym wydaniu: Joe Mangrum maluje, używając piasku! (SUPER)

To prawdziwy uliczny magik. My jesteśmy pod wrażeniem!

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2012 09:18
o kurde, Miron zginie....szkoda, myslalam,ze wroci do Agnieszki :
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo