Co dziś w serialach?

Już dziś dojdzie w Na Wspólnej do tragicznego wypadku!
Co dziś w serialach?
09.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5644

Ridge wraz z Brooke wracają do domu. Taylor i Stephanie dowiadują się o tym od Donny i Katie. Dla obu ta informacja jest dotkliwym ciosem. Owen prosi Jackie, żeby zwolniła Whipa z pracy.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 70

Wiktor bierze urlop, by odebrać Laurę ze szpitala. Kiedy małżonkowie zostają sami, Kossowska wyznaje mężowi, że dziecko, które straciła, nie było jego. Atmosfera staje się napięta. Wiktor wychodzi do pubu. Tam znajduje go Fryderyk, pełen wyrzutów sumienia, że to przez niego matka poroniła. Wiktor uspokaja syna. Karolina przeprasza Anitę, że z jej winy nie pojechali razem do Włoch. Anita jest zaskoczona, gdyż nie miała pojęcia o wyjeździe. Obie uświadamiają sobie, że Woydatt planował pobyt w Rzymie sam na sam z Karoliną.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2289

Idąc do szkoły, Bożenka skręca nogę. Spóźnia się na egzamin i nie zostaje wpuszczona na salę. Bogdan przychodzi do Rosso z sensacyjnymi informacjami dotyczącymi Halszki. Jacek otrzymuje korzystną ofertę sprzedaży domu. Agata odwozi Jaśka do szpitala. Monika odwiedza Halszkę i pokazuje zdjęcia kompromitujące jej męża.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 753

Magda nie ukrywa, że nie akceptuje związku Natalii i Ksawerego. Mówi siostrze, jaki był powód rozejścia się Kaśki i Rybińskiego. Michał jest załamany rozpadem małżeństwa. Majewski ogłasza, że sytuacja finansowa wydawnictwa jest bardzo zła. Chce wprowadzić radykalne zmiany, które odbiją się na jakości wydawanych pism. Piotr i Iga stają po jego stronie. Waldemar prosi Ksawerego o wstawiennictwo u Aliny. Chłopak próbuje się dowiedzieć, czy matka spotyka się z Asimem. Ludmiła mdleje. Kostek otacza dziewczynę troskliwą opieką.

Ja to mam szczęście

TVP2, 20:45, Ja to mam szczęście!, odc. 19

Joanna i Jerzy kłócą się o podział obowiązków domowych. Jerzy wpada na pomysł zatrudnienia pomocy domowej. Joanna zgadza się zająć dzieckiem sąsiadki. Niemowlaka trudno uspokoić. Jerzy zastaje w domu komornika. Rodzina postanawia ratować dobytek. Joanna uczy się do egzaminu. Przeszkadzają jej w tym sąsiedzi, którzy urządzają głośną imprezę. Jerzy idzie ich uciszyć. Przyjaciel Jerzego, Tadeusz, znalazł pracę - testuje leki. Ponieważ w kontrakcie zawarto klauzulę, że musi być pod stałą opieką, postanawia przeprowadzić się do Polaków.

TVN, 17:55, Julia, odc. 92

Tadeusz prosi Hannę żeby wróciła do domu. Krzysztof dostał zaproszenie na firmowy bankiet, ale nie chce na niego iść bez Kasi. Kelnerka Milena próbuje wykorzystać tę sytuację. Tymczasem Julia wpada roztrzęsiona do Fado. Dziewczyna ma wrażenie, że ktoś ją śledzi…

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1605

Janusz i Marta wyjeżdżają nad morze, by spędzić romantyczne chwile we dwoje. Tuż za Warszawą dochodzi do tragicznego wypadku. Marek dowiaduje się, że Krauss chce przejąć udziały córki w firmie. Jest przygnębiony i pełen obaw. Widząc to, Zimińska postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Dominik odwiedza Renatę, by ją przeprosić. Dziedzic nieoczekiwanie przychodzi do domu. Jest wściekły, widząc chłopaka z Renatą.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1506

Mikser źle się czuje po imprezie z kolegami. Ola i Grzegorz udają się na egzamin na prawo jazdy. Zrządzeniem losu trafiają na tego samego egzaminatora. Grażyna przeprasza Błażeja za swoje zachowanie, kiedy go odtrąciła i źle potraktowała. Adrian bierze udział w pierwszej nielegalnej walce. Udaje mu się zwyciężyć i w ten sposób zdobyć pieniądze, które pomogą Hanowi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

River Island na wysokości: Szałowe szpilki, stabilne słupki (lovin`it!)

Sprawią, że będziesz gwiazdą każdego wieczoru.

ZĘBY GWIAZD: Przed i po wizycie u dentysty (Licówki totalnie odmieniły ich twarze!)

Piękny, śnieżnobiały uśmiech celebrytów to efekt żmudnej pracy ekspertów medycyny estetycznej.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2012 10:46
Dzis Janusz umrze!!!! Ciekawe czy Marta w takim razie będzie chciała wrócić do Filipa...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2012 06:39
PM nudy....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo