Co dziś w serialach?

Miłosne intrygi, trudne rozstania... Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
07.05.2012

TVP1, 10:55, Moda na sukces, odc. 5642

Jackie dochodzi do wniosku, że Owen powinien znaleźć sobie młodszą kobietę. Postanawia z nim zerwać. Brooke i Katie siedzą w samolocie do Paryża. Thorne przekonuje Ridge\'a, że nie powinien dopuścić do wyjazdu Brooke. Ridge wpada na oryginalny pomysł.

TVP1, 17:25, Galeria, odc. 68

Karolina pakuje swoje rzeczy na wylot do Włoch z Woydattem. 7iO6FKj1Q97 Odwiedza ją Adam, który informuje ją o swoim wyjeździe. Para robi sobie pożegnalną kolację i spędza razem noc. Nad ranem Jabłońska nie chce się rozstawać i zapomina o wyprawie na Półwysep Apeniński. Zaniepokojony Tadeusz odwołuje lot i jedzie do jej domu, aby dowiedzieć się, co się stało. Laura zwierza się Róży, że ojcem jej dziecka jest Woydatt. Po naradzie z przyjaciółką postanawia wyznać prawdę mężowi. Po jego powrocie do domu zaczyna się jednak źle czuć. Wiktor zabiera ją do szpitala.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2287

Bożenka zdaje pierwszy egzamin maturalny z języka polskiego. Miłosz czeka na nią przed salą egzaminacyjną. Po wyjściu Paula rzuca się chłopakowi na szyję, co wywołuje zazdrość Bożenki. Maciek spędza dzień u Martyny pod opieką jej matki. Kiedy wieczorem Grażynka po niego przyjeżdża, odmawia powrotu do domu. Agnieszka poznaje byłą narzeczoną Karola. Okazuje się, że dziewczyna jest z nim w ciąży.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 751

Maria i Teresa otaczają opieką pogrążoną w rozpaczy po śmierci matki Klarę. Także Hubert, mimo nagrań teledysku do pierwszego singla, ku niezadowoleniu Patrycji wspiera byłą dziewczynę. Irek ma pretensje do Magdy, że nie powstrzymała go przed oświadczynami. Ksawery przywozi Natalię do Warszawy, zakochanym trudno jest się rozstać. Magda dowiaduje się o ich związku. Dorota oznajmia Michałowi, że to koniec ich małżeństwa - zostaje z Frankiem na stałe w Szczecinie. Zrozpaczony Jeleń grozi, że nie da żonie rozwodu.

Julia TVN

TVP2, 20:40, M jak miłość, odc. 914

Komornik przychodzi do Oazy. Okazuje się, że klub jest na skraju bankructwa. Joanna sugeruje Pawłowi, by zmienił pracę. Zduński oświadcza żonie, że nie zostawi Janka samego - będzie pracować nawet bez wynagrodzenia. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Marta spotyka się z Wiktorem, zaprasza mężczyznę na pożegnalną kolację przed jego wyjazdem do USA. Dręczony wyrzutami sumienia po pocałunku z Agnieszką Tomek funduje Małgosi wycieczkę do Pragi. Olszewska sugeruje, by zapomnieli o sylwestrowym epizodzie. Paweł pożycza Ali pieniądze.

TVN, 17:55, Julia, odc. 90

Monikę niepokoi fakt, że Janek jest coraz bliżej odkrycia, kto stoi za włamaniem do kliniki. Tymczasem on przeprowadza rekrutację do działu marketingu.Jego brat przełamuje się i umawia z matką na rozmowę. Orientuje się, że nie ma na koncie pieniędzy, które miał dostać od ojca z okazji ślubu. Anita podstępem organizuje spotkanie Janka i Julii.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1603

Filip i Iwona zostają zaproszeni na ślub Janusza i Marty. Janusz ma dla Marty niespodziankę. Zabiera narzeczoną do aeroklubu i proponuje lot szybowcem. Marta jest przerażona. Włodek uważa, że Damian powinien kandydować na senatora. Cieślik kategorycznie odmawia, twierdząc, że nie ma szans na wygraną. Agnieszka niechętnie idzie na kolejną sesję z Kiertyczakiem. Terapeuta przekonuje ją, że ma wolność wyboru. W każdej chwili może zrezygnować z terapii i wrócić do nałogu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1504

Aneta jest zaniepokojona faktem, że powrót Andrzeja ma związek z Rajmundem. Dowiaduje się od syna, że Schmidt żyje, a Hubert zginął, ponieważ współpracował z policją. Daga źle się czuje. Wymiotuje i ma mdłości. Nie ma wątpliwości, że jest w ciąży. Rysiek znajduje w saloniku Wiktorii magazyny poświęcone modzie ślubnej. Aneta postanawia porozmawiać z Sandrą. Okazuje się, że była żona Huberta nie zastosowała się do zakazów policji i wyjechała z kraju.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kostiumy H&M: Tęczowe bikini, kuse figi, 1-częściowe z falbanką (+ push upy)

Najlepsze modele ze szwedzkiej sieciówki.

Szczupła, jędrna, perfekcyjna! Marzenie? Podpowiadamy, jak schudnąć skutecznie!

Pozbądź się wreszcie nadwagi i zapomnij o odchudzaniu raz na zawsze.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 17:40
w dupie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 11:21
a gdzie streszczenie zaklinaczki duchów??????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 10:10
na wspolnej to najlepszy serial jaki leci w tv!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 09:06
a Julka?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2012 08:15
no przeciez macie zdjecie ;p nawet moze byc opis klanu, ale i tak focisze Julki musi byc
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo