Co dziś w serialach?

Miłosne intrygi, trudne rozstania... Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
14.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5647

Owen rozmawia ze Steffy. Zachwyca się klasą i niewinnością Jackie. Steffy zazdrości jej tego, że ktoś tak bardzo ją kocha. Whip rozmawia z Jackie. Kobieta postanawia wyznać mężowi prawdę o przeszłości. Informuje Nicka o swoich zamiarach. Ten obawia się, że Owen źle przyjmie prawdę.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 73

Woydatt przyjeżdża do galerii na motorze. Chce zaimponować Karolinie. Odstawiając pojazd na zaplecze, Paweł spotyka Różę. Jerzy widzi ich razem; jest wściekły, że Dworzak znów kreci się przy jego żonie. Deprecjonuje Pawła w oczach Róży, upokarza go i grozi zwolnieniem. Rywal nie pozostaje dłużny - mówi Kossowskiemu, że jeśli nie da mu spokoju, Woydatt dowie się o jego igraszkach z Anitą. Przestraszony Jerzy musi ustąpić. Adam próbuje dowiedzieć się, kto stoi za najściem na jego mieszkanie. Wkrótce domyśla się, iż to Woydatt chce go nastraszyć.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2292

Feliks obawia się wspólnego mieszkania z Halszką. Monika stara się go uspokoić i przekonuje, iż nie mają innego wyjścia. W sądzie rodzinnym odbywa się rozprawa o ustalenie miejsca pobytu Kubusia. Grażynka jako świadek odpowiada na tendencyjne pytania, które sugerują, że jest w bliskich relacjach z Mariuszem. Ostatecznie opieka nad dzieckiem zostaje przydzielona ojcu. Czerska odwiedza Grażynę i przedstawia jej listę wydatków związanych ze ślubem ich dzieci. Ponadto kobieta oczekuje od niej stałej pensji z tytułu sprawowania opieki nad młodymi.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 755

Hubert buntuje się przeciwko strategii promocyjnej obranej przez firmę płytową, boi się sprzedawania swojej prywatności. Rick i Patrycja nie pozostawiają złudzeń - jeśli się na to nie zgodzi, płyta nie odniesie sukcesu. Patrycja jest wściekła, gdy dowiaduje się, że Hubert pomaga Klarze w wydaniu książki Danuty. Jej humor się poprawia, gdy odwiedza ich Dawid. Widać, że chłopak nie jest jej obojętny. Julia sama przyjeżdża do Polski. Marczakowie martwią się, że między małżonkami coś się popsuło. Jaworski adoruje Różę. Zdzisio jest zazdrosny.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 916

Barbara zaprasza Andrzeja na wieś. Marta spotyka się z Wiktorem, który przyleciał do Polski. Gdy wieczorem wraca do domu, spotyka Budzyńskiego. Andrzej wręcza żonie wizytówkę lekarza. Prosi, by skontaktowała się z nim w sprawie Ani. Kasia znajduje notes Uli z cytatami z Biblii oraz z zanotowanymi kwotami przekazanymi Wioli. W porozumieniu z Kasią i Markiem Natalka wysyła do Wioli SMS z prośbą o spotkanie. Marek czeka w umówionym miejscu. Mirka dowiaduje się, że Igor miał wypadek.

TVN, 17:55, Julia, odc. 95

Darek usiłuje przekonać Monikę, by została jego życiową partnerką. Maciek wraz z przyjaciółmi oglądają nagranie z kamery monitorującej wejście do banku. Odkrywają szokującą prawdę o zniknięciu pieniędzy z jego konta. Tymczasem Janek wpada na trop włamywacza, który dokonał kradzieży w klinice. Bracia Janiccy spotykają się w warsztacie, w którym pracuje Darek.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1607

Janusz jest w śpiączce. Marta czuwa przy nim. Jest zdruzgotana. Sylwia przychodzi do szpitala. Zarzuca Konarskiej, że z jej winy Janusz jest w ciężkim stanie. Żaneta idzie rozmówić się z Zielakiem. Jest wściekła. Powodem jest szyld z napisem \"Pod Żanetą\" jego autorstwa. Rozpoczyna się pierwsza rozprawa, w której Iza jest oskarżoną. Przed sądem Brzozowska dostrzega chłopca, którego zraniła podczas włamania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1509

Karol jest zmartwiony stanem zdrowia Grażyny. Sabina przestała wierzyć, że jej matka wyzdrowieje. Karol kontaktuje się z adwokatem, Igorem, aby pomógł mu uzyskać przepustkę z więzienia z powodu operacji żony. Rodzina i przyjaciele Huberta uczestniczą w uroczystościach pogrzebowych. Przychodzi także Anna, przekonana przez Pawła. Rysiek ma wyrzuty sumienia, że okłamał Wiktorię w sprawie Agnieszki. Zaczyna rozumieć, że wciąż coś czuje do byłej dziewczyny.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

TEST: Na ile % znajdziesz tego lata miłość swojego życia?

Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań i wszystko stanie się jasne!

KOTURNY na lato 2012 - multikolorowe, ultra wysokie, superkobiece! 20 PROPOZYCJI ♥

Zyskujesz 10 cm wzrostu, nie tracisz komfortu!

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2012 17:20
Janusz nie przeżyje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2012 12:50
a czytałam, że Hubert z pierwszej miłości żyje tylko ukrywa się, bo współpracuje z policją, a jak do niego strzelali to miał kamizelkę kuloodporną ;)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2012 10:47
ciekawe czy Janusz przeżyje...
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2012 09:20
monisia pisia
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo