Co dziś w serialach?

Sprawdź, co nowego wydarzy się w życiu serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
08.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5643

Ridge chce odzyskać Brooke. Na plaży, w miejscu, gdzie brali ślub, rysuje ogromne serce, które Brooke widzi z samolotu. Ten gest przekonuje kobietę, że Ridge ją kocha. Wbrew wcześniejszym intencjom Jackie postanawia zostać z Owenem, który wybaczył jej błąd.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 69

Adam budzi się w łóżku Karoliny. Woydatt zaniepokojony tym, że Jabłońska nie pojawiła się na lotnisku i nie odbiera telefonów, jedzie do niej. Karolina jest zaskoczona, zaczyna się tłumaczyć. Kiedy Tadeusz wchodzi do mieszkania, okazuje się, że Adama już nie ma. Wiktor zawozi Laurę do szpitala. Niestety, kobieta traci dziecko. Kossowski niepokoi się o zdrowie żony, ale męczy go również inna sprawa - z informacji lekarza o wieku płodu jasno wynika, że on nie mógł być ojcem dziecka. Małgosia mówi Hubertowi, że często widuje mamę w pobliżu szkoły.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2288

Agnieszka przyznaje się ojcu, że Karol będzie miał dziecko z inną kobietą, dlatego wspólnie podjęli decyzję, że nie będą kontynuować znajomości. Bożenka i Miłosz spotykają się w kawiarni. Jest tam również Paulina, która kokietuje chłopaka. Jerzy martwi się, że Kamila nie wróciła do domu, a kolejnego dnia zdaje egzamin. Po konsultacjach z doktorem Słowikiem Jasiek dowiaduje się, że czekają go dializy. Grażyna rozmyśla nad sytuacją Maćka i Martyny. Jest pełna obaw co do intencji matki dziewczyny.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 752

Nejman ma wyrzuty sumienia z powodu wypadku, w którym zginęła Danuta. Klara obwinia go o śmierć matki, nie chce się z nim widzieć. Ilona proponuje Klarze, by zamieszkała z nią i jej mężem, ale dziewczyna odmawia. Patrycja jest niezadowolona, że Hubert spędza coraz więcej czasu z Klarą. Dawid słyszy kłótnię zakochanych. Robert odkrywa, że Piotr zmniejszył fundusze na promocję jego pisma. Jest pewny, że Walawski się mści. Hurtownik żąda od Bogdana pieniędzy za zamówiony towar. Tymczasem klient wycofuje się ze złożonego zamówienia.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 915

Kasia nie jest pewna swoich uczuć do Roberta. Kariera dziennikarska jest dla niej priorytetem. Irek chce rozprawić się z Igorem, by gangster nie nękał Mirki i Jankowskiego. Prosi kolegę o pomoc. Podleśny jest przerażony, gdy mężczyzna informuje go, że już nikt nie będzie miał problemów z Igorem. Krzysztof wyznaje Mirce, że jest dla niego kimś wyjątkowym. Piotr i Kuba muszą wyprowadzić się z mieszkania Szymona. Monika proponuje Zduńskiemu, by zamieszkał u niej. Pod nieobecność męża Kinga pakuje jego rzeczy. Zostawia kartkę, żeby wracał do domu.

TVN, 17:55, Julia, odc. 91

Julia po telefonie Anity ma nadzieję, że niedługo zdobędzie pracę i będzie mogła spłacić dług Monice. W Fado trwa narada. Julia zebrała wszystkich i rozdziela zadania. Dziewczyna organizuje prace podczas nieobecności Kasi, która wyjechała do SPA. Janek spotyka się z kolejną kandydatką do działu marketingu. Dziewczyna jest bardzo podobna do Julii, jednak nie zostaje zatrudniona.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1604

Weronika otrzymuje korespondencję od Bożeny Wielgosz. Autorka listu twierdzi, że są spokrewnione. Zaintrygowana Roztocka wypytuje siostrę. Okazuje się, że ich rodzice dostawali listy od kogoś z miejscowości Makary. Ola informuje rodziców, że wyjeżdża na Mazury. Chce uczcić zdane egzaminy na studia prawnicze. Danka i Marek są zaniepokojeni, ponieważ córka nie zna uczestników tej wyprawy. Dominik kradnie Renacie klucze do jej mieszkania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1505

Daga jest zła na Mikołaja za jego nieodpowiedzialną reakcję na wieść, że zostanie ojcem. Za namową Wojtka Rysiek wybiera się do Wrocławia, by kupić pierścionek zaręczynowy, który na dowód miłości zamierza podarować Wiktorii. Han ma problemy finansowe. Adrian postanawia zdobyć pieniądze, biorąc udział w nielegalnych walkach. Spotyka się z Brockim, który obraca się w kręgach podziemia sportowego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

River Island na wysokości: Szałowe szpilki, stabilne słupki (lovin`it!)

Sprawią, że będziesz gwiazdą każdego wieczoru.

ZĘBY GWIAZD: Przed i po wizycie u dentysty (Licówki totalnie odmieniły ich twarze!)

Piękny, śnieżnobiały uśmiech celebrytów to efekt żmudnej pracy ekspertów medycyny estetycznej.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo