Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
03.05.2012

TVP1, 11:00, Moda na sukces, odc. 5641

Owen zapewnia Jackie, że bardzo ją kocha. Ale nie jest jeszcze gotów do niej wrócić. Potrzebuje czasu. Ridge informuje Stephanie o chorobie Beth. Równocześnie Stephen mówi to samo Katie i Donnie. Wyjaśnia im, że ich matka traci pamięć i często wpada w złość. Beth prosi córki, by się nie martwiły, bo rodzinę czeka jeszcze wiele cudownych chwil. Brooke oświadcza Ridge'owi, że nie zniesie dłużej życia w niepewności. Prosi, aby wreszcie postanowił, czy chce z nią być.

TVP1, 17:20, Galeria, odc. 66

Laura stara się być idealną panią domu, gdyż ma wyrzuty sumienia, że wmówiła mężowi, iż to on jest ojcem dziecka, którego się spodziewa. Woydatt jest przerażony wiadomością o ciąży Laury. Próbuje wyjaśnić sprawę. Kossowska okłamuje go, iż dziecko nie jest jego. Adam odkrywa, że Tadeusz nie jest właścicielem domu, w którym mieszka. Nieruchomość jest własnością pewnej spółki, której działalność budzi podejrzenia. Okazuje się, że firma należy do gosposi Woydatta, Joanny. Kasia i Fryderyk biorą udział w castingu do filmu.

TVP1, 17:50, Klan, odc. 2285

Maciek postanawia jak najszybciej załatwić formalności i poślubić Martynkę. Grażyna studzi jego zapał, tłumacząc koniecznością uszanowania żałoby po ojcu. Podczas spaceru żali się Mariuszowi na narastające problemy z Maćkiem i Martyną. Jasiek niechętnie przeprowadza się do mieszkania Jacka. Michał dowiaduje się, że Rutka i Feliks sprzedali prawa do projektu wideoczatów z piłkarzami dużemu koncernowi medialnemu.

TVP1, 21:25, Wszystko, co kocham, dramat obyczajowy

Wiosna 1981 roku. Janek, uczeń klasy maturalnej, mieszka w nadmorskim miasteczku. Razem z dwoma kolegami i bratem zakładają zespół punkowy i nazywają go WCK, czyli wszystko, co kocham. Janek zgłasza WCK na koszaliński festiwal Nowa Fala Rocka. Występ przed publicznością pozwala chłopcom uwierzyć w siebie. Janek zakochuje się w koleżance ze szkoły, Basi. Gdy zostaje wprowadzony stan wojenny, związek nastolatków pada ofiarą polityki - rodzice Basi zakazują córce kontaktów z chłopakiem. Buntownicza postawa bohaterów sprowadza na nich kłopoty.

Hotel 52

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 750

Klara i Danuta szykują się do przeprowadzki. Śliwińska kończy pisać książkę, Klara idzie pożegnać się z Pyrkami. Bartek i Sara wspólnie spędzają popołudnie. Chłopak imponuje dziewczynie - przyrządza sushi. Powrót Boba psuje miły nastrój. Do Polski przyjeżdża Manuel, światowej sławy reżyser, który ma zrobić teledysk do singla Huberta. W dniu poprzedzającym spotkanie Patrycja dowiaduje się, że mężczyzna mówi tylko po hiszpańsku. Dziewczyna prosi o pomoc Dawida, którego poznała w Barcelonie. Dochodzi do wypadku, który zmieni życie Klary.

TVP2, 22:50, Inni, horror

Zbliża się koniec II wojny światowej. W ogromnym, starym domu na angielskiej wyspie Grace Stewart wraz z dwójką dzieci oczekuje na powrót męża z frontu. Rodzeństwo cierpi na fotofobię, alergię na światło dzienne. Najmniejszy promień światła mógłby być dla nich zabójczy. Dlatego przez całe dnie dom pogrążony jest w mroku. Grube story są szczelnie zaciągnięte. Pewnego dnia Grace przekonuje się, że w jej domu, poza nią i dziećmi, jest ktoś jeszcze.

TVN, 17:55, Julia, odc. 88

W prasie ukazuje się artykuł na temat Krzysztofa i jego rzekomego romansu. Kasia jest wściekła. Robi mężowi awanturę. Hanna jest zmęczona ostatnimi wydarzeniami. Postanawia na jakiś czas wyprowadzić się z domu. Darek składa Monice wizytę. Wchodząc do kliniki, zostawia na podłodze ślady butów. Anita je zauważa. Jest przekonana, że należą do włamywacza.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1602

Janusz proponuje Marcie, by ich ślub odbył się za miesiąc. Marta jest szczęśliwa. Patryk także cieszy się, że Ksawery będzie jego bratem. Igor otrzymuje informację o nadużyciach związanych z przerwaniem budowy obiektu sportowego. Postanawia spotkać się z tajemniczym informatorem. Po powrocie do Warszawy Wojtek odwiedza Marię. Oddaje torbę z rzeczami Żanety. Twierdzi, że zakończył z nią związek.

Hotel 52

TVN, 22:30, Wejście smoka, film sensacyjny

W Hongkongu co trzy lata odbywają się turnieje walk wschodnich na prywatnej wyspie niejakiego Hana. Lee, mistrz kung-fu z klasztoru Shaolin, na zlecenie rządu ma zdobyć dowody obciążające organizatora turnieju, czerpiącego zyski z handlu narkotykami i prostytucji. Dodatkowym zadaniem Lee jest także odszukanie zaginionej agentki. Przed wyjazdem bohater dowiaduje się, że to jeden z ludzi Hana jest odpowiedzialny za śmierć jego siostry. W roli mistrza sztuk walki wystąpił Bruce Lee.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1502

Zachowanie Mirki podoba się Patrycji. Kiedy dziewczyna bawi się w galerii, Radek dowiaduje się o wywiadówce siostry, o której go nie poinformowała. Ma do niej pretensję, że zaniedbuje szkołę i obowiązki. Robert kończy remont pokoju Kingi, który został przekształcony w garderobę Anety. Pałkowska jest oczarowana efektami jego pracy. Majka wybacza Annie, że porwała Julkę.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 10 (sezon 5)

Igor chce zostać policjantem. Iwona stara się wyperswadować synowi ten pomysł. Marcin umawia Natalię na spotkanie z nabywcą jej dwóch obrazów - Krzysztofem Janickim. Mężczyzna chce złożyć większe zamówienie na prace, które powiesiłby w biurze turystycznym. Kuba ma pretensje do Marty, że nie zwraca na niego uwagi. W hotelu melduje się zakonnica Anna, siostra Damiana. Spotyka Krzysztofa Janickiego, który wiele lat temu złamał jej serce. Jej powołanie zostaje wystawione na próbę.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 10 (sezon 4)

Xenia czuwa w szpitalu przy Bartku. Po pewnym czasie Grzesiek do niej dołącza. Diana szykuje się na spotkanie integracyjne kadry menedżerskiej. Jej samochód nie chce ruszyć. Diana dzwoni do Patryka, ale on nie zamierza jej pomóc. Postanawia więc iść pieszo i gubi się w lesie. Aniela i Lucyna wybierają się w góry. Gdy biwakują w parku, spotykają Mariusza w towarzystwie strażnika. Kobiety zostają ukarane mandatem. Kolekcja Klemensa odnosi pierwszy sukces w Warszawie. Klemens opuszcza stolicę i przez przypadek zabiera ze sobą torebkę Agnieszki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

JUST DO IT, I`m Lovin` it, No to FRUGO, czyli najpopularniejsze hasła reklamowe świata

Te slogany przeszły go historii polskiej i światowej reklamy.

EROTYCZNE REKLAMY: Czy naga kobieta naprawdę może sprzedać wszystko?!

Nawet nawóz do buraków? Śmieszne czy żałosne?

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2012 11:55
nareszcie doczekałam się WCK w telewizji :) fuck yeah :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2012 08:57
A orientuje sie ktos czy postaci takie jak Kinga i Artur z PM wroca jeszcze do serialu?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo