Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co dziś wydarzy się w twoich ulubionych serialach? Możesz przeczytać już teraz!
Co dziś w serialach?
04.05.2012

TVP1, 11:05, Moda na sukces, odc. 5641

Brooke chce wyjechać z dziećmi do Paryża. Beth czuje się coraz gorzej; córka pragnie być przy niej. Owen nadal mieszka w domku na plaży. Tęskni za Jackie, ale nie jest gotowy, by do niej wrócić.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 67

Woydatt uświadamia sobie, że dopóki nie pozbędzie się Adama, ma nikłe szanse na zbliżenie się do Karoliny. Zleca Jerzemu, aby pozbył się rywala. Wiedząc o fatalnej kondycji finansowej Wysockiego, Kossowski wynajmuje ludzi, którzy, udając komorników, nachodzą Adama w domu. Ten domyśla się, że za wszystkim stoi Woydatt i postanawia zniknąć na jakiś czas. Paweł przegląda taśmy z monitoringu. Odkrywa, iż to Jerzy był u Anity feralnej nocy. Pod pretekstem wyjazdu służbowego Tadeusz namawia Karolinę na wspólną wycieczkę do Włoch.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2286

Jasiek dowiaduje się od Jacka o planach sprzedaży domu. Okazuje się, ojciec Marty, koleżanki Jaśka ze szpitala, jest potencjalnym nabywcą. Feliks oddaje Michałowi pieniądze za jego udziały w firmie. Wychodzi na jaw, iż Waldek był pośrednikiem w transakcji przejęcia pomysłu wideoczatu przez koncern medialny. Obecnie sam jest jego pracownikiem i namawia do pracy również Michała. Maciek i Martyna wybierają się na wiosenny spacer w asyście matek. Czerska deklaruje, że gotowa jest zamieszkać z młodymi pod warunkiem finansowego wsparcia Grażynki.

Julia

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 484

Z krwotokiem z nosa Lena trafia do Leśnej Góry. Jej stan pogarsza się z każdą chwilą. Witek prosi ukochaną o rękę. Ślub udaje się szybko zorganizować. Falkowicz proponuje Gawryle pracę w klinice. Pacjentem Leśnej Góry jest ksiądz, który pracuje z trudną młodzieżą. Duchowny nawiązuje porozumienie z chłopakiem po próbie samobójczej. Hana wyprasza kolejną pacjentkę, która przyszła w sprawie aborcji. Wiki i Nina czytają artykuł Wandy Falkowicz. Odkrywają, że Ludmiła nadal musi mieć guza. Odwiedzają żonę ordynatora.

TVN, 17:55, Julia, odc. 89

Anita dzieli się podejrzeniami z Jankiem, co wzbudza jego ciekawość. Mężczyzna postanawia samodzielnie wyjaśnić sprawę kradzieży. Tymczasem Maciek szuka nowej pracy. Niestety napotyka trudności. Kasia nie potrafi wybaczyć mężowi. Julia wspiera ją.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1503

Patrycji udaje się wybronić z rozmowy z mamą na temat złych stopni w szkole. Tłumaczy się problemami z aklimatyzacją, ale obiecuje, że szybko nadrobi zaległości i poprawi oceny. Radek zamierza trzymać stronę siostry. Ku zaskoczeniu Anety, w nocy do jej mieszkania przychodzi jej syn, Andrzej. Kacper wyjawia Marysi szczegóły śledztwa, które dotyczyło okoliczności zabójstwa Huberta. Sandra donosi Rajmundowi, że Pałkowska wypytuje o niego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kostiumy H&M: Tęczowe bikini, kuse figi, 1-częściowe z falbanką (+ push upy)

Najlepsze modele ze szwedzkiej sieciówki.

Szczupła, jędrna, perfekcyjna! Marzenie? Podpowiadamy, jak schudnąć skutecznie!

Pozbądź się wreszcie nadwagi i zapomnij o odchudzaniu raz na zawsze.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2012 17:26
w następnym tygodniu. nie jestem pewna, ale możliwe, że 10 maja.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2012 09:30
ciekawe kiedy bedzie ten wypadek w na wspólnej
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo