Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
11.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5646

Ridge i Brooke proszą Felicję, Thorne'a, Steffy, Thomasa i Ricka o spotkanie. Oznajmiają im, iż znów są razem i chcą rozpocząć nowy etap w dziejach Domu Mody Forrester. Proszą także, by Thorne i Felicja wrócili do firmy. Ridge chce zakończyć spór z Rickiem. Zrozumiał, iż Phoebe zginęła na skutek nieszczęśliwego wypadku. Whip przypadkiem znajduje w Internecie informacje o tym, że kiedyś Stephanie wyjawiła, iż w młodości Jackie źle się prowadziła.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 72

Karolina opowiada Oldze o kolacji z Woydattem i o tym, że Tadeusz czyni jej awanse. Ten przeżywa niefortunną kolację - zaszywa się w domu, reperuje dawno nieużywany motocykl. Wspominają też z Joanną stare czasy. Tadeusza dopada kryzys wieku średniego. Apelacja Partyzanta zostaje odrzucona. Będzie musiał odsiedzieć cały wyrok. Niejasna staje się rola, jaką odegrał Woydatt w interesach Partyzanta z mężem Joanny, Jędrzejem. Agnieszka odsłania przed Karoliną szczegóły pobytu Adama w USA. Jabłońska jest zaskoczona.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2291

Monika rozmawia z Feliksem na temat postawy Halszki. Obawia się, że kobieta może jeszcze wycofać się ze współpracy. Norbert bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Oli, która otwiera świetlicę środowiskową. Dziewczyna ma wrażenie, że Norbert także jest na otwarciu. Wróciwszy z posiedzenia w El-Medzie, Paweł informuje Grażynę, iż została jednym z członków zarządu. Wieczorem Halszka z dzieckiem zjawiają się w Rosso. Kobieta twierdzi, że potrzebuje ochrony. Monika zabiera ją do domu.

Pierwsza miłość

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 485

Latoszek czuwa przy łóżku Leny. Robi wszystko, żeby się obudziła. Zosia przyjeżdża z Berlina, przygotowuje dla Leny koloroterapię. Hana ma wyrzuty sumienia, że namawiała Lenę na urodzenie dziecka. Nina i Wiki obmyślają, jak wyciągnąć Ludmiłę z kliniki Falkowicza bez mówienia jej prawdy. Krzyś chce, żeby Sambor i Nina pogodzili się. Pacjent nie zgadza się na operację, która uratuje mu życie. Gdy traci przytomność, Sambor postanawia przeprowadzić zabieg. Przemek wypytuje ordynatora o przypadek Ludmiły.

TVN, 17:55, Julia, odc. 94

Julia jest przekonana, że Janek kazał ją śledzić, bo wierzy w jej winę i szuka dowodów. Maciek natomiast pojawia się w klinice i robi wyrzuty Jankowi. W międzyczasie Tadeusz przedstawia żonie Sławka – kandydata na szefa działu marketingu. Hanna jest zła na męża, że wtrąca się w sprawy kliniki. Janek zwalnia detektywa. Niedługo potem Julia przychodzi z nim porozmawiać…

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1508

Grażyna przekazuje córce wieści na temat przerzutów, które wykryto w drugiej piersi. Sabina boi się, że operacja może się nie udać. Postanawia poinformować ojca o problemach. Paweł chce pomóc Adrianowi. Postanawia wziąć udział w nielegalnych walkach. Izabela przedstawia Grażynę znajomej, która kiedyś walczyła z rakiem. Rysiek i jego była dziewczyna, Agnieszka, prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży zwierząt. Wiktoria jest zazdrosna.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

TEST: Na ile % znajdziesz tego lata miłość swojego życia?

Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań i wszystko stanie się jasne!

KOTURNY na lato 2012 - multikolorowe, ultra wysokie, superkobiece! 20 PROPOZYCJI ♥

Zyskujesz 10 cm wzrostu, nie tracisz komfortu!

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2012 15:28
co racja to racja ,śmiesznie się tam zrobiło ; dd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2012 13:00
PM to bajka, śmieszne są te wątki, nierealne. Postacie są wręcz karykaturalne. Śmiech na sali.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2012 09:54
moze mi ktos wytlumaczyc co dzieje sie z glowa scenarzysty Pierwszej Milosci?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2012 09:40
ci kolesie ze zdjęcia są najlepsi :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo